Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jevreji unistavaju Srbe i Srbiju??  (Pročitano 20523 puta)
23. Mar 2005, 16:20:15
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Osvanuli plakati na racun optuzbe B92 da su jevrejska televizija i da :

-Antisrpski deluju
-Pogubno uticu na srpsku omladinu
-Daju podrsku nezavisnosti Kosovu
-Podrsku sirenju narkomanije i homoseksualizma tj bolesti sa "zapad" (moj navod)
-Podrske multirasnom novom svetskom poretku.

u potpisu Srbija Srbima!

Stvarno ne mogu da komentarisem ove gluposti. Pa kako mogu da se izdaju da su Srbi? Kakvi jevreji? Sta je ovo? Podesca me na Hitlera, iste reci Hitlera. Nemacka nemcima, Jevrejima smrt!  Pitam se kako su SPS i SRS reagovali, cini mi se da se nisu ni oglasili povodm ovoga. Naravno jasno je zasto! Ili su organizovali ili samo podrzavaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
My 0.02$

B92 mi je bukvalno prvi komsija.. blizi mi je iz sobe njihov studio nego kuhinja a imam razumno velik stan...
Njihov program mi se generalno gadi...
Ako se izuzme ono kvalitetno sto kupuju pa gledamo:
- Sport
- Bbc emisije
- Americke serije
- Britanske serije
- Nesto malo filmova
Maltene sve njihove emisije su antisrpski obojene i to je cinjenica...
O njihovom forumu necu ni da pricam... Ja sam bio banovan a ni jedan post nisam upisao.. ni jedan razlog nikome apsolutno nisam dao... ali mi je mail bio srbin@nesto a o odnosu prema jednom mom prijatelju koji je tamo bio redovan necu ni da pricam.. covek je linchovan samo zbog toga sto je pisao cirilicom..
Nacin na koji su koncpirane sve ove njihove specijalne emisije... od "Sav taj Folk" preko "Utisak nedelje" pa do "Javne tajne" i ostalih... "Peščanik" recimo sa radija i sl...
Svaka cast ljudima koji to mogu da vare, ali ja ne mogu.. njih gleda pateticnih 5% ljudi a oni pljuju po vecinskom stanovnistvu...
Ima tu i kvalitetnih emisija ne moze covek da kaze, ali ih je definitivno premalo i bave se obicno nebitnim stvarima...
Necemo zaboraviti ni cinjenicu da je od samog nastajanja b92.net imao prevode na srpski engleski i siptarski ali ne i na srpsku cirilicu...
Ne znam ko je iza te inicijative koja se siri po gradu i nisam za nju.. ali... ne bih bas mogao reci i da sam previse protiv nje... jer definitivno B92 has some issues...
U kom kontekstu se pominju jevreji nisam siguran, ali verovatno ima neke veze sa opstim misljenjem da na tom zapadu se sva moc vrti oko finansijskih mocnika a svi znamo da su oni Jevreji...

Verovatno su United Force iza ovoga, poznati su i kao antisemiti a i "Srbija Srbima" je na svim njihovim obelezjima...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ne znam sta da ti kazem brate SF, ali kakve veze imaju Jevreji sa ovom celom pricom oko B92?  To sto nisu imali cirilicu na svom siteu nema veze, jel mozda obaveza da imaju cirilicu? Gadim se takvih patriota vise koji ovu zemlju kopaju sve dublje i dublje.  Najvise se gnusam SRS i SPS koji znaju vikati na sav glas kako stite ovu zemlju i kako vole ovu zemlju, a kada se stvarno treba osuditi nesto sto je fasisiticki cin i sto skodi Srbiji onda cute. Najgora u svemu je i SPC. Sramno cute. Znaju kukati na sav glas kada neko pise uvredljive poruke za Srbe. Nista manje manje me nije razocarala i Islamska zajednica koja sramno cuti povodom ovoga! Valjda se suosecaju sa Palestincima? Ovde se sada vidi ko je patriota, ko voli ovu zemlju i ko osudjuje ovaj gnusni fasistcki cin. Oglasili su se DS, DSS, G17, SPO, GSS i Katolicka crkva, Vlada Srbije i nevladine organizacije ciji objekti bile takodjer isarani grafitima.  Isto je hitler govorio u svoje vreme, kada je Nemacka bila potresena siromastvom i eknomskom krizom, pa su mu trebali dezurni krivci tj, jevereji kako bi opravdao svoje monstruozne zamisli i ideje. 2005 godina Srbija, takozvane patriotske udruge citiraju Hitlera, lepeci plakate sa uvredljivim recima na racuna Jevreja. Ovo nece skoditi Jevrejima, ovo ce skoditi Srbiji ne samo ovde, nego i na medjunarodnom planu. Jos jednom je na delu Srpska paranoja! Samo sto ova prevazilazi po gluposti sve dosadasnje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Verovatno imaju neke, ne bi se svi digli da ih toliko brane.
Najbolji su ti dusebriznici sto se na sve javljaju iako ih niko ne zove.
Sto se SRS tice, koliko znam, a cini mi se da sam ok obavesten vec godinu dana je u toku bojkot b92. Jedino njihovi novinari nemaju pravo boravka na konferencijama za stampu i koliko ja vidim jedino radikala nema u njihovim emisijama kao gostiju, tako da sto se mene tice, SRS ima apsolutno moju podrsku u cutanju.. u ostalom.. koga jos boli patka za b92.
Nije obavezno da imaju cirilicu, ali je malo odvratno nemati jedno od 2 zvanicna pisma, ali zato imati siptarski.
Dovoljno je jedan dan da gledas njihov program od pocetka do kraja i bude ti vrlo brzo jasno zasto neko sa tanjim zivcima prokljuca pa im napise nesto onako.
Da li ti zaista mislis da je ikome normalnom bitno to sto je neko izlepio par plakata po gradu za b92?

Ljudi u zivotu imaju vecih problema od takvih gluposti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
А зашто не бих могао да где год и кад год ми се ћефне пишем И ћирилицом, и på norsk eller dansk и יברי и  ひらがな и како год?

Па и на B92.

---

P.S. Jevreji naravno ne unistavaju Srbiju -- daleko od toga.

Mnogi Jevreji u svetu iskreno vole Srbiju i pored zdruzene hrvatsko-arnautsko-"bosnjacke" propagande preko Rudder Finna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
@SF

Nije uopste sada pitanje televizije B92.  Ako je B92 stetna po srpski identitet daj da raspraviomo to posebo. Iako ta paranoja, se preko medija unistava neka nacija postoji jos samo u Srbiji, i mozda Arapskim zemljama. Nego ne znam otkud ideja da se B92 optuzi da su jevrejska televizija. Dakle ovde je sada rece samo o antisemitizmu. Priznajem da je i mene nerviralo sto na siteu B92 pre izvesnog vremena je bio i albanski jezik. To je sada ukinuto, ali nije mi ni na kraj pameti palo da oni ugrozavaju Srpstvo. Nego da se vratim na antisemitizam. Zasto su radikali, socijlalisti i SPC precutali anitsemitske uvrede. Podrzavaju li to oni fasizam? Svojim stavom SPS,SRS I SPC su izjednacili Srbiju sa Nemackom i NDH. Kome je to drago? I ti pordrzavas stav radikala SF. Mislio sam da stvarno to neces izjaviti. Kada se otkrije da B92 je stvarno losa po Srbe, iako kazem da je to paranoja tipicna za Srbe, onda cemo raspravljati o stavu SRS. Ali ovako, SRS su vek luzeri i uvek ce i ostati. Na zalost i SPC pokazuje u zadnje vreme da su i oni postali luzeri. Ja prosto ne mogu da verujem. Prvo nam je Amerika kriva za rasturanje nacije, pa nam je kriva EU i zapad, pa su nam krive sekte sa zapada, pa su nam krivi mediji, zapadna muzika, zapadni filmovi, i evo sada su nam krivi i Jevreji. Ima li kraj Srpskoj paranoji!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Citat
А зашто не бих могао да где год и кад год ми се ћефне пишем И ћирилицом, и på norsk eller dansk и יברי и ひらがな и како год?


SF je rekao da izostavljanje cirilice na site u neku ruku znaci i antisrpstvo. Ne znam koja je potreba i za latinicom i za cirilicom, i koja je to obaveza da se ima cirilica. Ovde vecina ljudi zna oba pisma. Pa necemo se valjda igrati TLN,  "ja citam" se potpuno drugacije pise na latinici i na cirlici?? Smile

Citat
P.S. Jevreji naravno ne unistavaju Srbiju -- daleko od toga.

Mnogi Jevreji u svetu iskreno vole Srbiju i pored zdruzene hrvatsko-arnautsko-"bosnjacke" propagande preko Rudder Finna.


Pa naravno, ne znam otkud takav stav ovde u Srbiji! Valjda je to posledica krize. Nije ni Hitler ozbiljno mislo na jevreje, nego mu je bila udarila kriza u glavu!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Obozavam likove kao ti... one koji su u stanju da kazu da je najjaca i najstabilnija politicka stranka kod nas luzerska? Kako god.
Mozes ih voleti ili ne voleti, to je nebitno, ali je cinjenica da su oni jedini stabilni i jaki.
Apsolutno podrzavam to sto se ne izjasnjavaju o svemu ovome iz jednog prostog razloga.. nije njihov problem.. jebe im se.. boli ih kur.. kontas? Ko i mene Smiley
Ne moraju bilo kome da se ulaguju i da se vade dajuci svoje dupe Smiley
I onako ne mogu da svarim kad ljudi kao npr Marovic ili Kostunica ili neko slicno-pihtijastog temperamenta izrazava zaljenje zbog slucaja Smiley

To zasto je to povezano sa Jevrejima zaista nije moj problem, a ako treba neko to da kaze treba da kazu oni koji su to pisali, a to nisu radikali jer oni nikad nisu nikakve antisemtiske poruke slali, protiv hrvata, siptara i ostalih iz tadasnje perspektive direktnih neprijatelja jesu i obicno su te reci bile prejake, ali protiv jevreja nikad nista nisu govorili te ne vidim sto povezujes sa njima.
Ako je B92 toliko stalo da ispadnu zrtva... njihov problem Smiley
Mozda je ovaj nacin preteran, tj svakako jeste.. ali bolje i to nego da su ljudi i dalje cutali.

p.s. To da nam je zapad kriv za raspad ovoga ovde je cinjenica.. naravno.. nije zapad dosao i to rastruio, ali je u mnogome na to uticao.. sva "razvijena drustva" imaju razvijenu ekonomiju a porodica im je unistena.. a ona je jedino sto smo mi imali.. pogledaj malo oko sebe.. ja sam generacija u kojoj je 2000 godine bilo 2 pushaca od 25 ljudi u razredu.. ni jedan alkos i narkoman... danas.. ima nas 2-3 koji nisu narkomani.. niti ko trenira sportove vise.. niti ima normalne domace muzike.. niti ima normalnih domacih pisaca.. sve je otislo u kurac i sve je tacno onako kako je i napolju.. ali u siromasnijim delovima zemlje / grada i sl. Porodice srpskih bogatasa su iste one izdegenerisane porodice zapadnih bogatasa...

p.s.s. SF je rekao da to sto nemaju cirilicu a imaju siptarski, te sto se izivljavaju nad ljudima koji koriste legitimno zvanicno pismo na njihovom forumu i to sto banuju ljude jer u svom mailu imaju srbin a nisu ni rec rekli.. e vidis, to je antisrpstvo. Pritom je sf spomenuo i program i koncept televizije, pa kad komentarsises sf-a, radi to na pravi nacin.
Sto se mene tice bez njih, sonje biserko, natase kandic, biljane kovacevic vuco i slicnih spodoba bi ovaj svet mogao samo lepsi biti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Strasan si!>D   Ne radi se o bolenju kur*a za Jevreje, vec se radi o  precutanju stvari koja je u svetu okarakterisana kao podrzavanje zlocinackih ideja. No da ne duzim, to sto progresivno raste narkomanija kod nas nije kriv zapad, nego mi sami jer smo inferioran i ogranicen narod. Ako ti zaista imas ovakve stavove i o SRS, i o antisrpstvu i svemu, daj najbolje je reci, trebamo sve odbaciti i stvoriti od Srbije Kurdistan i bice nam svima super! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Citat: costa
Ne znam koja je potreba i za latinicom i za cirilicom, i koja je to obaveza da se ima cirilica. Ovde vecina ljudi zna oba pisma. Pa necemo se valjda igrati TLN,  "ja citam" se potpuno drugacije pise na latinici i na cirlici?? Smile


Necu se ja sa tobom bilo cega igrati. ja samo pitam: одакле ти дрскост да ми ти одређујеш које ћу ја писмо да користим кад је мени ћеф????

Моја је ПРИВАТНА ствар које писмо ја знам.  I moje je pravo da koristim kako mi kad dune. A u Srbiji je izmedju ostalog ћирилица ZVANIČNO pismo, a latinica je tek dozvoljena.

Dakle, nemoj mi ti odredjivati да ако нешто знам, ја морам због твог комфора и да га користим. Јер ја знам и кунг фу. Да ли би ти пријало да га на теби искористим?   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.