Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:53:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miroslav Ilić u "Areni" - 10. decembra  (Pročitano 6410 puta)
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6500 slide black
Gdje se mogu kupiti karte?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Proud to be Serb!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1403
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson T630
IP sačuvana
social share


Срби за Србе, хуманитарна организација за помоћ породицама са пуно дечице

Свака битка најпре добија и губи у срцу
Живојин Мишић
Да се осети велико добро, треба најпре познавати мала зла.
Жан Жак Русо
Чудно је, како је мало потребно да будемо срећни и како нам често, баш то мало недостаје
Иво Андрић
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia onaj veliki
Miroslav Ilić govori za „Blic“ pred koncert u „Areni“
Od šegrta sam stigao do legende
Autor: Simonida Stanković | 14.11.2007 - 09:05

Koncertom u „Areni“ 10. decembra Miroslav Ilić proslavlja 35 godina karijere ili, kako on više voli da kaže, 35 godina pevačkog puta. Smeta mu isticanje da je on prvi pevač narodne muzike koji će zapevati u ovom zdanju i kaže kroz smeh: „Nismo ni mi narodnjaci baš tako loši!“

Na pitanje šta je bilo najteže a šta najlepše za ovih 35 godina zaista blistave karijere, Miroslav priča:
- Da budem iskren, najteže je izboriti se za mesto. To je zaista najteže. Bilo bi stvarno bezveze da sada kažem da sam imao plan kako ću to učiniti i da sam ga se pridržavao. Ma kakvi! Bez obzira koliko si talentovan, nadaren i spreman da uđeš u tu priču celim svojim bićem, moraš da imaš sreće. Ja sam jedan od onih kome je, kažu, dao Bog talenat, ali se skockalo i da sam imao sreće. A u to vreme, 1972. godine, kada sam počeo, bilo je mnogo, mnogo teže nego danas. Ali ja sam dobrovoljno pristao da budem šegrt, kalfa, majstor, pa velemajstor, a vi evo poslednjih godina napraviste od mene i legendu, što mi ne smeta, to je baš lepo. Legenda koja još hoda i koja funkcioniše - priča čovek koji zaista jeste legenda.
I u vreme najezde turbo folka, kada su se njegove kolege masovno okretale toj novoj modi u želji da pridobiju i mlađu publiku, Ilić je ostao na braniku prave narodne muzike. Imao je hrabrosti (pa nek košta šta košta!) da javno digne glas protiv onih koji upropaštavaju našu muziku bez obzira na to koliko su moćni.
Ni ogromna slava niti novac nisu ga promenili. I dalje se družio sa svojim zemljacima iz Mrčajevaca, razgovarao o običnim životnim problemima, uživao da pije kafu sa svojom strinom i često pravo sa bine odlazio da sa ocem pokosi livadu.
- Znači, izboriti se je vrlo teško - nastavlja Miroslav: - A ako vas, ne daj bože, krene, a namerno kažem: ne daj bože, tu onda tek vreba jedna velika opasnost. Popularnost jeste privlačna igračka, ali veoma opasna. Opasna je za ljude koji ne mogu da je ponesu na svojim plećima na jedan zdrav i normalan način. Nije lako sačuvati se od tog ataka na psihofizičku konstrukciju. Mnogo je teško. A ono što je najlakše u ovom zanatu jeste onaj trenutak kad uzmem mikrofon i izađem među ljude da im pevam i da se zajedno proveselimo. Te razmene energije, raspoloženja i ljubavi jesu najlepši trenuci u mom poslu. Za vreme koncerta kod mene uvek postoji svest o tome da to ne radim samo zbog sebe, već zbog kompletnog utiska o celoj svojoj branši - priča jedini pevač narodne muzike kojem je i Boris Tadić, predsednik Srbije, došao na koncert.

O prijateljima
Đorđe Balašević je prošli put pomalo zamerio Borisu Tadiću jer je, umesto na njegov koncert koji se istovremeno održavao, došao na vaš.
- Đole i ja smo milion godina prijatelji i ortaci. Imam jednu stvarčicu u kući koju držim na vidnom mestu, Balaševićev poslednji CD „Rani mraz“. Napisao mi je posvetu: „Mikiju Iliću, poslednjem gospodinu među ovim seljacima. Tvoj Đole“. E takav je naš odnos. Ne viđamo se često, ali se poštujemo. Te večeri je predsednik Tadić, imao mnogo obaveza. Ali, uspeo je da dođe, verovatno više da bi učinio kumu Šutanovcu nego meni; posedeo je desetak minuta i diskretno napustio dvoranu - objašnjava Miroslav.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Najbolji koncert ikad odrzan u Areni.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
To sam i ja cuo da je bilo fantasticno.  Koliko je trajao ukupno koncert , Miroslav je poznat da ne gleda u sat kada peva  :[115]:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 922
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson k750i
koncert je bio odlican
nemam pojma koliko je trajao
oko 2-2,5 sata
bili Goca Trzan i Djole Balasevic
ma ludnica
Mire je legenda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Tacno 2.5 sata...
Snezana Djurisic, Goca Trzan, Hristo Stoickov, Djordje Balasevic, Bora Dugic...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1317
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.23
mob
Apple iPhone
Bio sam bilo je vrhunski!
Moj mladji brat uhvatio loptu sa potpisima koju dengazirao Stoickov u publiku
IP sačuvana
social share
Dragan Mance (1962.-1985.)
3. Septembra 2008. godine navrsava se 23 godine od tragicne pogibije IDOL-a juga. Sa svoje 23. godine dao ja navijacima mnogo vise nego neki za ceo zivot. Legenda vecno zivi u nasim srcima!

Moca Vukotic:"Na Novom groblju u Beogradu 4. septembra 1985. ispracajuci Dragana Mancea, bili smo svesni istine da sahranjujemo coveka koji je imao vise smisla i razloga za zivot od vecine nas. To je ona nedokuciva logika."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam uspeo da nadjem jebene karte  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Miroslavu Iliću opljačkana kuća dok je pevao u Areni
Dok je Miroslav Ilić preksinoć pevao u rasprodatoj Areni, iz njegove kuće u Višnjičkoj banji provalnici su pokupili sve što su našli od novca i nakita...

PRAZNO - Dok je Miroslav Ilić preksinoć pevao u rasprodatoj Areni, iz njegove kuće u Višnjičkoj banji provalnici su pokupili sve što su našli od novca i nakita. Slučaj je prijavljen policiji u 1 sat posle ponoći, kada je porodica Ilić došla kući iz Arene. veruje se da su provalnici bili dobro informisani i da su znali da ne postoji nikakav sistem obezbeđenja.
- Nisam ni prvi ni poslednji koji se našao u ovakvoj situaciji, ali mi je žao što postoje ljudi spremni na takva nedela - izjavio je poznati pevač.
Prema nezvaničnim informacijama lopovi su tražeći dragocenosti, prevrnuli sav nameštaj po kući, pa je Miroslava po povratku s koncerta zatekao izuzetno neprijatan prizor.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:53:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.