Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:00:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta je na severnom polu?nestajanja  (Pročitano 14938 puta)
07. Mar 2007, 22:30:12
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel zna neko nesto o americkoj ekspediciji koja je nestala na severnom polu negde u 20 veku. Ovo je organizovala CIA i Pentagon. Po zvanicnim podacima poslato je vise stotina ljudi, tenkova i opreme a vratilo se samo desetak. Ti preziveli kazu da se tamo nalazi nacisticka(ili neka druga) tajna baza, gromna mreza podzemnih objekata. Nemojte da me drzite za rec, tako sam cuo pa me zanima vise Smile
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Jel zna neko nesto o americkoj ekspediciji koja je nestala na severnom polu negde u 20 veku. Ovo je organizovala CIA i Pentagon. Po zvanicnim podacima poslato je vise stotina ljudi, tenkova i opreme a vratilo se samo desetak. Ti preziveli kazu da se tamo nalazi nacisticka(ili neka druga) tajna baza, gromna mreza podzemnih objekata. Nemojte da me drzite za rec, tako sam cuo pa me zanima vise Smile
Ne mogu da se setim imena operacije, mozda je bilo i na Juznom Polu... Nesto kao SAD su imale gubitke, ali ne govore sta je bilo i koliko... mozda je to sve preuvelicano kao Bermudski trougao npr? Ne znam...
« Poslednja izmena: 08. Mar 2007, 10:41:16 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6483
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
HTC HD2
da i ja sam to cuo negde, cak sam cuo na diskaveriju da se tu sakrio hitler ....

P.S.@Kowakian Monkey - Lizzard nemoj pisati vise komentara za redom koristi dugme izmeni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Da- operaciju je vodio general berd. Izjavio je [gledao sam arhivski snimak] da su se sukobili sa tehnolosko mnogo nadmocnijim neprijateljom. Po tvrdnji istoricara [nekih] Nemci su medju prvim osvojili Juzni pol... sta gde i kako, bolje da ne pitamo. Inace ukupne operacije su trajale negde oko dve nedelje.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ово око Хитлера на Јужном полу... гомила глупости... прво и основно због проблема логистике живота и рада на Јужном полу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Hitler nije bio ja Juznom Polu a svojevremeno je objavljen njegov snimak negde u... Brazilu. Al vec sam reko- tesko je oko ovakvih stvari ista odrediti. Znaci bio je sukob, amerikanci su ga priznali ali sta????
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Samsung SGH E250
Cit'o ja u nekom od brojeva Marti Misterije da ima na juznom polu velika baza koji su ljudi u crnom htjeli unistiti. Mozda su autori atripa koristili neke neprovjerene informacije, a ostalo je uradila masta. Iskreno ne vjerujem u tako nesto. Potrebno je mnogo energije i truda da se samo prezivi na Juznom polu a da se ne bavis nicim drugim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
svojevremeno je objavljen njegov snimak negde u... Brazilu.

Ајде нађи ми тај снимак, среће ти  Smile

Znaci bio je sukob, amerikanci su ga priznali ali sta????

"Признали" су и они да је авион ударио у Пентагон а што нема никаквих трагова...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Istina je negde tamo...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Aj ako neko zna neki sajt ili ima nesto o tome nek javi. Znam da je hitler imao neke silne baze gore na Grenlandu(potvrdjeno). Slabo se prica o polovima, ko zna sta tamo ima Smile Niko vise ne prica ni o mesecu a bilo je za ocekivati da ce se tamo cesto ici i istrazivati!!!!
IP sačuvana
social share
Novi svetski poredak: svet koji nam je stavljen preko ociju da bi se sakrila istina od nas

Homosexualizam je socijalno prenosiva bolest, koja se po pravilu javlja kao simptom u drustvima koja su u raspadu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Vracam pare kad budem imao a nebudu mi trebale!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Bosch ves masina
Dali neko moze da napise malo vise informacija ili da postavi neki link gde bi moglo nesto da se sazna o ovom dogadjaju. Jako zanimljivo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:00:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.