2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Košarka: Superliga Srbije 2007  (Pročitano 31819 puta)
Svakodnevni prolaznik


Пали!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 261
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson k610i
Plasim se da ce se FMP brzo raspasti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja mislim da FMP moze da ih dobije bez problema. Naravno ako sudije ne budu bile na strani Partizana.

a ja bih tebi preporuchio da batalish kosharku i pokushash sa pracenjem nekog drugog sporta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kibu Stjuart i Marko Cvetković novi igrači Crvene Zvezde


Njih dvojica su se u ponedeljak priključili košarkašima Crvene zvezde, za koju će nastupati u Superligi.

Kibu Stjuart, 33-godišnji američki centar je proteklih šest meseci proveo u Južnoj Koreji i predstavljaće značajno pojačanje za crveno-bele u reketu.

Korpulentni Stjuart je stigao u nedelju uveče u Beograd iz Seula, gde je nedavno završio sezonu. Nastupao je za Najtse, a u proseku je beležio 15.7 poena i 11.2 skoka. Prošle godine igrao je u italijanskom Kantuu, gde je na utakmici protiv Ređo Kalabrije postavio rekord lige sa 21 skokom. Pre toga igrao je sa velikim uspehom u novosadskoj Vojvodini. I pored velikog umora od puta i prelaska velike vremenske razlike, Stjuart je u ponedeljak odradio oba treninga.

Cvetković u Zvezdu stiže posle odrađene sezone u Našoj ligi u dresu Zdravlja. On je ove sezone u proseku imao 8.4 poena, 4.4 skoka i 1.2 asistencije. Pre toga igrao je za Ergonom i Vojvodinu.

Stjuart i Cvetković će biti u sastavu Crvene zvezde na prvoj utakmici u Superligi, koju "crveno-beli" u sredu od 18 časova igraju u Železniku protiv FMP-a, ali je, kako kaže trener Karadžić, pitanje u kojoj meri će biti korišćeni zbog malog broja treninga provedenih sa ekipom.


Izvor: [Sportska centrala]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Nervira me ovo dovođenje prosečnih, matorih igrača u Zvezdu i onda očekivati neke rezultate.  Smile

a smatram da FMP neće moći još dugo da izgrži ovakvu rasprodaju igrača. U sred sezone da prodaju jednog od najkorisnijeg igrača  Smile

Partizan radi planski i naravno
šuruje sa sudijama, iako se trude da u javnosti iznesu da su u stalnom konfliktu sa istim  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Poslednjih 15 šampiona i finalista plej ofa (od raspada SFRJ)


91/92   Partizan – Crvena Zvezda    3:0
92/93   Crvena Zvezda – Partizan    3:2
93/94   Crvena Zvezda – Partizan    4:1
94/95    Partizan – IVA Borovica     4:1
95/96    Partizan – BFC Beočin        3:2
96/97    Partizan – FMP                 3:1
97/98    Crvena Zvezda – FMP        3:1
98/99    Budućnost (zbog bombardovanja SRJ plej of nije igran)
99/00    Budućnost – Partizan         3:0
00/01    Budućnost – Partizan         3:2
01/02    Partizan – Budućnost         3:0
02/03    Partizan – FMP                  3:0
03/04    Partizan – Hemofarm          3:1
04/05    Partizan – Hemofarm          3:1
05/06    Partizan – Crvena Zvezda     3:0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Nervira me ovo dovođenje prosečnih, matorih igrača u Zvezdu i onda očekivati neke rezultate.  Smile

a smatram da FMP neće moći još dugo da izgrži ovakvu rasprodaju igrača. U sred sezone da prodaju jednog od najkorisnijeg igrača  Smile

Partizan radi planski i naravno
šuruje sa sudijama, iako se trude da u javnosti iznesu da su u stalnom konfliktu sa istim  Smile

Ne bih ja rekao da FMP radi bilo sta neplanirano. Da je tako ne bi vec 10 godina konstatno bili u vrhu nase kosarke. Intenzivnije sam poceo da ih pratim kada su igrali finale plejofa sa Zvezdom, jer sam do tada mislio da su mali nebitni klub iz predgradja, ali tada sam shvatio neke stvari. Od tada FMP konstatno napreduje, a stalno prodaje igrace. Svake godine prave novi jos bolji tim. Ono sto sam zapazio prativsi ih to je da mi se cinilo da su do sada i sami imali po malo kompleks nize vrednosti i mislim da nisu ozbiljnije ni pokusavali da idu na osvajanje titule u nasoj ligi i da idu u evroligu. Ove godine po nekim izjavama i postupcima, cini mis e da izgleda konacno shvatili da rade najbolje u zemlji sa mladim igracima, da imaju jaku infrastrukturu i mislim da su se delimicno oslobodili kompleksa malog kluba. Nisam siguran da li ce vec ove godine uspeti da osvoje titulu, posto su po meni odnosi snaga izmedju njih i Partizana 60-40 u korist Partizana koji jos ima sudije na svojoj strani. Medjutim mislim da ako nesto glupo ne urade, vec sledece sezone mislim da ce taj odnos biti 50-50 ili mozda cak malo na strani FMP-a. Da ne navijam za Zvezdu sigurno bih navijao za FMP. I ovako kada god ne igraju sa Zvezdom navijam za njih. Odusevlja me kada neko tako od nicega napravi nesto i to ne bilo sta vec jedan veoma ozbiljan klub sa tendencijom da postane i najozbiljniji na ovim prostorima. Mislim da je Zvezda napravila veliku gresku kada je dozvolila da pregovori o fuzionisanju ova dva kluba propadnu. Da je to uradjeno, Partizan bi nas dobio sledeci put posle 20 godina, kao u fudbalu. Ovako, mgu samo da konstatujem da je Zvezda prilicno losa i da realno nema sta da trazi protiv Partizana i FMP-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Mislim da je Zvezda napravila veliku gresku kada je dozvolila da pregovori o fuzionisanju ova dva kluba propadnu. Da je to uradjeno, Partizan bi nas dobio sledeci put posle 20 godina, kao u fudbalu.

 Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson K750i
Mislim da je Zvezda napravila veliku gresku kada je dozvolila da pregovori o fuzionisanju ova dva kluba propadnu. Da je to uradjeno, Partizan bi nas dobio sledeci put posle 20 godina, kao u fudbalu.




Neverovatan zakljucak! Mada, tu bi mozda Partizan i dobio neki put, ali da je napravljena fuzija izmedju Zvezde i Lejkersa...tek tad vas nikad ne bi dobili.
Bravo!!! Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2007, 16:24:26 od dejan11 »
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ove godine po nekim izjavama i postupcima, cini mis e da izgleda konacno shvatili da rade najbolje u zemlji sa mladim igracima, da imaju jaku infrastrukturu i mislim da su se delimicno oslobodili kompleksa malog kluba.

Тачно је да раде добро са младим играчима, али опет... Ево довели су кошаркаша који има 25 година...

И њихов састав (а већина је у заблуди по том питању) је у поређењу са Партизановим "старији"...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Vujošević: Super liga kruna sezone

Trener Partizana Duško Vujošević izjavio je u utorak da će srpska Super liga, u kojoj će njegova ekipa startovati duelom sa Mega ishranom, biti kruna do sada vrlo uspešne sezone za crno-bele.

"Jedini kiks smo imali u Kupu Radivoja Koraća, ako se tako može nazvati nastup u finalu tog takmičenja. Superliga je, ipak, kruna sezone i zbog same titule šampiona i zbog toga što nosi plasman u Evroligu", rekao je Vujošević na konferenciji za novinare.

On je istakao da se u Super ligi nijedan protivnik ne sme potceniti, pa ni oni koji su u prvom delu sezone igrali u Našoj Sinalko ligi.

"Ako tako budemo razmišljali, na pravom smo putu da izgubimo već od Mega ishrane, od koje smo objektivno kvalitetniji. Ulog je ogroman, a uvek je teže ostati na vrhu nego doći do njega. Verujem, ipak, u svoj tim", rekao je trener Partizana, koji je već pet godina uzastopce šampion Srbije.

Vujošević je ocenio i da će osvajanje titule prvaka sigurno biti cilj tri preostala srpska predstavnika u Jadranskoj ligi - Crvene zvezde, Hemofarma i FMP-a, osvajača Kupa Radivoja Koraća.

"FMP nas je naučio da ih respektujemo. Pokazali su da imaju veliku sposobnost regeneracije i treba verovati i da će uspeti da nadoknade odlazak Aleksandra Rašića. Hemofarm je uvek tu", rekao je Vujošević, a zatim se osvrnuo i na tim Zvezde, koji je za Superligu pojačan Amerikancom Kibuom Stjuartom i Markom Cvetkovićem.

"Crvena zvezda osvežava krv. Ima svoje ambicije, ima kvalitet i sigurno će biti opasan protivnik. Zvezda će pri tom igrati pod imperativom, jer nije uspela da kroz Jadransku ligu dodje do evropske scene", dodao je on.

Partizanov tim je pred Super ligu pojačao samo bek-krilo Vladimir Micov, koji je stigao iz podgoričke Budućnosti.

"Micov treba da svojim kvalitetom i povećanjem konkurencije poveća kvalitet celog tima. On je pozitivan momak, koji se svojim ambcijama uklapa u naš tim", rekao je Vujošević.

Centar crno-belih Predrag Drobnjak ove sezone je već gledao nekoliko utakmica Mega ishrane i dobro je upoznat sa igrom tog tima.

"Došli smo do početka takmičenja koje je naš primarni cilj, iako je malo neobično što ono počinje tek u aprilu. Realno smo jači od našeg prvog protivnika. Sigurno smo favoriti, posebno s obzirom na naš kvalitet i domaći teren", rekao je Drobnjak.

Partizan će Mega ishranu ugostiti u 20 sati, a ulaz u dvoranu Pionir biće besplatan.

(Beta, foto: MN Press)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.