Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o McLaren MERCEDESU u sezoni 2003.  (Pročitano 18221 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
@romantik
Hoces da kazes da ako ga toliko ljudi mrzi da bih trebao i ja! Volio bih da vidim logiku u tome!!!!

I ja sam ga mrzio! To se vidi i po mojim postovima ovdje! Ali poslije one pobjede kada se zapalio u box-u i ipak pobjedio, nisam vise htio da navijam za levate!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1827
Zastava Čas vamo,čas tamo, sve u svemu mnogo vozikanja
mob
Nokia E52
Ja Shumia ne volim zbog stvari koje je radio u proslosti!!Nacini na koje je dolazio do pobeda (ne sportski naravno)!!!
IP sačuvana
social share
Ipak mozda niste tako dobri vozaci: Youtube link
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Ja ga nisam volio jer je bio apsolutni favorit zadnjih par sezona! Ali je majstor! Bez obzira na sve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Pa pobjede se pamte. A Schumacher se napobjeđivao. I Real je svojih prvih 5 titula osvojio u neravnopravnoj konkurenciji kad je jedini pokupovao sve što je vrijedilo (Puskas, Kopa, Di Stefano....) kad su drugi živjeli od prodaje koštica na stadionima pa mu svi tepaju najveći svjetski klub......Ko je kriv što Schumacher nema dostojnih protivnika.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Citat: Laslo
....Ko je kriv što Schumacher nema dostojnih protivnika.....


Upravo tako!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
tko je kriv sto schumacher nema dostojnog protivnika??

itekako ih sada ima, i sad se vidi napokon koliko su BMW i McLaren otisli unaprijed... ferrari to nije ocekivao... a vidjet cete tek kad izadje novi bolid mercedesa, sto su napravili od te zvijeri koja se zove mp4-18

design, aerodinamika i sve sto su koristili na novome modelu, ne mogu se porediti sa ferrarijem... ferrari ce biti iznenadjen kad taj bolid zazivi... trebao bi se vidjeti na sljedecoj trci, dakle trecoj od kraja, ali niti to sada vise nije sigurno... previse je riskantno sad na kraju sezone eksperimentirati sa takvim stvarima... no znaju ljudi iz mclarena kada je pravi trenutak predstaviti novu MAKINU.... hehe.... a onda, raikkonen i pobjednik...

ovaj sampionat jos nije gotov... a ja tipujem da ce montoya dobiti, iako vise navijam za raikkonena... no bit ce mi drago ako bilo tko pobijedi, samo da nije schumacher... jasni su moji motivi netrpeljivosti prema sumiju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bih se smeo kladiti da "schumacher nema dostojnog protivnika?? "
Vec jednostavno ferrarijev bolid nema nema konkurenciju... ima je ali je slabija...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
ima konkurenciju sumaher, ali ni bolidi drugih momcadi nisu vise toliko slabi.... stovise, pocinju biti bolji od ferrarija... jedan od faktora su i MICHELIN gume za kotace... u biti, to je veliki dio toga...

lijep pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
nisu i nece biti bolji u skorije vreme...
Imace neke delove bolje, brze i sl, ali kompletno resenje nije i nece biti bolje uskoro....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
-serbianfighter...

ne znas sto pricas... pa mercedes je vec napravio nesto sto je bolje, samo sto se plasi staviti na pistu jos dok nisu sigurni kako funkcionira... oni su se na pocetku sezone bojali da ce ferrari napraviti za ovu sezonu nesto senzacionalno, pa su zato zasukali rukave, i napravili mp4-18... ispostavilo se da ferrari nije uradio ono sto se ocekivalo, naprotiv ni blizu toga... ali svakako mercedesov nov bolid nije bio spreman za pocetak sezone, ali cak i za sljedecu sezonu, to ce biti revolucionarni preokret... bolid je uzasno lak, mnogo kraci od sadasnjeg, sa vidljivom razlikom NOSA... mnogo je uzi i spicast...
to mu daje idealnu aerodinamiku... a mercedes i bmw imaju jace motore od ferrarija... to je jasno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.