Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:43:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konačno domaći dizelaš  (Pročitano 7368 puta)
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Nije problem D2 nego baš taj evro dizel koji se toči na našim pumpama... a koji nije zadovoljavajućeg kvaliteta... zato se na primer neki Japanci ne pojavljuju kod nas uopšte... A pumpa em skupa, em kad zameniš originalnu nikad nije isto... Smile

Strane pumpe koje postoje kod nas sve uzimaju gorivo od NIS-a, ne važe isti standardi za te iste pumpe u inostranstvu... nažalost...
Koliko je meni poznato NIS i ne proizvodi evrodizel za ostale pumpe sem mozda za svoje!
Sigurno znam da se na EKO pumpama toci grcki evrodizel koji je odlicnog kvaliteta. Za druge nisam siguran.

Ja licno ne bi tek tako kupio ovu floridu, ona tek treba da se dokaze ali stoji cinjenica da je Zastava ugradila najmoderniji dizel motor sto moze da se ceni samo kao veliki plus! Mislim da ova cena za nov auto sa HDI motorom ipak nije previse visoka. Uostalom trziste ce pokazati.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
To za broj kupaca ne bih se slozio sa tobom Hupajupa, jer je Zastava na sajmu prodala preko 400 vozila sto je potvrdjen podatak od direktora prodaje, a sto se tice floride sa dizel motorom, pokazala se zaista sjajno sto govore sluzbeni vozaci iz Zastave koji ih cepaju vec vise od pola godine, i jedina zamerka je stara plastika koja bas ume da nervira! Sto se tice motora pored Pezoovih postoje i Toyotini jer moj kum vozi floridu sa Toyotinim 1.4 benzicem, i auto ide kao nevreme, a razmislja se i ugradnje Toyotinog 1.0 motora u juga, samo se cekaju konacni rezultati ispitivanja!
IP sačuvana
social share
Zivot je nekom majka, a nekom maceha!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zastava je prodala najvise vozila na ovom sajmu. Inace ja sam cuo oko 500kom.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG 4X HD
Citat
sluzbeni vozaci iz Zastave koji ih cepaju vec vise od pola godine

woow,vec pola godine  Smile      Smile Smile   predlazem da se zastava proglasi najpouzdanijim automobilom svih vremena  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 291
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola v3
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Citat
sluzbeni vozaci iz Zastave koji ih cepaju vec vise od pola godine

woow,vec pola godine  Smile      Smile Smile   predlazem da se zastava proglasi najpouzdanijim automobilom svih vremena  Smile Smile
pa cuj,s obzirom da je to zastava,pola godine im je pravi reper,tipuju na godinu bez mehanickih kvarova :chuckel:ko voli nek izvoli Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
Ovo za Tojotine motore prvi put cujem, ako je istina to je sjajno...
Pezoovi i Tojotini motori, Zastava 10, izgleda da ce se i Opel poceti proizvoditi, cini se da se stvari odvijaju u dobrom pravcu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:43:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.