Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wentworth Miller - najgzodniji muškarac na svijetu ?  (Pročitano 14092 puta)
08. Apr 2007, 20:41:32
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525


prema zadnjem istraživanju ultrapopularnog časopisa time, glavni lik široko gledane serije zakon braće je po izboru 10 000 amerikanki najzgodniji muškarac današnjice.
to me ponukalo da izvršim i rektifikaciju. Što mu je donijelo toliku ljepotu ?

ovu analizu sam napisao pod nickom vindex na iskon portalu. . . Proverom ip-a se lako može ustanoviti da sam to ja

prateći svoju omiljenu seriju zakon braće odlučio sam sa vremenom da moram što prije vidjeti kako izgleda horoskop wentowortha millera koji se ističe izgledom pogotovo, no i briljantnom inteligencijom i sposobnošću za nemoguće. Surfajući po internetu obišao sam dosta stranica no nigdje se ne vidi točan sat njegovog rođenja. Tijekom vremena nastojati ću rektificirati i njegovu kartuono što se pouzdano zna je da je rođen 2. Lipnja 1972. Godine u chipping norton, oxfordshire, uk.

sunce u blizancima a mjesec u vodenjaku je zasigurno od njega stvorio vrlo poletnu, znatiželjnu ali i iznimno inteligentnu osobu - diplomirao je na princetonu. Klasična razigrast blizanca i neozbiljnost je ovdje ukroćena konjukcijom saturna i sunca. . . Kad god pogledate bilo koju njegovu sliku on je na njoj vrlo ozbiljan - saturn. Također ovdje se nalazi i merkur u ovoj konjukciji te zajedno čine stelij u znaku blizanaca. . . I dokazuju iznimno velike kapacitete njegova uma (merkur).

no svođenje stvari na samo analiziranje planeta u znakovima nikako ne može zadovljiti istinske ljubitelje astrologije. . . Stoga je potrebno izvršiti rektifikaciju.

ima jedna činjenica koja silno upada u oči čitaju njegovu biografiju. . . U njemu je ujedinjeno čak 7 nacija. Majka mu je bjelkinja a otac crnac. . Njegova majka ima libijske i sirijske krvi, francsuke te nizoezemske i ruske. Ovako šokantna činjenica se mora ogledati u natalnoj karti. Gdje i na koji način se može vidjeti da je u njemo toliko različitih nacija ?
to će moći dogoditi samo u slučaju ako sunce, saturn i merkur u blizancima postavimo na ic, na vrh 4. Polja koje govori o porijeklu i korijenima. . .
kada namjestimo vrijeme da sunce, merkur i saturn padaju u 4. Polje u znaku blizanaca dobiti ćemo da je wentworth miller rođen između 00. 30-00. 40 2. Lipnja 1972. . . .


ključno pitanje ? Da li činjenice iz njegovog života potvrđuju ovo vrijeme rođenja ?

ascedent je u vodenjaku, odmah blizu njega se nalazi mjesec na 5 stupnju koji mu daje vrhunsku erotičnost i seksipilnost što je pojačano činjenicom da se taj mjesec nalazi u 1. Polju - on sam njegova ličnost.

mjesec je također planeta koja govori o popularnosti i sama činjenica da se nalazi u 1. Polju govori da je osoba vrlo popularna.
idemo dalje. . .

čitajući njegovu biografiju naići ćemo na podatak da went voli jako čitati, da ne voli previše izlaziti van, da je kući tip . . . I da li ima planete koja to bolje pokazuje od saturna koji je prvi vladar znaka vodenjaka (on sam) i smještena u 4. Polju (kuća! ) 4. Polje se nalazi u blizancima pa on (saturn) doma - čita.

neptun kao suvladar ascedenta otišao je na vrh 10. Polja - karijera, uspjeh što je klasični pokazatelj slave (neptun). Neptun je u 10. Polju pa je on popularan i obožavan. Neptun je u strijelcu dakle slavu stječe putem filma (strijelac).

bacimo oko na ovo 4. Polje. Tu se nalazi redom merkur, sunce i saturn. Sunce uvijek govori o ocu, a s obzirom da je je sunce u konjukciji sa saturnom (crna rasa) otac mu je crnac. Ovo 4. Polje također govori o njegovoj majci jer kod muškarca 4. Polje govori o majci. . . Ove 3 planete zapravo govore o tri nacije koje se umnožavaju jer je tu još znak blizanaca. . . Ovaj stelij samo opisuje široko i izmiješano podrijetlo majke.

nažalost kako je vrijeme prolazilo wentwortha su sve manje viđali sa djevojkama i postavilo se legitimno pitanje očekivano za američku medijsku scenu

je li went homoseksualac ?

iako ne pripadam onoj skupini astrologa koji će decidirano reći da on je gay, ili ne on nije gay, ipak ću iskoristiti svoje znanje da samo ukažem na moguće tendencije.

činjenica je da went ima stelij planeta u znaku blizanaca što se često povezuje sa homoseksualnošću, mjesec u 1. Polju kao glavna ženska planeta ukazuje na opasnost od homoseksualnosti, nadalje vodenjak na ac-u je sklon svemu i svačemu raznim eksperimentiranjima. . . I zaključno mars planeta muškosti i muževnosti je kod njega u ženskom znaku raka. . . A čak se i venera planeta ljubavi nalazi u znaku raka. . .

nije na odmet i da naglsim da je vladar njegovog 5. Polja merkur u blizancima u opoziciji sa neptunom. . .

na osnovi svega ovoga sa oprezom bih ipak zaključio da went u najmanju ruku gaji biseksualne sklonosti ako ne i isključivo homoseksualne. . .

u zadnjem intervjuu na otvoreno i neočekivano pitanje novinarke cnn-a "jeste li gay ? " wentworth odgovara "zar nemamo neku zanimljiviju temu".

da vas ne davim previše na kraju ove analize naglasiti ću po ćemu se vidi da on svoj najveći uspjeh izvodi iz filma gdje on bježi iz zatvora ?

nečiji najveći uspjeh gledamo iz 10. Polja. Tu je neptun, prirodni vladar 12. Polja - zatvor. Vladar 10. Polja jupiter odlazi na vrh 12. Polja - zatvor, i to u znaku jarca gdje je jupiter u padu. . . - dakle, strogi zatvor, dobro čuvan. Jupiter je retrogradan dakle oni dugo vremena (jarac, ali i retrogradni jupiter) pokušavaju pobjeći. Jupiter je u kvadratu sa uranom - sloboda, dakle oni bježe iz zatvora. Uran je znaku vage = sud, u 8. Kući = smrt. . . Dakle oni bježe neposredno prije izvršenja smrtne kazne. . .




[Edit by Makishon: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 09. Apr 2007, 12:33:39 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
Impresivan tekst si napisao, ipak meni on nije lep, valjda je pametan kad je ubedio javnost da jest.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020


hm...  Smile

O ukusima zaista ne treba raspravljati...
Doduse, po jednom istrazivanju je i Dzud Lou proglasen za najlepseg muskarca na svetu..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ja sam naveo Millera jer me doista zapanjilo koliko je popularnost popio u tako kratko vrijeme sa samo jednom serijom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
Da, gey loby je mocan zaista. Nego, imas li slicna saznanja o Kianu Reevs?
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ako nekoga zanima takva tema možemo i o njemu pisati. No ja sam stekao taj dojam da forumaše ova tema ne zanima, 3 dana nije bilo ni jednog posta.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta da ti kazem, izgleda nam nije dovoljno zgodan, i mogu ti jos reci da nisam cula za njega dok ga ti ovde nisi pomenuo. Sto se mene tice prosto savrsen je Keanu, slicnog izmesanog porekla, a mozda i Steven Seagal, mada sam negde procitala da voli da bije (zenu). A na takve sam osobito alergicna. Pozdrav i ne ljuti se..
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
ma zašto bi se ljutio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Bljak. Definitivno mi je odbojan  Smile
Meni je najlepši Mike Pitton  Smile pevač grupe Faith no more - kada govorimo o poznatim ličnostima.
O ukusima ne vredi raspravljati...

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
hej ljudi pa nisam je neka pederčina što je vama  Smile

ja sam samo izvadio podatak koji sam našao na netu...veliku je popularnost dobio pa sam ga zato izanalizirao...a ova slika nije baš najbolji primjer staviti ću ja nekoliko boljih

Primijetio sam da žene u Srbiji općenito govoreći vole više grublji i sirovoji tip muškaraca  Smile



« Poslednja izmena: 13. Apr 2007, 00:33:12 od Cornix »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.