Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devojčicu u školi pretukao vršnjak  (Pročitano 2612 puta)
03. Apr 2007, 08:45:07
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3

Bez ikakvog povoda, na odmoru, dečak je počeo da vređa školsku drugaricu, a onda je izudarao pesnicama po licu

KRAGUJEVAC - Učenica drugog razreda osnovne škole "Natalija Nana Nedeljković" iz Grošnice, primljena je u petak u školsku ambulantu sa vidnim povredama po licu, nakon što ju je pretukao vršnjak. Dečak koji je pretukao ima samo devet godina, ide u isti razred sa njom i nije prvi put da je nasrnuo na nju. Školski lekar ju je pregledao i uputio na hirurgiju. Majka devojčice, D. M, kaže da je specijalista konstatovao hematom, otekline ispod i iznad usana i da su posle pregleda, otišli u policiju i prijavili ceo slučaj.

- Oko 11,30 svekrva me pozvala na posao i javila da je kćerka došla iz škole pretučena. Čula sam je kako plače i zove me da dođem što pre. Ni sama ne znam kako sam stigla. Zatekla sam svoje dete svo u modricama, sa podlivima, otečenog lica i usana i krvavo. Tek nekoliko sati kasnije devojčica se smirila i ispričala da ju je na školskom odmoru pretukao drug iz razreda.
      

PEDAGOG NA POTEZU

Škola je već preduzela korake kako bi se što pre razrešio ovaj problem. Razgovarali smo sa majkom deteta, a biće angažovan i školski pedagog da obavi razgovor sa devojčicom i dečakom - izjavio je sekretar škole Aleksandar Janušević.
"Još uvek nismo zvanično obavešteni o incidentu. Međutim, očekujem u toku dana informaciju jer je to i obaveza škole prema protokolu koji je odeljenje Ministarstva prosvete potpisalo sa Policijskom upravom, Skupštinom grada i Centrom za socijalni rad", kaže načelnica odeljenja prosvete Jelica Selaković.
      
   
   

Devojčica je zatim ispričala šta se desilo njoj i njenoj drugarici za vreme školskog odmora. "Bio je odmor, sedela sam u klupi sa drugaricom i razgovarale smo. Bez ikakvog povoda, dečak je počeo da nas gađa sitnim predmetima. Mene je pogodio u glavu, a moju drugaricu udario šakom. Rekla sam mu "pederčiću", a on me je napao. Pesnicama me udarao svuda po licu. Nisam znala šta se dešava. Ne znam ni koliko me je puta udario. Mrak mi je pao na oči, bolelo me strašno", priča povređena devojčica.

Sva u šoku otišla je kući. Iz škole ju je dopratila njena drugarica.
"Taj isti dečak me je i pre napadao. Dva puta mi je slomio kišobran. Jednom su me dvojica dečaka držala, a on me je udarao. Ne znam zašto".
Zabrinuti otac povređene devojčice se nadovezuje na ćerkinu ispovest.
- Hteo sam da idem kod njegovih roditelja. Na svu sreću nisam. Bolje i da ne mislim šta bi se desilo, da sam onako besan otišao. Devetogodišnjaci su to. Mi ne tražimo da on bude kažnjen. Ali nešto mora da se uradi. Svaki put kad mi dete ode u školu treba da se plašim da li će nešto da se desi. Učiteljica im je dobra, direktorka škole isto, ali treba nešto hitno da se preduzme. Ja nisam ni pedagog, ni psiholog, ni policajac, a ni socijalni radnik. Dete se vaspitava odmalena i za njega su odgovorni roditelji. Ne mislim o tome šta će se desiti za koju godinu, već kako će mi dete danas u školu. Pošaljem je zdravu, a ona dođe isprebijana. Gde su tu pedagozi i ko treba da brine", pita se otac devojčice.

(Glas javnosti)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia e72 + 6630
qq
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Nakurčeni klinac.... Smile
Trebali su roditelji da ga tuku na vreme, mada ni sada nije jako kasno, pa ne bi pravio takva sranja Smiley
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
ko se bije, taj se voli Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6630
GTA uradio svoje...  Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

xxxx

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 410
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
legenda..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
legenda..

Ма ако не лажу ови помало, ако је све истина, ја би "легенду" 5 година да "туца камен"... да поразмисли о свему...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Z-400
 Smiley 1
Taj dečko nije normalan!! Smile
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
strasno----zar niko ne vodi racuna o deci za vreme skole, nicim nisu zasticena, desilo se sada tu, desice se kasnije slicna stvar u nekoj drugoj skoli, mislim da bi ministarstvo prosvete trebalo da povede malo vise racuna o zastiti dece
IP sačuvana
social share
a ja ni na pamet nisam pala mu kad je svoje noci lude trosio na nju......lidija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 6630
toliko o domacem vaspitanju
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.