Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ja vidim svoj mobilni telefon?!?  (Pročitano 16079 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
HTC One X
lepo mu rece  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia ZTE
pa nevidim logiku jer je samo 2 reda iznad napisano da je bolje imati posebno foto aparat(digitalac naravno) a posebno telefon, i poseban mm uredjaj, tako i po meni nema smisla da bacis hrpu para na nesto sto ce ti vratiti zrnce korisnosti. sepurenje je nesto drugo tako da navedeni primeri nisu bas usko povezani

koriscenje mog simbijanca sam sveo na razgovore(poruke me mrzi da kucam, i posaljem samo jednu uvece za laku noc...) da sada imam kinte i treba da potrosim 500e kupio bih neku minijaturu od mobilnog, 1-2 GB mm plejera, i ostale bi pare za 3 mega piksela sigurno

i jos nesto 3 stvari ce sigurno duze trajati od jednog mobilnog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 4s
pa nevidim logiku jer je samo 2 reda iznad napisano da je bolje imati posebno foto aparat(digitalac naravno) a posebno telefon, i poseban mm uredjaj, tako i po meni nema smisla da bacis hrpu para na nesto sto ce ti vratiti zrnce korisnosti. sepurenje je nesto drugo tako da navedeni primeri nisu bas usko povezani

koriscenje mog simbijanca sam sveo na razgovore(poruke me mrzi da kucam, i posaljem samo jednu uvece za laku noc...) da sada imam kinte i treba da potrosim 500e kupio bih neku minijaturu od mobilnog, 1-2 GB mm plejera, i ostale bi pare za 3 mega piksela sigurno

i jos nesto 3 stvari ce sigurno duze trajati od jednog mobilnog
boga mi .......n95....... reci su suvisne  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia ZTE
asistent mi je bas juce lepo objasnio kako je uposlio svoju 9500 i nevuce je za dzabe ali ja sam student koji stvarno ima dosta vremena i nikad moja 17-ica ne bi mogla da zameni 3*5cm displej za normalan surf, a ako ti stvarno treba racunar onda lepo uzmes ipaq, video sam jedan model koji podrzava i gsm i za manje para prodjes bar 2 puta bolje, znaci opet zongliranje za prestizom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Seat Leon

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 167
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 4S
Kako ja vidim svoj mobitel?hmmm...

Kao prvo vec 5 godina sam imam symbian obavezno a tu i tamo uleti neki Java koji se zadrzi kod mene svega 10ak dana!

Najpotrebnije na mobitelu mi je Dobar display!(mozda nekome glupo zvuci)
Mobitel najvishe koristim za razgovor i poruke za sta je i predvidjen!
1gb kartica(trenutno) a 512 minimalno za nekih 100tinjak pjesmica koje koje sam slusao u srednjoj na casovima a sad ne vjerujem da ce biti tako i na faxu!
Alarm koji me svaki dan budi  Smile
Veoma mi je vazna dobra kamera da zabiljezim neke trenutke bili slicice ili klipove
Volim promjene na mobitelima pa sad imam oko 30ak tema i 150ak slicica iako sam mobitel kupio prije 3-4 dana
Ne bi se mogao zamisliti bez symbiana najvishe zbog BlackBollera ili kako se vec pise

Toliko od mene,nadam se da sam zadovoljio tvoje pitanje CIGLO  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
HTC One X
Ajd i ja da dam doprinos  Smile

Prvo, poruke (koje mnogo saljem) i razgovori.
Zatim mnogo koristim GPRS u kombinaciji sa Operom Mini.
Sledi Alarm koji i mene svaki dan budi i kalendar+razni organajzeri (pogotovo onaj koji me podseca na rodjendane, jer datume slabo pamtim Smiley).
Pa onda mp3; kada god krenem negde pesaka obavezno idu slusalice sa mnom.
Tu su i igre i filmovi za razbijanje dosade.
Ne bih mogao ni bez SmartComGPS-a; kad sam u Beogradu on mi je neophodan da se ne bih izgubio.  Smile
Zatim, mnogo mrzim kad mi neko pretura po porukama, pa je zato Advanced Device Locks moja omiljena aplikacija  Smile
Tu je i Advanced Call Manager, kad necu da me odredjena osoba zove ili cima  Smile
Ponekad upalim i kameru da zabelezim pokoji trenutak.
Cesto mi zatrebaju i OfficeSuite, RepliGO, bCalc, SlovoED i ostali programi, itd...

To bi otprilike bila glavna upotreba mog telefona.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 4s
Ajd i ja da dam doprinos  Smile

Prvo, poruke (koje mnogo saljem) i razgovori.
Zatim mnogo koristim GPRS u kombinaciji sa Operom Mini.
Sledi Alarm koji i mene svaki dan budi i kalendar+razni organajzeri (pogotovo onaj koji me podseca na rodjendane, jer datume slabo pamtim Smiley).
Pa onda mp3; kada god krenem negde pesaka obavezno idu slusalice sa mnom.
Tu su i igre i filmovi za razbijanje dosade.
Ne bih mogao ni bez SmartComGPS-a; kad sam u Beogradu on mi je neophodan da se ne bih izgubio.  Smile
Zatim, mnogo mrzim kad mi neko pretura po porukama, pa je zato Advanced Device Locks moja omiljena aplikacija  Smile
Tu je i Advanced Call Manager, kad necu da me odredjena osoba zove ili cima  Smile
Ponekad upalim i kameru da zabelezim pokoji trenutak.
Cesto mi zatrebaju i OfficeSuite, RepliGO, bCalc, SlovoED i ostali programi, itd...

To bi otprilike bila glavna upotreba mog telefona.
boga mi prema tome,6680 je sasavim ok telefon,uopste nema potrebe za boljim,tj za n95  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
boga mi prema tome,6680 je sasavim ok telefon,uopste nema potrebe za boljim,tj za n95  Smile
Ja baš razmišljao o svemu ovome i mogu reći da mi ni N70 nije bio potreban jer je 6670 zadovoljavao sve moje potrebe.
Znači, N70 je u nekim segmentima bolji tj., brži(transfer recimo što je dobra prednost), ima mogućnost vadjenja mmc kartice na živo, i taj multitasking tj., ne fali mu RAM-a ... sve ostalo je gotovo isto još od prvih modela ... jedino ako nekome kamera i zvuk nešto ne znače i zbog toga bi samo menjali telefon(ja ne bih)!

Sada se baš pitam, šta bih dobio kupovinom N95 .... kada bih se još latio telefona sa ograničenim OS-om i muka više oko sertifikacija na 6 meseci?!? Ako mi je do GPS-a i ovako bi bolje odradjivao posao TomTom sa eksternim bluetooth GPS risiverom, HSDPA o.k., ali teško da će skoro MTS sniziti cene interneta, ... znači, osim zaludjenosti tehničkim novotarijama koje donosi N95 ništa toliko značajno u praksi ne bih dobio čak ni u odnosu na 6670 da ne govorim N70 ... jedino hajde taj veći ekran sa većom rezolucijom koji znači i brže pokretanje svega i svačega što je odlično .... Wi-Fi ali opet je tu baterija problem .... sve u svemu, rekoh ... osim zanesenjaštva koje vrlo brzo prolazi, nema baš neke velike koristi koju treba toliko platiti i pretplatiti ....
300€ je stvarno limit koji neću prelaziti za bilo koji model mob. telefona u skorije vreme! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pazi Cigla tel... Šta se dobija kada se voziš u nekom novom autu u odnosu na neki auto iz 60' -tih godina... Pa nešto veća brzina , moderan izgled , komfor , klima , abs .....gubi se nešto na stilu i originalnosti...itd...itd. Ali šta se stvarno dobija?? Ništa. Imaš prevoz od tačke A do tačke B i sa prvim i sa drugim.  Smile

Ista stvar je i sa telefonima. Smile

Drugo... Nema potrebe za tolikom brigom oko sertifikata. Telefon će biti kod tebe godinu - godinu i po , što znači da ćeš sertifikovati neku app 2 ili 3 puta. U stvari , vjeruj mi ,sertifikovaćeš je samo jednom jer će se u međuvremenu pojaviti neka novija verzija iste ili neka druga (iste namjene) koju ćeš htjeti da probaš. Ako hoćeš da mi vjeruješ... Ja poslije prelaska na os 9 nemam nikakvih problema niti je to neka muka oko sertifikovanja aplikacija.
Budi realan pa reci koliko često mijenjaš aplikacije na n70 , razne verzije , podverzije , skidaš sa neta , instaliravaš , deinstaliravaš , petljaš..... I opet nije nimalo teško. Sertifikovanje aplikacije je posao od 5 sekundi koji su neki "maheri" na ovom forumu , sasvim nepotrebno , pretvorili u odiseju.

Treće... Limit od 300€ je i moj limit za mobilni telefon. Tu se apsolutno slažem sa tobom. Smile



« Poslednja izmena: 17. Jun 2007, 21:17:29 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Budi realan pa reci koliko često mijenjaš aplikacije na n70 , razne verzije , podverzije , skidaš sa neta , instaliravaš , deinstaliravaš , petljaš..... Sertifikovanje aplikacije je posao od 5 sekundi koji su neki maheri na ovom forumu pretvorili u odiseju.
I jes't, u pravu si! Novije verzije se pojavljuju tako da ... nema potrebe ni čekati tih 6 meseci ... Jest da ja mnogo eksperimentišem i instaliram tonu aplikacija i igrica pa briši ... ali u svakom slučaju se i ta sertifikacija obavlja jednom i aplikacija ostaje za dalje korišćenje već sertifikovana ... samo je smor sve to prvi put odraditi ili ne daj bože pri češćem pojavljivanju novih verzija koje nešto ispravljaju od bagova ili brže rade ...

U svakom slučaju, sve je to kako reče nov auto sa kožnim sedištima, klimom i vazdušnim jastučićima, ABS kočnicama i .... ko voli nek izvoli, zato i košta.
Ja sam ipak za "drugi krug" kada groznica prodje i cene padnu jer se pojavljuju noviji modeli! Smile
Btw.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.