Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 15:00:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Memorijalni skup!  (Pročitano 16284 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Ма пусти ме Дарвина, по њему је човек постао од мајмуна. Никако нисам заговорник те теорије. Ми Срби никако немамо проблема са осталим расама, шиптари, хрвати и муслимани сви припадају белој раси. До сад још нисмо ратовали са црнцима, индијанцима и припадницима жуте расе. Сви наши душмани су белци.
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Tu pricu o rasi prodaj nekom drugom. Znam ko je vladika i ne slazem se sa njegovim ili bilo cijim rasistickim stavovima, svi znaju koliko je ratova bilo zbog necijih rasistickih ideja koje su potpuno pogresne.
I to sto sam Srbin ne mora automatski da znaci da sam i praoslavac i da moram da verujem sve sto mi kaze neki vladika. Ja sam Srbin i ateista i ponosan sam na svoje poreklo, ali necu omalovazavati ili zagovarati unistenje nekoga ko ima drugacije poreklo.

Smrt fasizmu, ku*ac komunizmu!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ма пусти ме Дарвина, по њему је човек постао од мајмуна.

Covek nije nastao od majmuna, vec covek i majmun imaju zajednickog pretka...

A, sto se tice ovog ... hm.. o rasi, rasama i judeo-masonskoj-moja-macka-ima-zatvor  zaveri, postoje druge teme koje se bave tim bajkama... tako da.. prebacite se tamo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ма пусти ме Дарвина, по њему је човек постао од мајмуна. Никако нисам заговорник те теорије. Ми Срби никако немамо проблема са осталим расама, шиптари, хрвати и муслимани сви припадају белој раси. До сад још нисмо ратовали са црнцима, индијанцима и припадницима жуте расе. Сви наши душмани су белци.

Слажем се, у сваком житу има кукоља, али ако већ се трудимо да спасим Српство као нацију, православље као веру, НЕМА НИШТА ЛОШЕ покушавати спасити БЕЛУ расу!!!
ТО је суштина расне свести, не ићи и тући све који нису белци, већ немешање, очување наше расе!
Полако, за сада немамо проблема са обојенима, али кад  крену и код нас емигранти, обојени, видећеш како ће и нама да се деси француска прошле године!!!
Комшије црнци, запалили пола Париза...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Ма пусти ме Дарвина, по њему је човек постао од мајмуна.

Covek nije nastao od majmuna, vec covek i majmun imaju zajednickog pretka...

A, sto se tice ovog ... hm.. o rasi, rasama i judeo-masonskoj-moja-macka-ima-zatvor zaveri, postoje druge teme koje se bave tim bajkama... tako da.. prebacite se tamo...

Ха, ха, што си ти неки шаљивџија....
Елем, овде није реч ни о каквим заверама, већ пуко изношење аргумената!
Ок, јесте дискутабилно то о настанку човека, али ја причам о расама, не мешању раса, природној селекцији виших, јачих и нижих, слабијих раса, које беспоговорно постоји у природи!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tu pricu o rasi prodaj nekom drugom. Znam ko je vladika i ne slazem se sa njegovim ili bilo cijim rasistickim stavovima, svi znaju koliko je ratova bilo zbog necijih rasistickih ideja koje su potpuno pogresne.
I to sto sam Srbin ne mora automatski da znaci da sam i praoslavac i da moram da verujem sve sto mi kaze neki vladika. Ja sam Srbin i ateista i ponosan sam na svoje poreklo, ali necu omalovazavati ili zagovarati unistenje nekoga ko ima drugacije poreklo.

Smrt fasizmu, ku*ac komunizmu!

ОПЕТ ЈОШ ЈЕДАН СЛЕПАЦ!

ДА ЛИ САМ ЈА ИГДЕ ЗАГОВРАО УНИШТЕЊЕ БИЛО КОЈЕ ДРУГЕ РАСЕ???
ПРЕСТАНИТЕ ДА МЕ НАПАДАТЕ ЗА НЕШТО ШТО НИСАМ РЕКАО!!!

Даље, Србин без ПРАВОСЛАВНЕ вере, вере у Бога, Светог Саву не може бити поносан са своје корене јер су наши корени ПРАВОСЛАВНИ, СВЕТОСАВСКИ, једном речју уско везани за нашу РЕЛИГИЈУ!!!

Што би рекао Дучић

Има само два осећања која су два највиша духовна богатства, поред којијх и најсиромашнији човек не може да бити потпуно убог: то су патриотизам и вера. бла бла бла....
Без ова два осећања, човек је пропалица!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pre nego sto su srbi pokrsteni bili su pagani, da li ih je to cinilo manje srbima, ili oni mozda nisu srbi uopste? Uci istoriju dete, mani se interneta. Ne moram biti religiozan da bih bio srbin i moje poreklo mi ne moze niko oduzeti, a pogotovo ne neki bezobrazni klinac koji nije dobro proucio ni one pamflete na ustaskim sajtovima koje posecujes.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Topaz
u-serb, kao pripadnik vise rase, ocekivao sam da ces brze otkriti cari dugmeta zvanog "izmijeni"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ха, ха, што си ти неки шаљивџија....
Елем, овде није реч ни о каквим заверама, већ пуко изношење аргумената!
Ок, јесте дискутабилно то о настанку човека, али ја причам о расама, не мешању раса, природној селекцији виших, јачих и нижих, слабијих раса, које беспоговорно постоји у природи!!!

Postoji tema o tome... u nekoliko foruma... o, veliki i mocni superijorni stvore u cijoj senci mi zivim...
Btw. s obzirom da si tako superioran, moga bi da procitas i pravilnik Burek foruma i upoznas se sa osnovim kucnim redom...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Koji bolesnik ovaj u serb.Rasiste ne podnosim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 15:00:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.