Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:59:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Savet preko potreban...  (Pročitano 11407 puta)
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung , dobio od MTS-a
YTP - Vec si jednom napisao na ovoj temi da je tvoja greshka, iliti "Mea culpa" da zvuchi pametnije  Smile ..pa si se opet vratio da dodash josh koju pametnu. I sve se ubio od konstrukcije razgovora sa mnom, tvojom loshom procenom  Smile Smile
Da pojasnim: nije bitno da uradi ono shta treba, nego ono shta oseca. Zato sam napisao ono o motivima i stavovima. Jer je nekome ko je imao situaciju slichnu Mihajlovoj, a uspeo je da se opet zblizi sa devojkom i da se npr venchaju-za takvu je osobu normalno da se Mihajlo i dalje trudi oko te devojke, da ne odustaje..A drugi ce, koji je imao suprotno iskustvo, reci-bezi shto pre, od toga nema leba..
Dakle, nek momak razmisli shta oseca prema njoj, time da i njoj vreme da shvati shta ona prema njemu oseca, i neka u skladu sa tim budu i sve njegove dalje aktivnosti..Kako god da se zavrshi, bitno je da je slushao svoje srce
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Shvatio sam tvoju filozofiju , samo je izbegavam u zivotu zarad prakticne koristi ... njegov slucaj nije nesto novo , desio se pre , desice se i posle ... svako od nas je imao neki slican slucaj u zivotu ... i svako od nas se nekad i ispalio ...

Verovatno bi se vecina od nas, kada bi i mogla da se vrati kroz vreme , uradila bas onako kako ne oseca da treba .. jer nas ponekad sopstveni osecaj prevari, zato su tu prijatelji da kad ti nekad ne vidis objektivno, da te oni sprovedu i pomognu ti da predjes preko toga ...

Bas zato sam ga tako posavetovao, zato sto znam da nista dobro nece dobiti od te devojke, te devojke koja je produkt idealizacije ... umesto da potrosi svoje vreme kvalitetnije ... mada sumnjam da ce me on poslusati , zato se nisam ni zamarao sa objasnjenjima niti cu, osim ako ne vidim da je neko zaista vredan saveta ... ali i ta sansa da ce mozda biti dovoljno pametan i uciti na tudjim greskama i iskustvu , je sasvim bila dovoljna za taj mali savet .

Ako i dalje mislis da svako treba da radi kako u trenutku oseca , ti misli... to je ono sto odvaje bolje od prosecnih , mogucnost da vide dalje od trenutka .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung , dobio od MTS-a
I dalje mislim da svako treba da radi ono shta oseca, ali ne u trenutku, nego shta istinski oseca. Zato sam mu i savetovao da malo odmori i porazmisli se, jer mu je sad najteze da shvati shta zaista oseca, u tom koktelu zaljubljenosti, nesigurnosti, povredjene sujete, idealizacije i svega shto ti kroz glavu prolazi kada si u takvoj situaciji..
Moj dobar drug je imao situaciju slichnu toj..Sada je u braku sa tom devojkom, imaju prelepu cerkicu i mogu ti reci, sa skoro potpunom sigurnoshcu, da su vrlo srecni..
Opet, moj se shkolski drug ozenio iz ochaja, jer je 4 godine pokushavao da devojku iz sluchaja kao Mihajlovog, privoli sebi..Na kraju je digao ruke i ozenio prvu koja je naishla..
Zato te pitam-kako mozesh da tvrdish da se u mushko zenskim odnosima neke stvari moraju i trebaju uraditi, kada su njih dvojica uradili skoro istu stvar, a efekti su potpuno razlichiti?
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Zavisno od situacije , mogu da ocenim ... nisam davao savet svim zaljubljenima ovog sveta vec njemu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nisam citao ostale postove ali slusaj:

Ti ako sa njom nisi spavao za 4 meseca koliko ste bili zajedno.... ne mozes vise nista da ocekujes od nje. Postao si joj dobar drugar kao sto ti je i rekla. Bio si sa njom 4 meseca i nisi je kresnuo. Pa sta si ocekivao... njoj treba muskarac, seks... dzabe ti bile nezne poruke. To sto te je kulirala, vukla te je za nos i testirala granice tvoje muskosti i ocigledno nisi prosao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
Ne mogu da verujem da ovako trazim resenje za moj problem, al mi je neophodan objektivan stav..
Naime, pre 4 meseca sam zapoceo vezu sa jednom koleginicom sa fakulteta. Pre 2 godine sam se rastao sa dugogodishnjom devojkom, ostale su mnoge rane tako da sam period izmedju proveo uglavnom sam, sa nekoliko prolaznih avantura..Kada sam upoznao nju, u meni su se probudile emocije koje sam mislio da vise osetiti necu..Ali

Ona je imala momka vise od 3 godine. U vreme kada smo se ona i ja zblizili, bili su u jednom od mnogih raskida. Kako vec to biva, posle par dana on joj se pojavio na vratima, molio za jos jednu sansu..I pomirili su se. Ja sam to osetio po njenom glasu te iste veceri..Ispricala mi je sve to, i pitala sta ce biti sa nama? Rekao sam joj da mi ne postojimo, jer se pomirila sa deckom, i da ne zelim vise da je vidim. Al me molila da je ne teram od sebe, da joj puno znacim, da nikada sa nekim nije bila bliska kao samnom. Rekla je da je morala da mu da jos jednu sansu, zbog svega sto je bilo izmedju njih..

Svaki dan smo se vidjali, culi dnevno po 20 puta, na desetine neznih poruka svakoga dana..Ali je i tada poceo da se javlja problem: kad bi god izmedju nas doslo do nekih jako intimnih i iskrenih prica, sledeceg dana sam nailazio na zid. Kuliranje, izbegavanje odgovora..i tako u nedogled. Onda dodju svadje, pa smo par dana super i onda opet-kada se zblizimo, ona sledeceg dana kao da zeli da me otera od sebe!?

Ne znam koliko je vazno, al mislim da jeste: izmedju nas nikada nije doslo do nekog konkretnog fizickog kontakta..Nismo spavali, poljubili smo se nekoliko puta( i to u tih par dana dok nije obnovila vezu sa bivsim), uglavnom su se nase neznosti svodile na zagrljaje i mazenje..

Ova je agonija trajala isuvise dugo za mene..Pokusao sam da nadjem drugu devojku, da skrenem misli sa nje. Nije islo. Svakim sam danom bivao sve nervozniji, poceli smo da se svadjamo sve gore. Nekoliko puta sam joj rekao da vise ne zelim da je vidim, da me svaki put povredjuje sve gore..I svaki put me je zvala, i insistirala na tome da ne prekidamo kontakt.

U medjuvremenu, ona se rastala sa momkom, ovaj put definitivno. Nisam hteo da odmah navaljujem na nju, jer sam hteo da taj raskid bude konacan, da ta odluka sazri.

Juce smo imali dug razgovor, rekla mi je da vise nije sigurna u svoje emocije prema meni. Ona stara fraza-da budemo drugari, a vreme ce pokazati sta i kako treba da bude...

Sta da radim? Ima li svrhe da se nadam, ima li svrhe da se trudim i da cekam? Dal da je sutra, kada je sretnem, srdacno pozdravim, dal da je kuliram ili da potpuno zaboravim na nju???

Zene pomagajte...



poznata mi je ova situacija ....
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


It's my life and it's now or never

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 656
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Nije problem da ostanete u konaktu,nekad odete na pice,ali nista vise.Cini mi se da te voda k'o mladog majmuna,kao da si joj rezerva za svaki slucaj.
IP sačuvana
social share
Dosadan dan, padam u san, motam pedale nevidljive... Smiley)))
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Uvek treba pokusati da popravis stvari do kojih ti je stalo.
Treba iscrpeti svaku mogucnost, ako zaista zelis da se trudis, a ako ne, bolje odmah odustati.
Ako ti se cini da je tvoja ljubav vredna truda, potrudi se,nemoj da ti bude sebe zao. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
slazem se
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Devojka ima decka i srecna je...
Sta tu treba da se popravlja... Smile

Te teorije: "Bori se zaljubav"... zavrsavaju se tako sto objekat ljubavi prosto poludi od preterane paznje...
U inostranstvu... zatrazi zabranu prilaska...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:59:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.