Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:28:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Konačno domaći dizelaš  (Pročitano 7365 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Jedino sto realno fali tom autu je ABS i AirBag!
hehe,jedino servo(nije u seriji),abs i airbag sto je u danasnje vrijeme neoprostivo i prostog razloga sigurnosti i komfora

Da je star model, jeste. Ali u BGu ga masovno kupuju taksisti sto znaci da mu ne fali komfor!

vec odavno na balkanu nama reper ne mogu biti taxisti koji voze auta stara po 30god,a o komforu floride i zastave uopsteno smjesno je govoriti,pa za njih je podvozje golfa mk2 limuzinsko!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Bogami mislim da bi se zacudio kada bi video vozni park BG taksista!

Slazem se da je nedostatak ABS i AirBag neoprostiv nedostatak. Zbog toga verovatno nikada ne bih kupio floridu. Ej 2007. godina a ja da kupim nov auto bez toga!?

Ali kupuju ljudi floridu. A tek dizel kad krene! Verujem da ce biti popularan pa ce mozda Zastava da ga unapredi sa tim neophodnim stvarcicama!
Inace imaju i nov enterijer koji je izvanredan, ali nemaju love da pocnu da ga ugradjuju!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

it001.jpg
(78.07 KB, 640x427)
it002.jpg
(92.11 KB, 640x427)
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Bogami mislim da bi se zacudio kada bi video vozni park BG taksista!

ma nemam se ja sta cuditi,vidio sam,ista je situacija kao i u bosni i crnoj gori :?jedino ko odstupa malo od sivila krseva sa 4 tocka je hrvatska.
nesumnjam da ce florida naci potencijalne kupce,al to ce biti pretezno ljudi koji su citav zivot vozili zastavu,valjda nostalgija il neznam vec sta.a za taj dizel se vac dobro zna koliko je osjetljiv na losu naftu,uzimajuci jos u obzir da se na nasim pumpama jos uvijek toci d2,mogle mi nastati velike poteskoce,gdje bi isti kupci najgore prosli.ovaj dizel kao i svaki drugi trazi jednostavno jako dobru naftu,eurodizel.ovaj enterijer i nije los,naprotiv,al mislim da se on nece ugradjivati u sadasnje floride,znaci jos jedan veliki propust,propust iz tog razloga sto je cijena ovog auta preko 8k eura,sto nije malo.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ja imam problem za svako resenje!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 411
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 3gs
Ovo nece funkcionisati,lepo kaze hupajupa, to je stara karoserija a ni tad nije bila nesto konkurentna,veliki problem ce biti odrzavanje koje nece biti moguce u zastavinim servisima koji od sve tehnike imaju kljuc 13 koji je kod njih dovoljan za generalku,cenu ne treba ni komentarisati,za taj novac se moze kupiti polovljnak koji je kao nov i koji ce sigurno bolje funkcionisati nego ovaj frankestajn. Ona jos nije prosla nista od testova a voznja novinara nam je svima poznata,ne smeju nista da kazu,pozalice se na nedostatak opreme i visoku cenu a ni govora da motor hoce da pobegne iz karoserije! Trebace vremena da to postane auto!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
E sad pricas ko da si u najmanju ruku inzinjer!
Ako florida funkcionise sasvim lepo sa Pezo 1,6 motorom zasto ne bi i sa ovim!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
E sad pricas ko da si u najmanju ruku inzinjer!
Ako florida funkcionise sasvim lepo sa Pezo 1,6 motorom zasto ne bi i sa ovim!
mislim da ipak nisi u pravu sto se tice peugeotovog motora.taj motor u kombinaciji sa zastaviniim mjenjacem (koliko sam upucen da je zastava) ne da je odron od auta,prvo perfomanse takvog auta su blago recene uzas,drugo takav skop je jadan,vozis yuga a odrzavas peugeota u krajnju ruku je presmjesno za komentarisati.
a "strucnjaci" u ovlastenim servisima zastave i ovako nemaju pojma sta je dijagnostika kvara,i zamisli sad kad tu na servis dodje jedan hdi motor!kod takvog motora prvo sto strada od loseg goriva je pumpa visokog pritiska.za skidanje i reglazu ove pumpe koja kosta iznad 1500 e potrebno je strucno lice koje iza sebe ima minimalno repaririranih 100 ovakvih pumpi,sto je malo vjerovatno da se zastavini serviseri i moci sami da je skinu,a kamol odraditi reparaciju.onda su tu drugi sklopovi koji su u zastavinim motorima misaona imenica,map sensor,mat sensor i td.za ovo sve je potrebno prije svega ogromno znanje,koje ti strucnjaci nemaju iz razloga sto se decenijama prave samo jedni te isti motori,gdje je sada u zastavi revolucija sensor papucice gasa,kako oni kazu bez sajla gasa.cuj to bez sajle.i jos na to sve preko 8k eura!pa previse je i 5k!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citao sam uporedni test Floride sa pezo motorom protiv Dacie Logan i Lade Kaline.
Po performansama uopste ne zaostaje. Naprotiv.
Florida dizel dolazi sa Pezo menjacem i Valeo spojnicom tako da tek tu nece biti problema!
Niko nije lud da sipa D2 u auto sa HDI motorom, a u Srbiji svaka pumpa ima eurodizel.
A to da majstori nece umeti da servisiraju te motore prosto ne moze biti istina. Za sve nove modele zastave servisna mreza je ogranicena tj. ne servisiraju se u svim Zastava servisima vec samo u onim koji su osposobljeni za konkretni model. Uostalom ovo je vrlo kvalitetan motor koji nece ici na popravku jedanput mesecno.
Postoji garancija i sve sto crkne moraju zameniti a van garantnog roka niko nije duzan da odrzava auto u Zastavi!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nije problem D2 nego baš taj evro dizel koji se toči na našim pumpama... a koji nije zadovoljavajućeg kvaliteta... zato se na primer neki Japanci ne pojavljuju kod nas uopšte...  A pumpa em skupa, em kad zameniš originalnu nikad nije isto...  Smile

Strane pumpe koje postoje kod nas sve uzimaju gorivo od NIS-a, ne važe isti standardi za te iste pumpe u inostranstvu... nažalost...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG 4X HD
taksisti voze floride (ipak ne u velikom broju) zato shto su imali neke pogodnosti pri kupovini,dobijali ih sa ugradjenim plinom itd.

ovaj novi enterijer stvarno nije losh,ali za 8.500 e mozesh da kupish i pravi auto a ne floridu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5800xpress
!
Niko nije lud da sipa D2 u auto sa HDI motorom, a u Srbiji svaka pumpa ima eurodizel.

da samo znas kakvo se gorivo valja po svim pumpama u regionu,nikad nebi ni imao namjeru da kupis neki novi auto.taj eurodizel koji se toci na tim pumpama 90% je sumljivog kvaliteta.a vec sam napisao kakv je taj motor cija pumpa gure preko 160 bar-a pritiska nafte,zamisli samo rikavanje iste!
.
A to da majstori nece umeti da servisiraju te motore prosto ne moze biti istina. Za sve nove modele zastave servisna mreza je ogranicena tj. ne servisiraju se u svim Zastava servisima vec samo u onim koji su osposobljeni za konkretni model. Uostalom ovo je vrlo kvalitetan motor koji nece ici na popravku jedanput mesecno.
Postoji garancija i sve sto crkne moraju zameniti a van garantnog roka niko nije duzan da odrzava auto u Zastavi!
sve to stoji,al imaj na umu da je to zastava a ne citroen,hdi motor ubacen u zastavinu brlju.koliko su osposobljeni govori sama cinjenica da nigdje u zvanicnom zastava servisu nemas adekvatnu podrsku za hdi motor,mozda preko nekih servisa koji pojedinacno rade samo pumpu,koja je ovdje najvise izlozena kvarovima,s obzirom kakvo je gorivo.
treba sacekati da prodje odredjen vremenski period za ovaj mode,pa tek tada da se vidi pravo lice floride.po meni radije cu kupiti brate auto za 8k eura nego floridu,bar znam sta vozim,bar znam sta je komfor i td.a svak ima svoje.
meni je ipak prece ono sto je provjereno,ono sto je sigurno!drugi neka sude o njoj kakva je,al zastava moze krenuti naprijed samo ako je neko kupi,karoserija je blagi uzas,oslanjanje je gore nego kakava trokolica.imali su dovoljno prilika za bolji zivot,prokockali su,ovo sto sada radi je presmjesno,ta zastava nikad sa ovom cijenom nece naci onaj broj kupaca na koji cilja.poz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:28:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.178 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.