Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubila se bivsa zena Bore Corbe  (Pročitano 33455 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Imala je decu, i to ne malu pored sebe, ali joj to nije bilo dovoljno.

Nikada mi neće biti jasne te samoubice.  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
MunkaZe,

moram iskreno da ti kažem da sam oduševljena načinom na koji vidiš stvari.
danima čitam ovu temu i rastužujem se sa kojom lakoćom su ljudi,kao i uvijek,spremni da sude.

jednu stvar mogu da tvrdim(ne aludirajući na ovaj slučaj,jer ne želim da o njemu da konkretno pričam),a to je...nekim ljudima ne može se pomoći.
koliko god nam se činilo da možemo da pomognemo najbližima,mi ustvari rijetko to i možemo.
paradoksalno je,često nam oni koji su nam najbliži ostaju i najveća tajna.
možemo ih voljeti u potpunosti,a da ih nikad ne poznajemo.

špekulacija na temu "da se uradilo ovako ili onako...da je bilo ovo ili ono...da je Pera na vrijeme otišao u policiju..."u ovakvim slučajevima je bespredmetna i arogantna.
bezobrazna i lišena ljudskosti.

razlozi za samoubistvo uvijek ostaju duboki i lični.

kao i za mnoge druge stvari u životu,
čovjeku je,nažalost,uvijek lakše prebaciti odgovornost za vlastite postupke.

svoje ili tuđe.

neukusno je igrati ulogu sudije iz vlastite kože koja nema ni približno slično iskustvo.
obaveza je makar imati poštovanje prema bolu,gubitku i tragediji koju,na svu sreću,većina i ne može razumjeti.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Imala je decu, i to ne malu pored sebe, ali joj to nije bilo dovoljno.

Nikada mi neće biti jasne te samoubice.  Smile

Recimo da ni ta deca nisu bila sva svoja...

Citat
a to je...nekim ljudima ne može se pomoći.

Mozda je ovo razmisljanje racionalno i uzviseno, ali za mene totalno neprihvatljivo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
što znači da si do sada u životu bila pošteđena osjećanja vlastite bespomoćnosti pred odlukama onih koji su nam bliski,a i onih koji nam nisu bliski..ali se osjećamo i prozvani da pokušamo da im pomognemo.

ne znam da li treba i da ti zavidim.

ali da poštujem tvoje mišljenje...svakako.
« Poslednja izmena: 27. Mar 2007, 14:46:02 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple Iphone 5

Nikada mi neće biti jasne te samoubice.  Smile
Samoubica je heroj ili kukavica?
Vecita dilema...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bora je uz mene bio kad mi je bilo najteze, uz njegove pesme sam pregrmeo sve zivotne lomove, bio mi je potpora, idol, brat i otac a da to nije znao...mnogo mu dugujem, toliko samo znam.
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Sta sve procitah ovde ...  Smile

Dala mu je najbolje godine, ulozila u njega, blah,blah,blah ... Koja gomila bullshit-a ...

Sta su uopshte najbolje godine? Jel su to godine kad nam se dizhe? Kad josh pomalo ovuliramo i funkcionishu nam jaja?Ili bar jedno? Dok smo josh uvek dovoljno bezbrizhni da bi razmisljali o sranjima ili dovoljno glupi ili slepi ili zaludjeni da ne bi obratili malo paznju na poteze koji ce nam usmeriti buducnost? Zivimo u zemlji u kojoj se uz jutarnju kafu popushi pola pakle pljuga i zguta 3 bensedina ... za dobar dan. Toliko smo globalno trezveni i volimo sami sebe da vec godinama sami sebe bacamo u raku kad treba neshto bitno da se odluchi. Mi smo gomila tunjavaca koji "slepo tumaraju" kako je neko josh odavno pravilno ocenio situaciju.
Ulozila je u njega... ma nije valjda. A on u nju nije. I sto bi se to uopshte spominjalo pitam se? Sta je to toliko vredno ulozeno pa josh i jednostrano? Ja sam mislila da je brak zajednica dvoje ljudi koji medjusobno ulazu u odnos, a bogami i u svoje potomke, dok su zakonski obavezni da isto i cine ... Izgleda da sam se zajebala ... to izgleda mora da traje vechno. Jednostavno mora. Jer ako ne traje, onda se svakako samoubijmo, jer nash zivot vishe nema poentu. Ili se medjusobno poubijajmo, poshto su nas izgleda programirali da jedno bez drugog ne mozhemo da opstanemo ... A to se naravno nikada i nigde i nikome ne deshava... i komsija sa pocetka ulice ostavio zenu posle 20 godina braka ... slikar covek, vecinu svojih odlichnih ulja posvetio je zeni ... zacudo,nije se ubila. Ali vidim da cemo ipak morati da osluskujemo i obratimo paznju ,ko zna shta ce sve da joj padne na pamet,ko zna shta joj je sve radio...skot jedan... a dala mu je najbolje godine svog zivota... a on je hibernirao naravno. I dalje ima 24 godine.

Slucaj sve vishe pocinje da podseca na trulu balkansku verziju josh trulije americke priche na korelaciji Eminem-Kim ... Samo shto su njih dvoje marketinshki sjajno odigrali, a bogme josh uvek odlichno igraju... iako se veruje da Kim u stvari uopshte ne postoji...bar ne u inkarnaciji koja nam je godinama servirana preko medija... ili se jednostavno i ona ubila.Ulagala je u njega tokom toliko godina...

Psihijatrijski slucajevi depresivnih osoba,pritajenih samoubica koji samo cekaju na inicijativnu kapislu mene ne dotichu. Ako je bila dovoljno ometena u rasudjivanju da pomisli da je Bora povukao taj okidach svojim nedavnim postupcima, ona svakako nije bila normalna zhena. Ako je pak, bila normalna zhena sa normalnim rasudjivanjem, nikada ne bi digla ruku na sebe,ma koliko da je pala u samopouzdanju, ma koliko da se osecala malom, ma koliko da je sujeta unishtavala. Jer to je sujeta,zar ne? Dozvoliti sujeti da nadvlada zivot po meni je tesko psihicko oboljenje. Da ne pricam o materinskom instinktu koji ne napushta um i telo normalne zenske osobe,ma koliko uslovi bili nepodnosljivi. Kukavicluk. Beg od "jeste i postoji" u "ne postoji, nema mene - nema problema".
Ili, sto je josh verovatnije (po mom nekom vidjenju cele situacije), beg u "nema mene - josh vishe problema. Svima a najvishe njemu".
Teatralno samoubistvo 15-ak dana uoshi njegovog navodnog vencanja ... sta bi racionalan covek mogao uopshte da pomisli ... nista slatko,u svakom slucaju.
Naposletku ... ne krivim ga ni za shta drugo,sem da je chovek i da ima slabosti. Brakovi pucaju, ljudi se rastaju posle decenija zajednickog zivota. Nikom nije lepo i slatko. Majke ostaju bez svoje dece, pa se ne ubijaju. On nije nikakva cvecka, on je jedan obichni zadrigli,masni drevni roker kome je alkohol popio sve i svashta pa i mozak.Sa ono malo shto mu je ostalo razmislio (a mozda i nije) i resio da ode. Bog te pita iz kojih razloga.

MunkaZe, stvarno si me odusevila postom. Svaka cast za razmisljanje. Trebala bi cesce da se ubacujes u ovakve diskusije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Samoubica je heroj ili kukavica?
Vecita dilema...

Samoubica je jedan manje koji je preduhitrio prirodu u njenoj selekciji. A svi znamo shta je prirodna selekcija.

Sesiric, shone  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
MunkaZe,iako se slazem sa vecinom sto si napisala,ipak mi se cini da si malo prestroga prema samoubicama.Ne ubijaju se ljudi samo zbog ljubavi, ili ljubomore,neki se ubijaju jer su naprosto oboleli od neizlecive bolesti, i ne mogu vise da izdrze konstantnu fizicku i psihicku patnju i bol.
Neki ljudi kad izgube nekog nisu u stanju da se pokupe i nastave svoj zivot.Ta slabost nije za osudjivanje.
Samoubice nemaju hrabrosti da i dalje zive,ili nemaju volje,ali imaju hrabrost da prekinu sa zivotom u kome ne vide vise smisla.A vecina samoubica je u depresiji koja jeste bolest, i izleciva je .Mnogi se ne bi ubili da su imali oslonac u teskim trenucima kad nisu mogli da vide svetlo na kraju tunela.Zato verujem da se mnogima od njih moze, i moglo pomoci,naravno ne svima,ali uvek vredi pokusati.A samo se strplljenjem,optimizmom i beskrajnom ljubavlju moze pomoci osobi koja razmislja o tome da odbaci svoj dragoceni zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Moj komentar na ovu temu nema veze sa osudjuvanjem samoubica...Ako si to izvukla iz konteksta,onda ne znam sta da ti kazem.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.