Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kratko tumačenje natalnih karata ~ minimum 300 poruka!  (Pročitano 120499 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Anea,

Ne vidim zasto bi tvoj Mars bio "los", jer nema ni jedan los aspekt -- well, ima inkonjunkciju sa konjunkcijom Saturna i Jupitera u 9. kuci, sto moze da sputava izrazavanje pred autoritetom, narocito (u Vagi) npr. sudija nekog visokog suda ili eksperata za umetnost -- jer je konjunkcija ove dve planete snazna, a kod tebe je skoro egzaktna.

Zato ne bih preporucio bavljenje pravima ili umetnoscu (ti si, bese pravnik?), jer ces biti "intimidirana" od strane ljudi koji i objektivno mogu imati veliko znanje i autoritet, ali -- sto je vaznije -- ti im taj autoritet dajes podsvesno.

Karijera koju bih preporucio imala bi veze sa: plasticnom hirurgijom, dizajniranjem neceg povezanog sa erotikom, ili kao promotor para-religioznih ideja. Bitno je da se aktivno koriste ruke ispod lakata -- mnogo aktivnije i preciznije nego sto je kucanje po tastaturi.

Mars u tvom horoskopu jeste malo slab, sto umanjuje energetski nivo, usporava cirkulaciju isl. ali to je sve sto bi se moglo smatrati za "lose" u vezi sa njim. Planeta koja ima zaista lose aspekte je Uran koji vladar finansijama. Medjutim posto se u kuci finasija (poseda) nalaze cak 4 "planete", ukljucujuci Sunce, i iako dve od njih imaju kvadrat upravo sa Uranom, ti ces skoro uvek posedovati vise fizickih dobara od vecine ljudi u svom okruzenju.

Bice i situacija kad ces imati velike gubitke, i opet ces posle toga sticati puno. Nekako kao turski pasa koji padne u nemilost ili ruska grofica koja gubi imanje kroz mladog ljubavnika, a onda ga zaradjuje na kartama... 

Zato mislim da stan ne bi trebalo da bude problem. Odnosno, jedini problem je to sto je u kuci doma koji pokusavas da izgradis Hiron. Dakle, ako hoces svoj dom, moraces da se odreknes neceg/nekog vrlo bitnog iz ranog detinjstva, ali to je finansijski sasvim ostvarivo.
 


« Poslednja izmena: 19. Maj 2005, 02:26:50 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Mozes li i meni da navedes pozitivne i negativne aspekte?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
@Tralalalala

Hvala jos jednom... Nazalost sad je malo kasno da menjam profesiju, mada mislim da necu biti parnicar, vise me interesuje medjunarodno i kompanijsko pravo...

Citat
   Bitno je da se aktivno koriste ruke ispod lakata -- mnogo aktivnije i preciznije nego sto je kucanje po tastaturi

hm, pa trudim se ...   Smile

Pitala sam za uticaj Marsa, posto sam u raznoraznim programima za tumacenje horoskopa dobijala cak i grozomorna objasnjenja, pa rekoh da proverim kod strucnjaka da li je to stvarno tako ili je u pitanju generalizacija...


Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Molila bih za kratko tumacenje natalne karte a osobito me interesuje pitanje zivota u inostranstvu (severna prekookenanska zemlja) i karijera (to je u konstantnom padu). Da li se nazire nesto od aspekata koji bi pomogli moje interesovanje za umetnost?

Nadam se da nece smetati da dobijem povratnu informaciju obzirom da je ovo  moje prvo javljanje na Burek forumu.  Smile  Smile

Hvala!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Milei chart.txt (1.54 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
montenegrina,

na crtezu koji si postavila -- kao i na vecini crteza horskopa u boji -- crvenom bojom oznaceni su stresni aspekti, a plavom harmonicni.

Dakle, sve tvoje planete imaju i jedne i druge apsekte. Karakteristicno je, medjutim, da nemas opoziciju, sto znaci da sama po sebi ne umes da se odnosis prema pojedinim osobama nego zivot dozivljavas kao "ja <-> Svet", i da na tome treba da radis, da naucis da ljude posmatras pojedinacno, da ne prenosis krivicu za nesto za sta je kriv Mika na Ziku, samo zato sto se Zika zadesio tu kad si ti besna ili tuzna.

Karakteristicna kod tebe je i konjunkcija Sunca i Plutona (nije obelezena bojom, jer je konjunkcija, dakle, na priblizno istom mestu). Ovo daje izrazenu cudljivost i svojeglavost (narocito kad ima kvadrat sa Mesecom kao kod tebe). Srecom, ako su tvoji podaci tacni, ova konjunkcija je u 2 razlicite kuce, tako  da ne deluje na jedno polje aktivnosti tim ogromnim intenzitetom.


Milei,

kao sto i sama vidis, nema nikakve slike. Vidim da si probala nesto da posaljes, ali se nije zakacilo.


Anea,

Nikad nije kasno da covek promeni zivot iz korena -- remember: kao ruska grofica... Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Jos jedan pokusaj.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Milei astro chart.gif
(52.46 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Izvinjavam se puno sto je ispalo ovako!!!!!!!!!!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Milei,

Ne vidim da je karijera u padu. Pluton iz 10. kuce je u tranzitnom kvadratu sa samim sobom u 2. kuci. To bi moglo da znaci da je finansijska nadoknada sve manja. Moze i da zahteva drasticnu reorganizaciju karijere (otpocinjanje privatnog biznisa u inostranstvu).

Ne verujem da "pad" u karijeri u ovom slucaju moze da podrazumeva gubitak ugleda. Moguce je da sebi postavljas isuvise velike zahteve, a to moze da ima veze sa jednim od predaka ko je bio/bila ili vrlo ugledna ili vrlo zahtvena osoba. Ili treba da preseces nesto sto je vec zavrseno, a odrzava se vestacki u zivotu.

Moguc je prelazak na drugi kontinent i zivot u gradu na obali, moze da bude i jezera, mada je bolje da bude luka na okeanu. Pretpostavljam da je to sto zoves "severna prekookeanska zemlja" -- Kanada (cesta destinacija nasih iseljenika), dakle Vancouver (okean) bi bio bolji od Toronta (jezero), a Toronto bolji od Montreala. Calgary, Regina i druga mesta usred kontinenta ne bi bila dobra, a najbolja bi bila Victoria (BC) ili Halifax (NS).

Ako je u pitanju samo razmisljanje o nekoj neodredjenoj prekookeanskoj zemlji, preporucujem da razmotris Istocnu Aziju. 

Sto se tice umetnosti, mozes da budes dobar kriticar, ali ja ne vidim narocitu kreativnost osim mozda za krajnju dekadenciju.
« Poslednja izmena: 20. Maj 2005, 03:39:54 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Puno se zahvaljujem na odgovoru Smile. Pitanje koje sam postavila odnosilo se na Kanadu. Jos uvek nisam sigurna koje bi mesto doslo u obzir ali je ideja bila o nekom od gradova na obali jezera Ontarija. Mozda bi bilo dobro razmisliti i o ovim drugim opcijama. Da li smem da postavim jos neko pitanje?? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
evo i ja da stanem u red Wink

baci oko premudri, trenutno nemam ono jedno konkretno pitanje, onako.. uopste sta mi kazu zvezdice Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

placidius.gif
(24.5 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.232 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.