Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:48:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Selo Gori a Baba Se Ceslja  (Pročitano 91544 puta)
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6,
mob
Alcatel One Touch Idol X
Citat
Da li stvarno znate kakav je život na selu ili samo ponekad odete kod babe i dede na selo da uzmete 2 kila sira. Jeste li nekada živeli na selu  pa da znate? Ne možete da razumete selo ako od 365 dana u godini vi provedete  4 dana tamo

Naravno da znam kako je na selu. Iako sam rodjeni Beogradjanin ( a i moj otac), na selu provodim i po 3 meseca godisnje, i znam kakvi su ljudi u selu, tj. kakvi su njihovi medjusobni odnosi, da svako zaviruje u tudje dvoriste, da vise vodi brigu o tome sta rade njegove komsije nego o sebi samom... Sve mi je savrseno jasno i poznato, a i sta je muka, bilo je mnogo trenutaka kada kod moje babe na selu nije teklo med i mleko, pa opet, znajuci sve to, ne mogu u potpunosti da se slozim da je serija "preslikan" zivot na selu, veoma blizu je toga, ali opet nije. Ipak je to serijaSmile Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
@Bassnectar

Lepo rečeno (dorečeno).
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11,
Nacin zivota koji je tamo prikazan ne postoji vise ni na selu. Odn. mozda jos u nekim zabacenim selima, ali je to danas retkost. vecina sela u tom kraju je modernizovana, ima sve sem interneta  Smile Namerno su neke stvari naglasene i iskarikirane, sto je u redu. Ljudi zive u mnogo prisnijem odnosu, vrlo cesto zavise jedni od drugih. Ima i gledanja u tudja dvorista i onog "da komsiji crkne krava", ali zar toga nema svuda?! Mozda je na selu to samo uocljivije.
U potpunosti se slazem sa onim sto je Sasha019 napisao u onom postu sa prosle strane. Ne moze svako da razume dusu coveka sa sela i to koliko su ti mali, obicni ljudi ustvari veliki duhom. Pomodarstvo i nerazumevanje, cak i podrugivanje takvom nacinu zivota i posebno tamosnjem nacinu govora sve je prisutnije. Da li ste nekada culi seljaka da se ruga beeeogradskom slengu?!
Koliko god serija bila humoristicka, ipak nosi jednu dramaticnu poruku u sebi kroz pitanje: "Ko se zapravo ceslja, dok selo gori?" A mnoga sela su "izgorela" i mnoga ce izgoreti vrlo brzo, zato sto politicari i javnost iz kruga dvojke zapravo i ne znaju da tako nesto postoji u njihovoj zemlji, osim kada je u pitanju neograniceno crpljenje seoskih resursa.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
serija je zajebalo vek  Smile
samo su razvukli mnogo i scenario je tanak ali opet bolje to nego LISICE ako  neko uopste pamti  to sranje
« Poslednja izmena: 15. Jul 2009, 01:54:41 od Brat_Minli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
sve, sve, ali sin Dragan i njegove super-moci... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Utvrdjeno je da je sin Dragan zapravo pradeda Anakina Skajvokera, pa se ovo racuna kao Star Wars epizoda -3
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Utvrdjeno je da je sin Dragan zapravo pradeda Anakina Skajvokera, pa se ovo racuna kao Star Wars epizoda -3
Smile onoliko kolicina Sile je svojstvena samo za ucitelja Jodu.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Intervju, Olja Lević, Zorica iz serije „selo gori, a baba se češlja"
Sin Dragan se dobro ljubi

U početku mi je bilo veoma neprijatno kada smo Nenad Okanović i ja snimali ljubavne scene, ali sada mi je mnogo lakše jer živimo zajedno

Glumica Olja Lević (19) potpuno je osvojila srca najvernijih fanova TV serije „Selo gori, a baba se češlja", jednako kao što je njena Zorica uspela da zavede sina Dragana (Nenad Okanović). Zahvaljujući njenoj lepoti, šarmu, ali i talentu, reditelj i scenarista Radoš Bajić odlučio je da mlada Kruševljanka u nastavku serijala dobije značajniji prostor i da bude jedno od osveženja finalnog ciklusa koji se upravo snima u okolini Trstenika.

U razgovoru za Press, Olja Lević kaže da je ulogu u najpopularnijoj srpskoj seriji dobila u Gerijatrijskom centru u Kruševcu i otkriva da će gledaoci u nastavku serije „Selo gori" videti njene ljubavne scene sa sinom Draganom.

Koliko vam je teško palo snimanje slobodnijih scena sa Nenadom Okanovićem, koji je u tom poslu već iskusan (u prošlom serijalu „ljubavisao" se s Gocom Tržan - prim. ur.)?

- Zasad sam dobila scenario za prvih sedam epizoda, u kojima će biti ljubavnih scena sa sinom Draganom. U prošlom serijalu bilo mi je, moram da priznam, veoma neprijatno kada smo snimali takve scene, ali mi je sada mnogo lakše, jer sada i živimo zajedno. Shvatila sam da je kod glumaca to samo posao i nije mi teško, a i Nenad se dobro ljubi (smeh). Radoš je te scene osmislio da deluju lepo i šaljivo, a ne vulgarno.

Kako ste dobili ulogu Zorice u seriji „Selo gori"?

- Predložio me je glumac Milija Vuković (prijatelj Mitar), koji me poznaje odranije. Prvi kontakt sa ekipom imala sam pre dve godine u Gerijatrijskom centru u Kruševcu, gde su snimali neke scene. Posle kraćeg razgovora sa Radošem, fotografisali su me i rekli da će mi se javiti. Posle dva meseca, kada sam već izgubila nadu, zazvonio mi je telefon i pozvali su me na probno snimanje. Bila sam presrećna. Rekli su mi da me „kamera voli", a sledeći put sam došla kako bi videli da li se „slažem" uz sina Dragana. Tek tada mi je saopšteno da sam definitivno prošla.

Da li ste imali tremu na početku snimanja i ko vam je najviše pomagao?

- Početak snimanja za mene je bio veliki događaj u životu. Malo sam se pribojavala kako ću da se snađem. Imala sam pozitivnu tremu, jedva sam čekala da snimanje počne. Kada sam radila svoju prvu scenu, svi su mi aplaudirali i čestitali, jer mi je to bila i prva snimljena scena u životu. Pomagali su mi svi, najviše Radoš i Nenad. Svi su divni prema meni, cela ekipa je kao jedna velika porodica i veoma sam im zahvalna.

Kako reagujete na popularnost koju vam je donela serija „Selo gori"?

- Prija mi ta popularnost. Okolina, prijatelji i komšije uvek mi čestitaju posle prikazane epizode u kojoj igram. Čini mi se da je svima je drago zbog mene. U poslednje vreme sve češće mi prilaze deca, koja se sa mnom slikaju ili hoće da im dam autogram. Oni su mi najvernija publika.

Ne odustajem od želje da upišem FDU

Pre uloge u seriji „Selo gori" Olja Lević se amaterski bavila glumom u rodnom Kruševcu, a uspeh koji postiže u Radoševom TV čudu definitivno ju je usmerio ka glumačkoj profesiji.

- Nekoliko godina bila sam član glumačke sekcije u školi i pri Kruševačkom centru kulture, gde sam igrala u nekoliko predstava. Želim da se potpuno posvetim glumi i trenutno sebe vidim isključivo u tom poslu. Ove godine sam pokušala da se upišem na FDU, ali nisam uspela. Tako da ću u septembarskom roku upisati neki drugi fakultet, a sledeće godine ponovo pokušati da prođem prijemni. U međuvremenu, snimajući nove epizode serije „Selo gori", radiću na svom usavršavanju - navodi lepa Kruševljanka.

N. Milenković

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Serija nije ni predvidjena da bude urnebesna komedija sa ljudima kojima viri paprika iz dupeta.
Mislim da je serija u redu.Podseca malo po scenografiji i reziji na tv komedije sterijinijih dela.

upravo tako. serija je bila odlicna a to sto se vama ne svidja znaci samo da se stidite korena... da da verujem da ste se svi rodili ispod Ajfelove kule
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Nokia 
Serija nije ni predvidjena da bude urnebesna komedija sa ljudima kojima viri paprika iz dupeta.
Mislim da je serija u redu.Podseca malo po scenografiji i reziji na tv komedije sterijinijih dela.

upravo tako. serija je bila odlicna a to sto se vama ne svidja znaci samo da se stidite korena... da da verujem da ste se svi rodili ispod Ajfelove kule
Серија је очајна и свака епизода је све гора.... Smile
а шта нас брига како се неко љуби.... Smile
Citat
Želim da se potpuno posvetim glumi i trenutno sebe vidim isključivo u tom poslu. Ove godine sam pokušala da se upišem na FDU, ali nisam uspela.
e,баш се питам што.... Smile
а да пробаш код карића,тамо је и драган преучио.... Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Mar 2010, 10:46:36 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 11:48:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.