Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko je normalno zrtvovati se za voljenu osobu?  (Pročitano 6721 puta)
08. Apr 2007, 18:38:00
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Eh....opet ja sa svojim bolesnim pricama  Smile
Moja prijateljica hoda vec dugo sa momkom i sve je bajno, divno, bla,bla, ali neki dan su se bas sporjeckali (to je nezna rec za ono sto se desilo) i to oko sledece stvari: naime, njen momak je musliman, ona je iz mesanog braka (polumusl.,poulpravoslavka), medjutim, s obzirom da su joj starci komunjare, pa je tako i ona vecim delom, (ali u poslednje vreme cini mi se da je nekako rastrgana kad su u pitanju ta verska pitanja). on nije neki ortodoksni vernik, ali vernik ipak jeste. i nikada nije bilo problema kada su u pitanju te stvari, medjutim, on joj je valjda nedavno rekao da ako ikada dodje do braka izmedju njih dvoje, da ce deca morati biti muslimani( jer se tako mora po islamu), a jos kad je cuo da ona jede svinjetinu, zgrozio se i svim silama i mukama je molio da za njegovu ljubav to ne jede vise. i tako, svadje su trajale danima i danima, i kao razresilo se da ce deca biti muslimani(jer njoj je bitnije da deca budu ljudi na prvom mestu), a takodjer je pristala da ne jede svinjetinu jer se i on odrekao pusenja zbog nje(kada ga je ona molila)...e pa, meni je to sve malo bolesno...sta vi mislite? Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Zar treba komentarisati Ceso ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
no coment... Smiley 1
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Treba.
u vezi treba praviti kompromise. Normalno je da nekome smetaju cigarete, a jos normalnije da se ostave ako je partner nepusac.
Isto tako, ako je ona njega prihvatila takvog kakav jeste, onda je morala da prihvati i njegove obicaje koji su mozda cudni i besmisleni, ali njemu znace.
Ako ne moze da prihvati njegovu veru, a zna se koliko su muslimani privrzeni istoj, onda je nerealno da racuna i na opstanak te veze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
zasto se devojka upustala u celu tu pricu sa njim ako je vec znala koje je veroispovesti itd...ako vec ne zeli da ga prihvati takvog kakav jeste!!
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Negde treba povuci crtu, a ovo je jedna od tih situacija...
Jedna strana trazi od druge da potpuno odbaci svoj nacin zivota koji bas i nije toliko los... da je ona npr. alkoholicar ili narkoman, prica bi bila sasvim drugacija... ali vera...
Izvinite, ali vera i verska pravila nisu najvaznija na svetu...
Na kraju... ona sama mora da odluci da li je spremna na toliku zrtvu samo zbog ljubavi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ma, kod njih je sve fukcionisalo normalno, ona njemu na bajram, on njoj na vaskrs, bozic, bas su bili primer ostalim...ali eto, to mi je bas nekako..ne znam, on valjda ima toliku averziju prema svinjskom mesu da je bas molio i molio da ni ona to ne jede....a ja ne znam sta da joj kazem, jbga, i ja mislim da negde se mora povuci crta, a ja ne verujem da bih dopustila da u mojoj vezi dotle dodje...tako da bas nisam pametna 
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
To sto trazi da mu deca budu muslimani je sasvim u redu.
Zar ne bi bila jos veca njegova zrtva da ne budu muslimanske vere , znajuci koliko to njemu znaci?

Nama mozda verska pravila ne znace mnogo, ali zna se koliko znace muslimanima.

A sto se prasetine tice...svakako nije zdrava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
vrcomm bre, baci me u ocaj  Smile Smile
 Smile
salim se....pa sad kad gledam to sa te strane ima smisla, ali opet....e a ajd sad ovo, pitao ju je sta ce ona raditi kad on bude postio, kao, da li ce lupam, piti vodu ili jesti pred njim znajuci da on posti i da ce ga ona tako dovesti u iskusenje, a ona je rekla, u smislu, "pa zasto da ne" i on se sav iscudio...?!?! Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Jebi ga, nisu takvi brakovi naivna stvar.

Ko se sa vatrom igra, moze o nju i da se opece.

Treba biti realan...i razgraniciti zaljubljenost od stvarnog zivota.
« Poslednja izmena: 08. Apr 2007, 19:34:38 od vrcomm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.