Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ja vidim svoj mobilni telefon?!?  (Pročitano 15968 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung L870
Ovaj telefon koristi bukvalno za sve. Koristim ga za sve, da sad ne nabrajam ono standardno, znate kao mp3 player, gledanje filmova klipova, diktafon, e-mail ...

  Najceste ga koristim za pregled ofice dokumenata, ono sto mi se najvise svida kod ovog telefona je mogucnost koriscenja hdd-a kao prenosivi disk, znaci u svakom trenutku imam na raspolaganju 2GB posto 1GB je zauzet muzikom i klipovima, tako da sam flesku ostavio. Zatim dobar IRda, korimstim ga kao daljinac za TV, klimu, i najbitnije projektor, za sve sto salje crvene signale.

Jos jedna pogodnost koja mi se svida je da nema ogranicenja za mem kartice, mada to na ovom telefonu i nije bas toliko bitno. Zbog brzog procesora i solidne ram memorije moze da pokrene igre i programe koje su pisane za Pocket PC, uz pomoc programa koji pravi virtualnog kursora omogucava koriscenje ppc programa. Nepredstvalja problem ni pustanje filmova koji teze 700MB.

I odgovarami sto moze desktop da se uredi kako vlasniku odgovara, postavljanje brojnih informacija kao stosu temperatura, slobodan prostor, vreme, i jos dosta toga. Jos jedna stvar mi odgovara je da se klikm na jedno dugme blic pretvara u lampicu, to se dobija uz telefon (mislim nisam ja namestio).

  I veoma dobra sihronizacija sa pc-om.

Nadamse da nisam nesto izostavio.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2007, 22:31:00 od gimza »
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sta reci i napisati a da to vec neko nije napisao

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
Prvo mi je bio potreban telefon sa sto vecim brojem u imeniku i sada najzad koristim sve od imenika prenosa podataka usb ne mnogo dokumenata, internet, podsetnik, sms itd.
Od zezalica imam malo dobre muzike i smesnih i raznoraznih klipova a zaboravio sam i mail ali sam ga nesto u zadnje vreme batalio! To je to!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
Da se ne ponavljam...... mislim isto kao i Cigla tel.....to je to!
Pozdrav!!!
Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Aj i ja da dam pridones i moje Misljenje

1.Samo ime kaze (Mobilni Telefon) da mogu da razgovaram sa ljudima na bilo ko mesto da se nalazim
2.Da mi telefon bude na izgledu Lep
3.Takoge da mi Meni izgleda Preglednije (i da ima lepih boja u njega)
4.Da mogu da Pregledujem E-Mail postu i da mogu da saljem E-Mail postu
5.Da mogu da uslikam lepe slikice da oznacim u slikama neki dogagej ,,,,,takoge i neki klipic da napravim
6.Da mogu da Pregledujem Microsoft Office dokumente
7.Ponekad da islusam neku moju omilenu pesmu


Ono sto je moja zelja da bi mogao da ovaj PC sto imam sad da mi bude telefon i da bude u Formu mali kao N80 a mogucnosti kao sad sto ima Moj PC,,,,, Smile Smile a kad bi se i ovo ostvarilo mozda tada cu da potrazim nesto jos vise  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6629
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N900,N97mini,N95
1.Samo ime kaze (Mobilni Telefon) da mogu da razgovaram sa ljudima na bilo ko mesto da se nalazim
2.Da mi telefon bude na izgledu Lep
3.Takoge da mi Meni izgleda Preglednije (i da ima lepih boja u njega)
4.Da mogu da Pregledujem E-Mail postu i da mogu da saljem E-Mail postu
5.Da mogu da uslikam lepe slikice da oznacim u slikama neki dogagej ,,,,,takoge i neki klipic da napravim
6. mnogo slusam muziku u toku dana
7. Koristim MSN i ICQ na telefonu za chat jer je jeftinije od sms-s i osecam se kao da razgovaram sa osobom sa kojom chatujem
8.Da ubacam raznorazne filmice i to naravno gledam
9.Da mogu da ubacam razne text dokumente
10. alarm koji me svakog dana budi, kao i razni potsetnici na kalendaru

P.S prvih 5 sam iskopirao od ace, ali stvarno je isto takvo i moje koriscenje, ako se budem setio jos nceg dodacu
IP sačuvana
social share
Mercedes 190D 2.0 75ks 1990 god.
Mitsubishi Eclipse 2.0 147hp 1996 god.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony Z2
-kupovina moba uopshte nije jednostavna* Sa 2ge strane,ako znate shta zelite onda se krug suzava* Moja odluka je N70* Pored "kancelarije"koja je mozda i naj/jache oruzje,70tica ima mogucnost da se pojacha u bilo kom smeru !-shta vishe pozeleti:gledanje spotova,filmova,klipova,TVa,slushanje muzike u zavidnom kvalitetu,kreiranje sopstvenih albuma,chitanje knjiga(e book),a o osnovnim funkcijama i da nepricham(poruke,pozivi,imenik etc)...Telefon je vishe nego "smart"*pa shta stvarno reci kada me i opominje kada da zamenim ulje na mom autu !!!xexe...ma josh 100000 stvari,jednostavno se da prilagoditi kako politicharu tako DJu,sportisti,gradjevinskom radniku,na kraju krajeva chak i Srbinu...xexe *ko se slabije druzi sa fonom,stvarno je prava shteta kupiti N70 samo zbog izgleda ili tako necheg !!! Jedino shto mi smeta je definitivni problem baterije na svim smart telefonima...ali,to je mala stvar u odnosu na mogucnosti* Smile da me ne zanima usavrsavanje(budzenje) fona,naj/verovatnije bih uzeo K750i...za manje para vishe muzike nema* Obozavam moju Nokiu i s'njom provedem bar trecxinu dana...
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony Z2
Ciglo,bash bih voleo da vidim tvoj fon !(kako je slozen meny,vrsta app,teme i sve ostalo)! Smile
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 182
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia N900
I meni je fon potreban iz svih gorenavedenih razloga.Za sada sam zadovoljan svojom n6630 jer mi zaista podmiruje sve potrebe.3g ne koristim jer mi tada baterija traje skoro 1dan dok obican gprs koristim svakodnevno(evo bas ovo pisem preko telefona:)) i baterija mi tada produzi autonomiju na oko 2dana.U buducnosti svoj telefon vidim kao HTC Tytn Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ciglo,bash bih voleo da vidim tvoj fon !(kako je slozen meny,vrsta app,teme i sve ostalo)! Smile
Prvo:
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
Drugo:
http://forum.burek.com/index.php/topic,83538.60.htmlpokazi sta imas u telefonu
U ovoj temi smo uglavnom postavljali screenshotove celog menija i sadržaja podfoldera u njemu(svega što imamo instalirano), tako da ti savetujem da to i ti odradiš ako već nisi da vidimo šta koristiš. Ja sam već dva puta postavljao, no eto ... ponovo ću, samo da prvo složim ovaj nered i haos u njemu! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony Z2
-ne mogu da verujem koliko malo ljudi se javilo na ovu temu !!!! Smile Smile
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.