Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:13:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada san postane java  (Pročitano 3434 puta)
17. Apr 2003, 00:59:05
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Nije znala odakle dolazi toplina. Mozda je to od njega, lezi pored nje, vreo je i on, ipak ne, nekako joj se cinilo da to nije istina. Ipak je mozda to samo od uzbudjenja, mozda i prevelikog, njenog naravno. Onda je skupila hrabrosti i podigla glavu sa njegovog ramena i pogledala ga u oci. Prevarila se! I on je bio uzbudjen! I to vidno! Nasmesila mu se
… hej maleni. Ajde mi pricaj nesto…
…Sta?!...
…Nesto lepo. Sta zelis, sta sanjas, cemu se nadas, imas li neki san?!...
…Imam. Moji snovi su skromni. Zelim da imam malu kucicu, zenicu, slatku, neku kao naprimer ti, da imam lepu decicu, para dovoljno, ne previse…
…Taman kol’ko treba… ubacila se ali on nije obracao paznju na nju, zatvorio je oci i nastavio pricu….
…. Voleo bih da putujem, volim da putujem, nije bitno gde. Volim reku. I more. Volim more u svitanje i kad zalazi Sunce, tad je najlepse….
…ja volim onaj slani miris…..
…E da, to se oseti bas tada… Eto voleo bih da se nalazim tako na plazi, da zalazi Sunce, i da legnem na vreo pesak. Na plazi da ne bude nikoga, samo ja i neka devojka, kao ti, ma ne kao ti nego ti! I tako, da lezimo jedno pored drugog i grejemo se sa poslednjim zracima Sunca, dodirivali bi se rukama, nezno se mazili, noge bi nam  zapljuskivali talasi. A onda kad bi Sunce napokon nestalo i pojavile se prve zvezde usli bi u vodu i spojili se sa prirodom. Talasi bi bili nasi saveznici, ja bih se kretao kako se i oni krecu. Pratili bi tok prirode. Spojili bi se sa njom, ne bi se kretali ni brze ni sporije da ne bi remetili ciklus dolazenja i povlaceja vode, i tako bi uzivali celu noc, do zore….
Tisina. Tajac. Ona se scucurila na njegovom ramenu i mazila ga po kosi, drzali su se za ruke, u pozadini se cula neka balada, tuzna…
…sto bih voleo da ne moras da ides. Kad bi samo mogla da ostanes ovde, da spavas i sanjas pored mene….
Pogledala ga je, ocima mu je htela reci i ja zelim isto to, njene usne su ostale neme, ali on je pogledom uspeo saznati da osecaju isto.
Nastavili su da leze svako sa svojim mislima, njene su bile tu, ne negde daleko, mislila je o tome kako je on prvi koji joj je ispricao pricu o kojoj je ona godinama sanjala, htela mu je reci da u njenom srcu ljubav postaje sve veca i da  su zlobnici pogresili kad su rekli da ne ume da voli. Morala je da ga pogleda jos jednom, njegove oci su bile uperene prema njoj, uzdahnula je, sklopila oci.
… Mogu nesto da ti kazem?!...
…Naravno…
….Probudi me sa kafom, sokom od narandze i jednom ruzom….
Onda je podigla glavu i poljubila ga, udobno se namestila na njegovim grudi, zatvorila oci i konacno zaspala snom bez sna jer je njen san postao java….
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:13:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.