Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 228
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko uvek sme da vas pogleda u oci; Vojislav Kostunica  (Pročitano 89328 puta)
02. Apr 2007, 12:19:41
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
       Od razlaza sa Djindjicem,osnivanjem svoje stranke,preko blagog uticaja u opozicionom delu
          politickog zivota devedesetih,pa do marionetske uloge u petom Oktobru i na kraju do
     najvaznijeg igraca na Srpskoj politickoj sceni,je ukratko politicka biografija Vojislava Kostunice.
Zapad ga smatra''nacionalistom''a u Srbiji vazi za''narodnjaka''.Dali to znaci da su Srbi po prirodi nacionalisti?
Posle prvog mandata,Kostunica ce verovatno nastaviti svoj posao u istoj stolici.Takodje je okarakterisan
                     kao nepopustiv politicar cvrstog karaktera,sa gledista stranih diplomata.

                         Kakvo je vase misljenje o Vojislavu Kostunici i njegovoj politici?



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Na muci se poznaju junaci.
Videcemo.
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
E, bas si mi ulepsao dan... ne mogu da prestanem da se smejem...

Citat
Takodje je okarakterisan
                     kao nepopustiv politicar cvrstog karaktera,sa gledista stranih diplomata.

bullshit.. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
E, bas si mi ulepsao dan... ne mogu da prestanem da se smejem...

Citat
Takodje je okarakterisan
                     kao nepopustiv politicar cvrstog karaktera,sa gledista stranih diplomata.

bullshit.. Smile Smile Smile
Pa hajde malo analiziraj njegov prethodni mandat,imas puno primera pa onda sa mislima lupi post,
          a ne ovako samo da bi pljuvala po svemu o cemu ja pisem.

                                             Smile
Primer 1;
Zbog nesaradnje sa Hagom,vrsen je veliki diplomatski pritisak za smenu ljedi u Bezbednosnim
strukturama,sto je on do kraja glatko odbijao.

Primer 2;....ko ce biti novi Premijer,mozda Djelic?(sesti princip i ostale gluposti,...ha,ha,ko pa ne  Smile)

(glupo mi je da tebi nabrajam milion primera Kostuniceve tvrdoglavosti,kada tebi nije cilj
razmena misljenja niti diskusija na ovu temu,vec jedna obica i prosta provokacija)
                                             Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Anea

Bas me zanima nesto jesi ti staromodni komunista ili savremena levica ?

Posto kada si rekla da je bullshit sto je Kostunica nepopustljiv po stranim diplomatama , izgleda kao da smatras da je popustljiv sto naravno lici na staromodne Komuniste .

@Manijace

Ako su ti to pozitivni primeri stvarno , jebiga

Slusas Cecu , volis Kostunicu ....

Nije mi jasno kako neko voli Kostunicu , ajde da je neko za radikale , nacionalizam i sve to mogu da razumem , ali ovo potmuljeno i pokvareno stvorenje ne .
« Poslednja izmena: 02. Apr 2007, 14:15:20 od BetterDeadThenRed »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
@BetterDeadThenRed
Tema nisu ni Anea ni Vasa...

Kostunica je toliko nepopustljiv,da je od izjava kako mu je Hag 9.rupa na svirali,dogurao do desatina ljudi u Hagu...
Kostunica-nepopustiv politicar cvrstog karaktera-bullshit... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 331
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ma cenim da je čovek zalutao u celu priču!bio bi uspešniji kao profa na faksu!užasno me nervira sto je počeo da se krivi od otrova koji proizvodi vlast-pa taj čovek više ne ume normalno da priča u svojim javnim nastupima-svaki put toliko žmirka očima i sa takvim gadjenjem odgovara na postavljena pitanja kao da je bogom dan  i naj na svetu!pa on i onaj njegov pulen-dengele-obijač trafika- naj uspešniji srpski ministar-kao da je on bio jedini do sad i da niko nikad posle njega nece uhapsiti nekoga..tolko su se izobličili od vlasti da ih čovek više nista ne sme ni pitati da ne bi ispao.. i bio naružen sa tolikom količinom prezira u očima kao da im je opsovao i ubio nekog bližnjeg a ne pitao nešto o čemu javnost ima apsolutno pravo da bude obaveštena!!!Jos gore mi je od svega kad vidim kako se grčevito drzi za te tako mile im svima-poluge vlasti i za foteljicu kao da je ceo zivot pre toga bio pozicija a ne minorna strančica koja je tavorila dok nije bio sračunato podmetnut od strane malo namazanijeg političara i menadžera-Djikija(koga inače ne podržavam) , posto niko stvarno nije imao pojma o tome ko je i kakav je i da li je taj Koštunjavi uopšte kadar da se hvata u kolo zvano visoka politika! Moguce je sasvim da on  ima neke vrline-ali da se mi ne lazemo-te vrline nikako da primeni-pa ljudi poceo je i on da vlada uredbama i dekretima protiv kojih se kao legalista borio!!!ako si pravi laf prepusti drugima malo kormilo kao sto je i tebi bilo prepušteno i radi na sebi da za 4 god opet kao poboljšana i pročišćena varijanta zasedneš i povučeš svom  snagom u napred!a ne da  tapkas u mestu i drziš fotelju ko idijot!
« Poslednja izmena: 02. Apr 2007, 14:49:13 od gavriloBG »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Niko79

Poslao je u Hag sitne ribe do kojih mu nije stalo , a glavnu cuva i krije .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Ma covek je izgurao sve sto je obecao. I posten je to mu se ne moze sporiti.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


M70 Ab2 7.62mm+Tromblon

Zodijak
Pol
Poruke 399
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
                                Smile
Morate i znati da smo za vreme njegovog mandata dobili
koncezus svih stranaka u Srbiji po pitanju Kosova i Metohije,
kao i nov Ustav Srbije,
sto mnogima ranije nije polazilo za rukom.
                                                                    P.S.
                                                    Kad rekoh koncezus svih stranaka,
                                           zaboravih onog Cedu i onog Presevskog Albanca.
                                                                      Smile
                                                    (Minornost mi ne privlaci paznju,
                                                       moja greska ja se izvinjavam)
                                                                   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 228
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.