Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li mislite da je elektronska muzika izumrla u Srbiji i zbog cega?  (Pročitano 7010 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
hel je !  Smile

mlade nade Srbije ce se postarati za nju vejv 2 .
ima bre da oplemenimo ovu nasu zemlju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
nijedna muzika ne treba da izumre...e sad sto ja mislim da je elektronska muzika shit to je vec nesto drugo!

only death metal...do kraja!
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ja mislim da je ipak izumrla i ne moze da dodje do nekog izrazaja od raznih reklama i show-ova koji su uvek na TV-u,gde se reklamiraju nase poznate pevacice i pevaci.

Vidis tebi je elektronska muzika shit,a nekom drugom je nesto drugo shit.Meni je metal shit jednostavno ne mogu to da slusam i to mi uopste ne prija,ajde ima nekih "pesmica" koje mogu ali sve ostale su po meni nekako "bolesne".Nego tema je elektronska muzika ne metal...
« Poslednja izmena: 11. Maj 2007, 23:37:18 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Hocu da mi se promeni nick u Tamerlane!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 155
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6230i
De gustibus non est disputandum  Smile

ja mislim da je jedno od resenja praviti 'elektrane' po unutrasnjosti... evo vidim nesto ce biti u Subotici... Zrenjaninu... tu je i EXIT... i u CG ima Entrance... ali pored velikih DJ-eva treba dovoditi i kvalitetne domace DJeve ( citaj: kvalitetne , ne samozvane DJeve i ne moraju biti poznati svima )
IP sačuvana
social share




DJ Want To Hurt Nobody

Hocu da mi se promeni nick u Tamerlane!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Siemens cx40
De gustibus non est disputandum  Smile

ja mislim da je jedno od resenja praviti 'elektrane' po unutrasnjosti... evo vidim nesto ce biti u Subotici... Zrenjaninu... tu je i EXIT... i u CG ima Entrance... ali pored velikih DJ-eva treba dovoditi i kvalitetne domace DJeve ( citaj: kvalitetne , ne samozvane DJeve i ne moraju biti poznati svima )
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


pare nisu problem para nema

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6111
elektronska muzika i MUP-Republike Srbije jednostavno nisu na istim talasnim duzinama i nece nikad ni biti,a o Crnoj Gori da ne pricam pet pandura po osobi na zurci(entrance) Smile Smile......Sto se tice komercalizacije elektoronske muzike smatram da u trancu ima najmanje toga (posto je najveci underground)sem nekih projekata npr   :Skazi,gms,astrix,hallucinogen,yahel  (da se razumemo pricam o psy-trancu) a ne o euro sranjima kao sto je tiesto Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa naravno da to niko nece da promovise kad se ne isplati ja prezirem tehno ali nemam nista protiv toga ako neko voli ali jednostavno za to nema trziste u srbiji moze mozda 2-3 kluba i exit da rade ali ostalo ne jel nema trzista dzabe tebi sto mozes da skupis 10000 ljudi koji slusaju tehno a jacu na jednom splavu sa 300 ljudi i mitra mirica da naberem vise para nego sto cete vi sa vasih 10000 hiljada!
na tehno zurkama se pije pivo iz plasticne vlase a na mitra viski pa nek bude i 20 evra casa ljudi ce da piju jednostavno nema tu para vecina koja slusa tu muziku su studenti, narkomani, klinci i poneki zaludjenik za tu vrstu muzike tako da se tehno generalno dosta slusa ali vase pitanje nije zasto izumire vec zasto ga nema na televiziji i u klubovima eto dobili ste odgovor svidjao se o vama ili ne jednostavno je situacija takva i neverujem da ce u dogledno vreme da se menja u vasu korist!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Siemens cx40
pa naravno da to niko nece da promovise kad se ne isplati ja prezirem tehno ali nemam nista protiv toga ako neko voli ali jednostavno za to nema trziste u srbiji moze mozda 2-3 kluba i exit da rade ali ostalo ne jel nema trzista dzabe tebi sto mozes da skupis 10000 ljudi koji slusaju tehno a jacu na jednom splavu sa 300 ljudi i mitra mirica da naberem vise para nego sto cete vi sa vasih 10000 hiljada!
na tehno zurkama se pije pivo iz plasticne vlase a na mitra viski pa nek bude i 20 evra casa ljudi ce da piju jednostavno nema tu para vecina koja slusa tu muziku su studenti, narkomani, klinci i poneki zaludjenik za tu vrstu muzike tako da se tehno generalno dosta slusa ali vase pitanje nije zasto izumire vec zasto ga nema na televiziji i u klubovima eto dobili ste odgovor svidjao se o vama ili ne jednostavno je situacija takva i neverujem da ce u dogledno vreme da se menja u vasu korist!

ocigledno nisi dobro informisan  Smile
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ma... srkich je car...evo ga u mom potpisu  Smile
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
chova je ochigledno upoznat sa elektro scenom srbije iako je zakleti grandovac ...
al moram mu priznati da bi bio odlican menadzer u nekom klubu ....VLASA piva ,casa viskija 20 evra ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.