Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:10:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: BolesTan mozak-bolesTna priča  (Pročitano 16912 puta)
18. Apr 2003, 02:00:17
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Ovu pričicu sam sklepotvorisao  pre nekih 2-3-4 godine,ne znam tačno.Nekron valjda zna...
U svakom slučaju ovo nije kompletna priča ali ako treba iskopaću i ostatak:

     Bio je to dan kao svaki drugi, ili mozda treći kada sam se pukim slučajem našao na 17.
spratu banke čije ime neću spominjati jer nije htela da plati golemu odštetu za reklamu.
U jednom trenutku oglasio se alarm po kojem sam ja genijalno zaključio da su u banci lopovi ili možda teroristi. Taman što sam provirio za ćose da vidim da’l dolajze video sam
Moldera, Skali i Džejmsa Bonda kako doleću u brodu poznatim pod imenom “Millenium Falcon” kojim je pilotirao Spajdermen.Pošto su uleteli kroz prozor na trenutak su svi bili u rebusu zbog novonastale situacije. Prvi se od šoka oporavio terorista po imenu Baraba.
On je uz bolesnički krik skočio na Dž. Bonda sa očiglednom namerom da obezglavi tajnog agenta ili barem da mu nanese ozbiljne kontuzije i traume po već pomenutoj glavi. U toj nehumanoj nameri sam ga sprečio preciznim pogotkom cipele u potiljak. Nesrećni Baraba, oboren u letu,se skotrljao niz 17 spratova i pao na ulicu gde ga je pregazio Deda Mraz na BMW motoru.Za to vreme 2 FBI agenta i jedan tajni agent su već potegli prangije i počeli da roštiljaju po teroristima.Taman sto su završili sa prangijanjem pojavila se organizacija MIP (Men In Pink).Vođa te organizacije je Šnjufa,najopasniji čovek planete(ne ove nego neke nastanjene jednoćelijskim organizmima).Dok je jedan deo grupe strugao Barabu sa BMW-a I podvrgavao Deda Mraza alko-testu drugi deo grupe je pospremao nered 17 spratova više.Dok su hrabri revolveraši utekli u jednu od soba ja sam ostao da posmatram fabulu radnje,pretvarajući se da sam statua bacača diska.U nedostatku diska sam u ruci držao cipelu koja je Barabi došla glave.Pošto su pokupili Barabu u najlonske kese,svi članovi čuvene organizacije,za koju niko nije čuo,su se okupili na 17 spratu.Taman što su se spremali da odu počeo je da se oseća nedostatak cipele na mojoj nozi.Opojne mirise su prvo osetili niži članovvi koji su počeli nesvojevoljno da grle patos.Ubeđeni da su izloženi bojnom otrovu MIP-ovci su počeli da paniče što sam ja iskoristio da pobegnem u sobu u kojoj su se krili Molder,Skali I Bond.Iz džepa sam izvadio ručni švajcarski pajser na rasklapanje koji je sadržao još nekoliko osnovnoh potrepština:bacač plamena,bandži konopac,higijenski sapun(sa cvetnom aromom)I radio prijemnik. Pajserom sam razmontirao otvor za ventilaciju I bacačem plamena rasterao lokalni životinjski svet. Pustio sam Moldera da ide prvi zato što je imao baterijsku lampu I da skida paučinu. Posle kratke šetnjice kroz ventilaciju(koja se osećala na nešto što je umrlo u Srpsko-Bugarskom ratu) stigli smo iznad članova MIP-a.Iz njihovog razgovora smo saznali da su teroristi u stvari vanzemaljci koji su došli na Zemlju da diluju krdžu I odu na novogodišnji koncert Đoleta Balaševića!Zapanjeni I obogaćeni novim informacijama nastavismo put kroz ventilaciju,u nadi da će mo videti svetlost na kraju tunela.Ali iznenada,bez upozorenja ili znaka najave podloga ispod nas je popustila tako da smo svi poadali I bacili se u nesves’.Kad smo se osFESTili nismo znali lokaciju naše lokacije.Posle detaljnijeg ispitivanja okruženja I dalje smo bili u rebusu.Tek kad su se otvorila vrata,ispred kojih je stajao neki mrk’ lik shvatili smo da se nalazimo u MIP-ovom zatvoru.Dotični zatvor se nalazio na krovu RTV Pink-a.Gorepomenuti mrki čiko nas je poveo Šnjufi.Šnjufa je sedeo u velikoj kožnoj fotelji ispred slike Pink Pantera(zaštitnog znaka I neke vrste maskote).Posle detaljnog ispitivanja koje se sastojalo od pitanja tipa:”Ko ste bre vi”? i “što ulaziš u frku kad si slabiji”?nismo mu otkrili ni jedan deo našeg plana,iz prostog razloga jer nismo ni imali plan.Vidno uznemiren,Šnjufa nas je poslao nazad u ćeliju.Tu smo se pregrupisali I odlučili da bi valjalo bežati.Za početak trebalo je naći izlaz iz našeg trenutnog boravišta u narodu poznatim kao ćorka ili ćuza …

NAPOMENA: ne preuzimam nikakvu odgovornost za bilo šta i ograđujem se od krivičnih tužbi, unapred se pozivam na nestabilni mentalni karakter...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Lepo lepo, ali daj da čujemo nastavak, da vidimo kako ste pobegli iz ćuze. A i još nešto, šta se desilo sa Spidermanom? Koliko sam shvatio on je ostao u brodu poznatim pod imenom “Millenium Falcon” Smile Mogao bi on da vas oslobodi.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Spiderman je bio u planu za neko oslobađanje ali sam iz meni nepoznatih razloga odustao.
Večeras ću valjda da iskopam i ostatak priče...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I kao mali nisi bio normalan Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Pa otprilike u to vreme sam i poludeo
Bio sam pristojno i dobro dete pa je počela srednja škola i od tada sam lud Smile
Ali nema veze,evo nastavka priče za koju nikad nije napisan kraj...:


…Prvo je Molder pokušao da koristi glavu.Pokušao je čelom da razvali zid.Ali pošto se onesvestio pri četvrtom pokušaju,bio je primoran da odustane.Onda je Skali pokušala mađijama.”Sezame,bre, otvori se”! nije upalilo,pokušala je podrigivanjem da smekša cigle ali nama se slošilo pa smo je zamolili da prestane.Ali ona je odbijala saradnju ubeđena u uspeh svoje metode.Nisam imao izbora osim da je mlatnem cipelom po nozdrvi.Bond nije hteo da rizikuje da mu se pokvari frizura pa sam ja morao da nađem izlaz iz ove situacije.Ja sam uz’o poveći čekić iz obližnje ćoše(proeski) i laganim zamahom srušio određenu površinu zida samo da bih saznao da je tu još jedna ćelija.Ali to nije bila ćelija već arhiva MIP-a,što smo saznali posle par minuta.Pažnju nam je privukao sef koji se nalazio u ćošku.Molder,koji se u međuvremenu oporavio, je hteo da opet pokuša inteligentnim pristupom ali smo ga nekako nabedili da odustane.Bilo je jednostavnije da ukucamo šifru koja je bila ispisana na tabli iznad sefa.Dokument koji smo pronašli unutra nas je toliko šokirao da smo ostali bez daha.Mada,I Skali je podrignula tako da je to mogao biti razlog pomanjkanju kiseonika.U dokumentu je pisalo da Šnjufa nije vođa nego osoba poznata pod šifrom “profesorka matematike”.
Još uvek zbunjeni izašli smo na svetlost dana odlučni da saznamo više o neobičnom razvoju događaja.Ponovo smo krenuli kroz ventilaciju ka šnjufinoj kancelariji ali pre nego što smo stigli čuli smo kako nekoviše na Šnjufu.”Ne valja pos’o!”,vikala je nepoznata osoba.Prišli smo I videli ženu u crvenom džemperu kako prevrće neke drvene piramidice i viče:”Mrka kapa!”.Po tonu kojim se obraćala Šnjufi I rekvizitima kojima se igrala znali smo da je to “profesorka matematike”.Šnjufa je cvileo I kukao,samo što nije zaplakao.Profesorku je to očigledno nerviralo I još više razbesnelo: ”Ćuti!”počela je još glasnije da viče”Ajd’ u šetnju!”.Šnjufa je izašao a ona nastavila da se igra piramidicama I prizmama koje je izvukla iz treće fiJoke s’ leve strane.

Ako želite možete sami da završite priču nije bitno...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
E vidis to je vrlo zanimljivo. Doduse prvi deo je mnogo bolji.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Jeste, i meni se vise svidja prvi dio. :twisted:
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 354
Pa da, ja i Arriana se uvek lepo slazemo. Jos kada bi htela da popuni anketu.
IP sačuvana
social share
Ako to do sada niste ucinili obavezno posetite: http://www.burek.com
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Cemo popunimo... Kad BIDNE vremena...
p.s. Dva n, ne dva r Smiley
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Trip je u tome što sam drugi deo pisao nekih godinu dana posle prvog.
Zato ne mogu sad da nastavim,bilo bi GRDNO loše...
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:10:26
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.