Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je normalno zrtvovati se za voljenu osobu?  (Pročitano 6674 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Gabice, budi ljubazna i prestani da ofujes. Foliranje bi bilo da neko pise na kineskom i pravi se lud. Engleski nam je svima,manje vise kao maternji. E, sad, sto se teme tice...?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
dizu ego komentarima tipa: 'back on topic', 'prestani da offujes'  Smile Smile Smile    vrhunac kretenizma, ali nikako da na to ljudima skrenem paznju.  Zar nije logicnije reci "vratite se na temu"  Smile Smile

sorry za 'off'  Smile Smile
poljubac za ovo  Smile

tema:
nezgodna prica.
islam je najekstremnija vera, ne moze se stavljati u paralelu sa drugim verama.
opet, ako on i nije toliko predan svojoj veri (iz nekog dela teksta dobih utisak da je covek prosto takav, zrtvuje se on i ocekuje istu zrtvu sa druge strane), to bi onda bila malo drugacija stvar.
cini mi se da je on samo previse zahtevan u ljubavi, da ona to ne moze da isprati, a da je vera tu pogresno implicirana kao uzrok nesuglasica.
desilo se eto, da je on molio da ne jede svinjetinu. mozda, da nije musliman, njegova bi zelja bila neka potpuno trivijalna stvar, ali njemu bitna... ne znam dal sam jasna, i sama sam se nesto pogubila u objasnjenju  Smile

ma mislim da je on samo previse zahtevan u vezi. da nema to sa verom nista
« Poslednja izmena: 12. Apr 2007, 01:02:08 od iva177 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia N82
U redu je odricanje nekih losih navika koje smetaju partneru.Sto se tice njega pusenje jeste losa navika koju bi svaki covek trebao da batali, cak i ja. Ali svinjetina to nije navika i kad bi mi cak i doktori ( ne daj Boze ) zabranili njih bih pojeo na licu mesta. A vecini muslima je cilj da nadju zenu druge vere kako bi je preobratili u Islam. Deca su zajednicka ne vidim zasto bi verovali samo jednom od roditelja
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG 4X HD
Off izbrisan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG Nexus 5
U redu je odricanje nekih losih navika koje smetaju partneru.Sto se tice njega pusenje jeste losa navika koju bi svaki covek trebao da batali, cak i ja. Ali svinjetina to nije navika. A vecini muslima je cilj da nadju zenu druge vere kako bi je preobratili u Islam.

Potpisujem.

Vera ne bi trebala da bude problem kod normalnih ljudi. Verujem da je dosta vas procitalo onaj tekst o sunecenju zena u islamu. Da li to treba da bude sledeci korak u ovoj vezi. Da li bi se neka muslimanka udala za srbina? Malo je takvih slucajeva. Braca i njen "babo" bi je odmah zadavili zato sto je islam najekstremnija vera u svakom pogledu. Samo nase nesretnice hrle ka Omerima i Dzevadima u nadi da ce se okititi zlatom. Prica mi drug iz Prizrena, srbin, kaze da ima dosta srpkinja koje su se udale za Bujare i Behare dok je neki obratni slucaj nemoguc. Deluje mi da srpkinje gledaju na ljubav drugacije i da im se ljubav pretezno odnosi na pare i zlato ili sta vec...

Mada nije sve bas tako, zaista ima i tako "mesanih" brakova punih kompromisa ali su jako retki.

Gore se navodi jedan apsurdan primer. On ostavio pusenje, ona ostavila hranu?!?!?!  O cemu mi pricamo ovde? Svinjetina nije zdrava? To samo lud covek moze da kaze. Nije zdrava ni jagnjetina ako se jede u tonama. Ako ga ona voli toliko kao sto cesarica prica, pa ne vidim onda sta joj nije jasno. Deca ce joj se zvati Edin i Rabija i sta sad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
 Ja Potpisujem da je Croowz rekao ono sto je istinito i sto sam zeljano ocekivala............rekoh sebi ima nade , ima nade pamenetni su ovi ljudi .
I cekam i videh i obradovah se jako Smile . Ratnik Krowz poteze svoj mac u odobranaom trenutku i pazljivo bira reci.
Za Crowz  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.