Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:49:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fruskogorski maraton 2007.  (Pročitano 18566 puta)
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja bila, i pre$la 33-istok. . . Osim manje upale misica i prilicno ozbiljnih zuljeva na tabanima(!) - nemam drugih posljedica, tako da je maraton ostavio, sve u svemu, fantastican utisak na mene. Takva kolicina pozitivnih ljudi i energije na jednom mjestu je definitivno nesto na sta mozes da se 'navuces'... Vec planiram  da sljedece godine mozda pokusam i sa 56 . Prvi put sam ucestvovala, ali definitivno ovo vrijedi uvrstiti u svoju 'listu zdravih navika'. Posebno me odusevio manastir Grgeteg,i unutra$njo$cu i okolinom...Zanimljiva je to kombinacija, spajanje fizickog napora, kontakta sa sumom, prirodom,(pa i oblacima prasine  Smiley 1 ) i usred toga 'duhovna oaza',ma kompletan tretman
« Poslednja izmena: 29. Apr 2007, 23:26:09 od eewannah »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Siemens c 45
Uhh uspeo sam da zavrshim ultra maraton i sada imam tabane pune zuljeva, upalu kakvu nisam imao do sad i diplomu kakvu nisam imao do sad Smile

Toliko pehova me uhvatilo... Pukli mi oni kajishevi od torbe sto idu na ramena baterijska lampa mi se sjebala ... A vredelo je Smile
A da zavrshio sam ga 152.
I slikao sam tabane cim sam dosao kuci (neoprane) ali ne bih to kacio Smile
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Siemens c 45
E sad sam smogao snage za kompletniji izveshtaj
E pa da se pohvalim
Presao sam stazu od 102 km sa torbom na kojoj su mi pukli kajishevi koji se stavljaju na ramena Smile jos kod KT6
U pocetku nije delovalo tesko ali kako sam stigao u letenku (uspon pre letenke je bio ubistvo) i kad smo krenuli po noci da peshacimo meni je crkla lampa sreca pa smo isli sa grupom koji su imali svoje. Noge otkidaju a na svaki 10 m. na nesto se zapne. Stizhemo opet do letenke odmaramo 20min i u napad na andrevlje... Posle nekoliko predjenih tacaka ( i zilion popijenih aspirina brufena) vec se lakse dishe jer je svanulo a cilju smo sve blizhi. Posle crvenog chota ponadao sam se da nece vishe biti uspona ali jos gore je bilo ... Kolena i clanci su me ubijali tako da sam se odvojio od ekipe i nastavio sam. Jedan covek mi je rekao da kada predjemo brankovac KT20 onda smo gotovo i zavrshili maraton, tako da sam tu uspeo da pojacam tempo. Držeci dobar tempo uz minimalne odmore stigao sam do starih ledinaca KT22. Misleci da je tu blizu popovica dao sam gas a tamo je bilo najgore uzvishenje i nikako da prestane. Srecnom uspeo sam to da izguram bez odmora i stigao do ciljne ravnine gde sam sreo ekipu i nastavio sa njima. Maraton sam zavrshio na 152. mestu u 14.25

Za dokaz prilazhem sledece:


Torba posle maratona:

Imam i sliku moje noge sa naduvenim zuljem ako neko oce da vidi ali je ne kacim na forum nije za gadljive
Izgubio sam telefon kad sam jednom pao ... iseko ruku Smile
Pun k. problema je bio ...
Upala otkida! Ne mogu da koracam a juce sam jedva usao u bus  a jos nisam spavao od 6 ujutru pred maraton do juce u 7 uvece ili kasnije ne secam se

Ma ni sam vishe ne znam ;D
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Svaka cast ljudi...   Smile
Ako nista drugo, ove godine vas je bar posluzilo vreme...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson K310i
za koje vreme je pobednik presao 58km?

Pa ne znam ove, ali prošle godine je bilo od 9 pa do oko 18-18:30.

Uhh uspeo sam da zavrshim ultra maraton i sada imam tabane pune zuljeva, upalu kakvu nisam imao do sad i diplomu kakvu nisam imao do sad Smile

Iako si bio 152, svaka čast! 102 km nije lako preći, bez obzira na mesto.  Smile  Smile Smile

Pitanje jedno: koliko ti je trebalo od Popovice do Letenke ?  Smile
..i kakvu obuću imaš? Ja se svake godine zajebavam sa žuljevima, koje je inače lako kontrolisati, ali zglob me sj*bao, ipak je kost Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Siemens c 45
Hvala na cestitkama.
Do prvog dela letenke sam stigao u 19:55 dakle 5 min ranije pre zatvaranja KT-a mada je i ono duze trajalo kasnije.
Drugi put do letenka ne znam kad sam stigao jer mi nisu zapisali a bash sad gledam Smile
Ne znam ni sam kada sam stigao drugi put...
Obuca su mi obicne patike (puma Smile )
Ja sam dobio na tabanima zuljeve ali to su onako ... kako da kazhem samo iritirani ... nisu bash otisli maximalno.
A na levoj nozi drugi prst sa leve strane je imao takvu zuljinu skoro preko celog prsta i kad sam ga probio izashlo je litra gnoja Smile
I moj drug je odustao jer je sjebao koleno a drugi je stigao pre mene.
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stazu srednjeg istocnog presao je pobjednik za 6 i po sati, to smo vidjeli u originalnoj zapisnickoj svesci ( do pola osam, kad smo mi gledali 21 takmicar je zavrsio ovu stazu )
IP sačuvana
social share
Ajte zeene kod mene
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vrijeme je posluzilo svaka mu cas', iako je bilo puno prasine. Istu sam stazu ( 33km istok ) presao i prosle godine za priblizno isto vrijeme ( oko osam sati efektivno ) , ali tada sa puno vise napora. Ove godine ni jednog zulja na nogama, a nisam sew posteno ni oznojio.
IP sačuvana
social share
Ajte zeene kod mene
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N73 ME
Ja sam ove godine preshao 86,840 km... to je veliki zapadni maraton.  Smile Bilo je sve OK do zadnjih 6 km kad sam shepao na jednoj nozi jer mi se zglob na desnoj nozi propteretio i gotovo da sam ishao samo na levoj nozi.  Smiley 1 Stigli smo u 7:05 izjutra (bio sam 7 na cilju). Ovo mi je bila druga godina, tako da sam imao vec iskustva i nisam imao vecih problema. Proshle godine sam preshao veliki istochni 83 km...  Smile  Sve je to jedno veliko i lepo iskustvo i citav u dan i noc provesti u prirodi je poseban dozzivljaj...  Smile

Pozdrav svima koji su uchestvovali  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:49:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.