Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:43:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Orijentacija i čitanje mapa  (Pročitano 7474 puta)
06. Apr 2007, 12:19:13
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ima netko linkove s više stvari oko toga. Ja imam samo ovo http://www.globalsecurity.org/military/library/policy/army/fm/3-25-26/index.html
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Tu imas bas sve. Al ovako- prvo treba ti busola. Onda je stavis na mapu i nadjes sever. Onda useveris mapu. Kad to uradis na osnovu pozbntih orjentira nadjes polozaj. Obelezis ga na mapi...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Super, sad idem prevesti.

Kompas, sjever, označim...

pilot je  Smile

... evo sve sam zabeležio... hvala.

edit: zapravo kako je rekao tvoj kolega " ako nemaš ništa pametno da kažeš nemoj ništa ni reći "

jadan tvoj moderatorski status kad spamaš sam svoj podforum
« Poslednja izmena: 07. Apr 2007, 09:57:50 od Asmir_ZG »
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
A ti bolje citaj jer si na linku nasao sve. Nauci sta je spam. Po planinama i terenu sam proveo vise nego sto ti imas godina. I nemoj da si me vise ikad nazvao jadnim!!!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Smiri malo tenzije. Ekipa na forumu pita nešto i dobije miliju odgovora. Ja pitam nešto i dobijem tebe.

Znam da je link informativan i potpun, ali valjda imaš neke, recimo, kraće tutorijale na nekom od ex-yu drzava, neke izvještaje s terena iz afganistana, čečenije itd.

Kužiš sad što sam htio? Nisam se ovdje došo svađati, a ti mi osobno značiš koliko i ja tebi - skoro pa ništa. Zato ako si proveo toliko na terenu svaka čast, možda imaš nešto zajebano u bookmarksima ili favoritsima - znam da imaš  Smile

Ajde budi frend  Smile

Sorry za jadno ( a i rekao sam tvoj mod status, ne ti osobno ako ćemo točno gledati ), drito sam iz noćne i jedva čekam stići na forum i onda pročitam tvoju "kajlu". Valjda razumiješ  Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 lepo ti je covek objasnio osnovno , a ti si ga isprozivao , sta je trebalo da te pohvali ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Mislim da je i on svjestan da mi je osnovno jasno čim imam ovakav link u vidu, a ne neki link sa wikipedie. I sumnjam da je htio objašnjavat, ali pusti sad to jer već sam reko nisam tu da se svađam. Možda je ipak pilot imao dobre namjere, ali ja od svog ega to nisam vidio Smile nego sam to shvatio kao neko suptilno vrijeđanje i spuštanje kajle  Smile

U svakom slučaju izvinjavam se čovjeku, ajmo sad dalje ljudi ako znate pomozite  Smile

Ako treba ući u dubinu, frend treba ovo sve naštrebati i odraditi nam predavanje iz vojne orijentacije. Kako me je strah da će se u ovako kompliciranom i informativnom linku izgubiti mislio sam mu dati još neke linkove slične tematike pa da to sve ukomponira.
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nemam na zalost nista vise od dookumentacije. propalo prilikom seljenja. Zadnje sto sam imao je bio terenski prirucnik za SAS-ovce . To dam jednom klincu i nikad mi vise ne vrati.

Ja imam neke sto imaju nesto od literature pri sebi ali ni oni nisu trenutno tu. Ali zato ima drugo resenje- orjenatica u prostoru je potrebna mnogima. Znaci ne samo vojsci nego i recimo planinarima. Bilo bi najbolje da ako imas negde u Zagrebu neki klub, da prosetas do njih i veruj mi za deset minute ce ti sve objasniti. osim toga verujem da ce neko odavde staviti neki sken ili link na nasem jeziku koji ce tebi a i drugima dobro doci.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Vidiš dobro si se sjetio ovog sa planinarenjem. Oni uvijek imaju dobrij karata, čak i onih koje ne smiješ po zakonu imati  Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Da- oni uvek imaju te vojne topografske karte ali to dobiju... na lepe oci. Smatra se da ce sutradan njihovo znanje koristiti.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:43:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.