Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Lexmark X2350 fax opcija, slanje...primanje........ne ide mi nikako.... :-(  (Pročitano 1986 puta)
06. Mar 2007, 12:46:03
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
Imam Lexmark X2350 All in one printer, scanner i fax..itd..itd.Ima prilicno jednostavan korisnicki interfejs za slanje i primanje faxa ali ja ga ne uspijevam poslati!pise kao da nema dial tone a na internet se spojim iz prve.u opcijama izaberem modem  koji imam ali opet nece.ona opcija u podesavanjima modema "wait dial tone before dialing" je iskljucena (nekad kad je ovo ukljuceno javlja da nema dialtone i  ne mogu se spojiti na internet).ima li ko kakvu ideju sta da radim??taj lexmark znaci ima na sebi samo kabel za struju i usb kabel a koristi postojeci modem u kompu....

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
znas kako radi faks brate nemas ti nista sa internetom  nekacis se na internet pozoves prijatelja koji ima faks  on treba da ukljuci faks  ti sialjes isto tako i kod tebe kad terba da primis  neko te nazove  na tell kazeti ukljuci signall za faks  tvoj komm je upaljen  tvoj program primas znaci kad zoves trebas imati microfon sluske  i preko modema zoves  taj broj ko treba da primi faks bezsignala na drugoj strani nema faksa  srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
pa znam da ne treba da se kaci na net.to sam napisao samo da bih objasnio da je sa modemom sve ok....probacu nesto iscackati
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
samo softver koji si dobio tu ti je caka za fax srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam Lexmark X2350 All in one printer, scanner i fax..itd..itd.Ima prilicno jednostavan korisnicki interfejs za slanje i primanje faxa ali ja ga ne uspijevam poslati!pise kao da nema dial tone a na internet se spojim iz prve.u opcijama izaberem modem koji imam ali opet nece.ona opcija u podesavanjima modema "wait dial tone before dialing" je iskljucena (nekad kad je ovo ukljuceno javlja da nema dialtone i ne mogu se spojiti na internet).ima li ko kakvu ideju sta da radim??taj lexmark znaci ima na sebi samo kabel za struju i usb kabel a koristi postojeci modem u kompu....

Pozdrav
Da li si uspeo da podesis Fax, ja imam Lexmark X3330 i isti problem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple 6s
nisam jos uspio podesiti fax.
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Problem resen, stvar je samo u podesavanju modema:

1. "Wait for dial tone before dialing" - cekirano

2. Advanced "Extra initialization commands" - prazno

3. Advanced "Country/Region select" - Austrija (verovatno moze i neka druga drzava, ja nisam probao dalje)
« Poslednja izmena: 28. Mar 2007, 17:22:09 od stajic_mnn »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.