Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:49:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Unsecured wlan  (Pročitano 4084 puta)
18. Mar 2007, 20:42:54
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U okruzenju sam u kojem primam signal wireless etwork....jacina 11Mb Verygood,or exelent....medjutimsignal primam preko PCMCI karticu D-Link 610 DWL, sa operativnim sistemom Xp profesionale...Kada se konektujem naunsecured wirless network, imam neogranicen pristum, medjutim ne rimam signal...znaci kad otvorim internet explorer kao da sam ofline....Na network properties se vidi protok u oba smijera sam sto je recive znatno manji....u opciji sa IP adrresom hvale stavke gateway dns i wiphili tako nesto....znaci pokusavam se spojit na unsecured wireless network, ali ne dobijam net, iako izgleda da sam spojen...Unapred zahvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 125
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung D600
U okruzenju sam u kojem primam signal wireless etwork....jacina 11Mb Verygood,or exelent....medjutimsignal primam preko PCMCI karticu D-Link 610 DWL, sa operativnim sistemom Xp profesionale...Kada se konektujem naunsecured wirless network, imam neogranicen pristum, medjutim ne rimam signal...znaci kad otvorim internet explorer kao da sam ofline....Na network properties se vidi protok u oba smijera sam sto je recive znatno manji....u opciji sa IP adrresom hvale stavke gateway dns i wiphili tako nesto....znaci pokusavam se spojit na unsecured wireless network, ali ne dobijam net, iako izgleda da sam spojen...Unapred zahvala  Smile
Koji provajder ti je na koga se kacis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam ti u banja luci, provajder je BLIC.net.....imas li kakvu ideju sta bi moglo da bude????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Apple iPhone 4
Imas li ti nalog kod njih uopste ili si hteo onako da se malo 'prikacis'? Ako imas nalog, onda ih lepo nazovi i trazi da ti pomognu Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 125
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung D600
Imas li ti nalog kod njih uopste ili si hteo onako da se malo 'prikacis'? Ako imas nalog, onda ih lepo nazovi i trazi da ti pomognu Smiley
U pravu je jel su mreze zakljucane tako da ne bi mogao da se kaci ko hoce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mreza je otkljucana, a ja bi htio etomalo da se "prikacim", znaci nema onog katanca....naravno da nemam nalog....kontam to jetaj wireless...jer sam  bio par puta u prilici da se prikacim nataj tip mreze....ne na ovoj lokaciji na kojo se nalazim....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Apple iPhone 4
Bez obzira da li postoji katanac ili ne, on se odnosi samo na ekripciju podataka koji se salju kroz tu mrezu... a i ako je AP otvoren i mozes da se konektujes, cak i IP da dobijes, to ne znaci da ce ti raditi internet... postoji tu ARP lista, PPPoE konekcija i sl... tako da ako ne radi, ostavis to i ides dalje Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
recimo sad ovo, da je hotel u pitanju, znaci dodjem u hotel sa svojim laptopom i zelim pristupiti internetu kao gost tog hotela.....ne znam kako ce onda bilo ko pristupiti netu??????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
UNIX
Browser
Opera 9.10
mob
LG Nexus 5
recimo sad ovo, da je hotel u pitanju, znaci dodjem u hotel sa svojim laptopom i zelim pristupiti internetu kao gost tog hotela.....ne znam kako ce onda bilo ko pristupiti netu??????

Kao prvo, zavisi kakvu uslugu daje taj hotel svojim gostima. Ako je neka free varijanta, verovatno dobijes brosuricu sa podesavanjima. Ako je paid varijanta (kad platis), takodje dobijes brosuru i user i pass. Kad podesis sve kako pise u brosuri, otvoris browser, otvorice ti se u njemu stranica hotela:

Tipa: dobrodosli tu i tu, bla, bla, i tu kucas user i pass i ides na net...

Samo ne znam kakve veze ima sada hotel sa tvojim pitanjem, al ajd'.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Apple iPhone 4
Tamo je sigurno HotSpot sistem... i sve je otvoreno, tako da je to nesto drugo...

Mozda i to tvoje moze nekako da radi ali dok ne probam licno mogu samo da pricam sta i kako bi moglo kao sada sto radim...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:49:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.