Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Autonomija Vojvodine  (Pročitano 21375 puta)
09. Apr 2003, 00:05:50
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Sta mislite o tome? Koji oblik bi bio prihvatljiv za Srbiju (po Vasem misljenju)? I da li Vojvodina moze postati nezavisna drzava??(Sta je tu dobro a sta lose po nju???)

Caos

Gile
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Cc, sta sve nece da vam padne napamet...Sada cu da pocnem da skupljam potpise za autonomiju Smedereva...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Drzava?! Pa zasto da ne,isli bi u BGD sa pasosem c c c c c .... pa nemam pojma ne pratim politiku uopste,ako hoce neka se razilaze i tako nikad vise nece biti YUGOSLAVIA,pa sto nebi mogla onda da bude i Vojvodina drzava Smiley S'moje tacke gledista mislim da nam nebi bilo lose kad bi bili drzava...ima i mnogo manjih drzava od Vojvodine i super zive,pa i mi bi...nema nas mnogo,ali smo bar slozni i vredni mi Vojvodjani  :twisted:  
Ako Vojvodina bude drzava ODMAH se vracam kuci, bez razmisljanja!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Е у том случају ја ти Сањице најискреније желим да се НИКАДА не вратиш... :wink: Сем ако не промениш мишљење па се вратиш и СРБИЈУ  Smile .

И да сачекам да се мало распламса дискусија па ћу голим аргументима да растурим и разбуцам на све стране те ваше идеје о аутономији или недај боже држави.  :twisted:
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Mislite da ce moci nesto da ucine Smile
Ima da prodjete kao i Crnogorci  :twisted:
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Autonomija Vojvodini ??? Vojvodina drzava ???
AUFH kako to lepo zvuci da bi bilo istinito. (Nacionalnost: Vojvodjanin Smile mi stoji vec sada u maticnoj knjizi rodjenih).
"...i doci ce dan ... zeleci da, nikad kao do tad pobedis sam."
E jedva cekam da se osamostalimo i da pokazemo kako se rukovodi drzavom a ne da placamo racune i ostatka drzave koji je zamro i samo ceka da neko placa njihoce racune.

Samo jedan mali primer koliko se sta postuje oko placanja:
TV pretplata na teritoriji Vojvodine - 95% naplativosti.
TV pretplata na teritoriji ostatka Srbije - 25% naplativosti.


Radikal, BAS me zanima cime ces potkrepiti cinjenice da Vojvodina i dalje ostane u sastavu Srbije.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Jednostavno, mislim da su za to male sanse, nije rasireno takvo razmisljanje u vojvodini...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Puky

Radikal, BAS me zanima cime ces potkrepiti cinjenice da Vojvodina i dalje ostane u sastavu Srbije.


Засад само једном ситницом: СЛОБОДНОМ ВОЉОМ СТАНОВНИКА ВОЈВОДИНЕ!

Ајде паметни аутомомаши да чујем од вас нешто паметно, не само пароле које можете да вичете на неком митингу. Како ви то мислите да остватите своје бесмислене амиције? Ајде да видимо има ли неко од вас ко је свестан онога за шта се залаже и ко то може да оправда. Дајде неки аргиумент сем онога `а што да не`.

Ајде још мало се налупајте па да вас у сласт демантујем и побијем све те глупости. Ово ми још није довољно инспиративно.  Ајде дајте све од себе, упрегните мозгиће! :twisted:  Smile  :twisted:  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Nema tu "a sto da ne" vec jednostavno da se malo odvojimo od Srbije i da zazivimo kako treba a da nas sputavaju politicari iz BG ili da za bilo sta mora da se ceka odluka nekog politicara iz BG koji ni ne konta sta se desava u Vojvodini.
To se zove centralizam i nije samo u tome poenta.
Poenta ide i na drugu stranu sto se tice npr. penzionog fonda, porez...
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Znas kada ce to biti: KAD MOJE DVORISTE POSTANE NEZAVISNA DRZAVA! E TAD!

VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!VOJVODINA SRBIJA!!

ALo bre ljudi to je Srbija, ne interesuje me sta nacionalne manjine misle o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.