Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autonomija Vojvodine  (Pročitano 21395 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: serbdogg
Ja mislim da najbolje resenje bi bilo da se osnuje kofederacija izmedju Crne Gore, Srbije, Vojvodine, i Kosova. Svi bi imali skoro potpunu autonomiju ali bi idalje odgovarali vlastima u Beogradu.


А зашто Војводина када огромна већина становника Војводине жели да живи у заједничкој држави са Србијом? Такође и у Црној Гори је све јаче просрпско опредељење и верујем да ако у Србији дођу на власт прави националисти, снага која истински жели да измири све Србе, да ће и тамо преовладати жеља за заједничком државом. Са друге стране Црна Гора никада не би пристала да исти статус као Војводина и Косово, јер по свим критеријумима, она има далеко веће право на своју државност од Војводине и Косова (који узгред речено то право уопште и немају).
Све у свему, чак и да има неке логике за овај твој став, а нема никакве, Срби морају да бране своју државу, да теже њеном јачању и уједињењу, а не сами да смишљају како да сопствену државу растуре. Овај твој ств говори да ти имаш проблем због мањка националне свести и осећња заједништва са својим сународницима Србима, заједништва које чије је природно отелотворење живот у заједничкој унитарној држави.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: SerbianFighter
Axez, oladi malo sa ponasanjem kako ovde tako i na MC, vec su mi se neki ljudi zalili kako si poceo da se ponasas kao gazda.



Ne ponasam se kao gazda...samo sam izbacio fasistu sa foruma. To je moj prvi ban...Smiley
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: Радикал
Бранислав је 100% у праву  Smile , а коме се не свиђа да живи у Србији слободан је да иде где год му се више свиђа, нпр. у Немачку  :wink: (сад ће ме оптужити нетрпељивост  Smile ).



Pa po stoti put ti kazem....ako vec toliko obozavas Srbiju, pa idi brate tamo vec jednom da zivis...Smiley
Kosovo prosto vapi za takvim  'patriotama"

Citat
И Ахе колико се оно грађана определило за аутономију  Smile, све са националиним мањинама нисте прешли цензус, а у нашем `аутономашком` Новом Саду СРС узе 32,4% а Толеранција 8.9%  Smile  , знач твој Чанак у самом Новом Саду сигурно нема више од 5%, зато он и ви малобројни његови следбеници немате право да о било чему одлучијете, нико вас ништа не пита  :wink:  Smiley .


Sto se vaseg procenta tice ja bih se pre zabrinuo nego sto bih se radovao. Vasih 30 posto cine izbeglice, neobrazovani i siromasni. ( plus fasisti, ali sam duboko uveren da nema toliko fasista )
Kad obrazujemo neobrazovane i kad siromasni budu mogli normalno da zive a izbeglice se vrate kucama videcemo koliko fasista je ostalo.
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Moj predlog je osnovati konfederaciju bi zadovoljilo sve strane i manjine na nasim prostorima ako dodje do velikih tenzija u Srbiji i Crnoj Gori sto se tice granica i sta god jos. Inace to bi sprecilo dalje cepanje zemlje.

Bilo bi lepo kad bi se svi Srbi ujedinili i kad bi ta neka zelja za zajednickom drzavom preovladala ali to se nece desiti u nekoj skorijoj buducnosti. Po mom misljenju za sada nema te osobe koja bi ujedinila Srbe. Jedina osoba koja je mozda mogla nesto tako da uradi je bio pokojni Djindjic (Bog da mu prosti dusu). Nama ne treba neki nacionalista, nama treba osoba koja bi pomogla narodu da izadje iz ovih silnih dugova, govana, i da uspostavi neku stabilnu vezu sa svetom. Ta osoba bi morala da bude sposobna da vrati povernje naroda u vladu i njihovu instituciju. Narod ne zeli opet nekog idiota koji ima samo jedan cilj - da bude diktator.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: AxeZ
...ako vec toliko obozavas Srbiju, pa idi brate tamo vec jednom da zivis...Smiley

Јеси ли писмен ти? Ако јеси, онда отвори лични карту, пасош или било који други докуменат па тамо прочитај у којој држави живиш  :wink: . Ако ниси онда лепо изађи на улицу и замоли неког пролазника (највећа вероватноћа је да ће бити радикал  Smile ) и замоли га да ти учини услугу и прочита (ако пуком случајншћу налетиш на неког неписменног аутономаша, немој одма одустати, следећи ће сигурно бити радикал који ће ти то драге воље учинити  :wink:  ).

Citat: AxeZ
Sto se vaseg procenta tice ja bih se pre zabrinuo nego sto bih se radovao.

Да сам на твом месту ја бих се више забринуо за ваш проценат него за наш       .
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Sto se vaseg procenta tice ja bih se pre zabrinuo nego sto bih se radovao. Vasih 30 posto cine izbeglice, neobrazovani i siromasni. ( plus fasisti, ali sam duboko uveren da nema toliko fasista )
Kad obrazujemo neobrazovane i kad siromasni budu mogli normalno da zive a izbeglice se vrate kucama videcemo koliko fasista je ostalo.

Vecina izbeglica nema pravo glasa, a i one su podjednako vazne i postovane kao i ti i ja.
To sto ti i canak i tih 4% mucenika ne mozete da shvatite je kosovo/sandzak/vojvodina samo deo srbije, to je vas problem.
Muslimana i albanaca sa ostalim manjinama ima dovoljno da "toleranciji" obezbede barem 15-20% glasova... ali niko nije lud da za njih glasa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Ja sam za ujedinjenu Srbiju ali svaka manjina hoce svoje. Svakoj od tih manjina treba da imaju nekoliko predstavnika u vladi Srbije proporcijalno prema broju stanovnistva koja ta manjina predstavlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
Citat
Alo turcine, oladi malo sa prosipanjem imbecilizma. Ti si sramota za ljudski rod jer tvoje nebulozno trabunjanje vise ne moze ni pas sa maslom da proguta. Ako ti se ne svidja Vojvodina slobodan si da ides da zivis gde god ti se vise svidja.

turcin ti tata....djubre madjarsko.ovo je srbija,bila i ostace,po meni treba da bude ravnopravna sa svim ostalim delovima srbije,znaci bez autonomije,bez imena,grba....zasto bi se ja novosadjanin razlikovao od nekog:nislije,beogradjanina,leskovcana....?zasto ja kao novosadjanin od svog poreza moram da finansiram neke pokrajinske sluzbe koje ovom gradu i severnoj srbiji sluze samo za ukras i ne rade nista(osim postavljanja bisti i spomenika kafanskim sviracima madjarskim ciganima...umesto ljudima stvarno zasluznim za ovaj srpski grad).srpski narod je stvorio ovaj grad i srpsku vojvodinu i borio se za te vrednosti u teskim vremenima i nece mu to preoteti neka saka jada ficfirica kao sto ste vi(madjari,hrvati,homosexualci...).a ti batice kad si tako opasan u svojim namerama otcepljenja zasto malo ne prosetas centrom grada sa tom svojom plavo-zuto-zelenom krpom pa da vidimo gde ces zavrsiti.
IP sačuvana
social share
"NJEGOVA MUCENICKA SMRT STVORILA JE OKO NJEGOVOG IMENA OREOL SVETOG RATNIKA.S VREMENOM,TAJ CE OREOL BIVATI SVE VECI A DRAZINO IME SVE SLAVNIJE..."VLADIKA NIKOLAJ VELIMIROVIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 265
Citat: branislav_srpska_atina

turcin ti tata....djubre madjarsko.ovo je srbija,bila i ostace,po meni treba da bude ravnopravna sa svim ostalim delovima srbije,znaci bez autonomije,bez imena,grba....zasto bi se ja novosadjanin razlikovao od nekog:nislije,beogradjanina,leskovcana....?zasto ja kao novosadjanin od svog poreza moram da finansiram neke pokrajinske sluzbe koje ovom gradu i severnoj srbiji sluze samo za ukras i ne rade nista(osim postavljanja bisti i spomenika kafanskim sviracima madjarskim ciganima...umesto ljudima stvarno zasluznim za ovaj srpski grad).srpski narod je stvorio ovaj grad i srpsku vojvodinu i borio se za te vrednosti u teskim vremenima i nece mu to preoteti neka saka jada ficfirica kao sto ste vi(madjari,hrvati,homosexualci...).a ti batice kad si tako opasan u svojim namerama otcepljenja zasto malo ne prosetas centrom grada sa tom svojom plavo-zuto-zelenom krpom pa da vidimo gde ces zavrsiti.



Ja sam ti vec rekao da si ti fasista. Takva govna kao ti treba zatvoriti da se ne mesaju sa normalnim ljudima. Mora da te je tata seksualno zlostavljao kao klinca i tukao mamu inace ne mogu da zamislim drugi razlog tvog takvog degenerativnog ponasanja.  Zato i civilizacija nije za tebe. Ja bih ti preporucio da ozbiljno razmotris neku psihijatrijsku ustanovu dok mozes da biras.

Ili ako vec neces...Mars nazad u Tursku onda i tamo kenjaj
IP sačuvana
social share
\x56 \x6f \x6a \x76 \x6f \x64 \x69 \x6e \x61
\x52 \x65 \x70 \x75 \x62 \x6c \x69 \x6b \x61
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
ti si komunista verovatno iz istih razloga,sta uopste trazis na topic-u po imenu srpski nacionalizam ako nisi srpski nacionalista,siris se tu na netu sa nekim vojvodjanskim grbovima a u stvarnosti si naj obicnija jajara.
Citat
Takva govna kao ti treba zatvoriti da se ne mesaju sa normalnim lju

sta da ti kazem sine idi u strazbur pa se zali da ugrozavam tvoja prava,mozda me i zatvore.
IP sačuvana
social share
"NJEGOVA MUCENICKA SMRT STVORILA JE OKO NJEGOVOG IMENA OREOL SVETOG RATNIKA.S VREMENOM,TAJ CE OREOL BIVATI SVE VECI A DRAZINO IME SVE SLAVNIJE..."VLADIKA NIKOLAJ VELIMIROVIC
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.