Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: krivica za danasnje stanje stvari  (Pročitano 15080 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia E50
@od rasssse

Ne seri...ako si ti u nekoj stranci koja je protiv Dodikove,ne moras svoje komplekse da istresas ovde na nama,ko vam je kriv sto ste izgubili...covek je dobio apsolutnu vecinu,a tebi ako se ne svidja,otvori posebnu temu za to,nemoj kao i do sad da pljujes na Dodika,idi i leci stranacke i druge komplekse na nekim drugim mestima,pusti nas na bureku da zivimo....covece tebi je sve nesto naopako...pokusaj da odspavas,pa pokusaj sutradan... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Ako je taj Dodik patriota onda sam ja marsovac!
Proziva ga Doris Pak da je lopov sto je poznata stvar a on joj vraca da ona radi protiv Srba!
Ej zaklanja se covek za srpstvo!
Pravi patriota nema sta!
I daj bre Niko prestani da vredjas ljude!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7220
Kakav je takav je... nemamo boljeg. Meni je dobar kao i preko 65% stanovnistva u RS... Narod ga podrzava i zadovoljan je sa njim. Prvi put kad izadjete na ulicu da bukvalno ne mozete naci covjeka koji ce reci da je sadasnja vlast losa, a to je najvaznije. Cak vise hvale je iz sveg glasa. To ne postoji ni u jednoj drzavi Evrope... bez obzira sto se jos uvijek lose zivi.

Ne cudi me sto ga neki iz Srbije osporavaju, pa tamo je ljudi stanovnistvo najvise podjeljeno u svijetu po stranackoj opredjeljenosti... Sta drugo ocekivati?  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
To ne postoji ni u jednoj drzavi Evrope... bez obzira sto se jos uvijek lose zivi.

to ti vjerujem .

Citat
Ne cudi me sto ga neki iz Srbije osporavaju, pa tamo je ljudi stanovnistvo najvise podjeljeno u svijetu po stranackoj opredjeljenosti... Sta drugo ocekivati?

sve što ti nabrajaš nema nema nigdje na svijetu , zalaziš u sfere nepoznatog .

IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7220
Znas ti dobro o cemu ja govorim. Ne moram detaljno pojasnjavati ljudima koji prate desavanja na prostorima bivse YU, a pogotovo vama koji ste svaki dan na forumu.

Narod u RS je zadovoljan Dodikom i politikom koju sprovodi. Napredak se osjeti, mada se jos uvijek zivi lose. Ne mogu ja reci da se zivi dobro, ako ja dobro zivim, dalje... ne mogu reci da se zivi dobro, ako se tako ne zivi ni u Hrvatskoj koja je dosta ispred. (ovo cisto da me bolje razumijes)

Mislim da sam dobro upoznat kako je to u HR i SRB... ne treba mi neko objasnjavati, mozda ne znam bolje, ali znam dovoljno...  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Dodik je samo dao nadu , a naši ljudi inače vole da se nadaju , to im je ko fetiš neki , to ti je poanta svega.

Da ... i šta sam ono htio da kažem , eh da - Dodik je samo odličan manipulator, meni osobno je simpatičan , ima dobre fore - ja takve ljude volim.
« Poslednja izmena: 19. Mar 2007, 15:39:10 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Moram da primetim da si najzad reko nesto smisleno!
Dobar manipulator!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
@od rasssse

Ne seri...ako si ti u nekoj stranci koja je protiv Dodikove,ne moras svoje komplekse da istresas ovde na nama,ko vam je kriv sto ste izgubili...covek je dobio apsolutnu vecinu,a tebi ako se ne svidja,otvori posebnu temu za to,nemoj kao i do sad da pljujes na Dodika,idi i leci stranacke i druge komplekse na nekim drugim mestima,pusti nas na bureku da zivimo....covece tebi je sve nesto naopako...pokusaj da odspavas,pa pokusaj sutradan... Smile

 Smile Smile

cova, ja ne pljujem, nego pisem. sta ne ide ti u glavu da nisam ni u jednoj stranci? shvatam. jebi ga. sta ces.
nema kompleksa, kakvi kompleksi, jednostavno me zabavlja ta histericna odbrana dodika...                                             ( pogotovo od tebe  Smile)
... najjaceg vodje naseg protektorata...  Smile
 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
od rasssse - razvojačeni branitelju niko ti ne paše .....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7220
Dodik je samo dao nadu , a naši ljudi inače vole da se nadaju , to im je ko fetiš neki , to ti je poanta svega.
Da istina... povuceno je par poteza, ali to je jos nedovoljno da bi se moglo reci da je nesto uradio. Medjutim stoji da je narod zadovoljan njegovom politikom. Do kad ce biti zadovoljan to cemo vidjeti. Medjutim u HR i SRB ljudi nikad nisu zadovoljni...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.