Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:53:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zab’o glogov kolac u Miloševićev grob  (Pročitano 23384 puta)
05. Mar 2007, 12:12:12
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Požarevački otporaš Miroslav Milošević, poznat kao Foto Mile, u subotu je preko komšijskog dvorišta, pomoću merdevina, upao na grob Slobodana Miloševića i postavio glogov kolac!

On je Miloševićev grob "posetio" dva puta, u jedan sat po ponoći, kada se upisao u knjigu utisaka, i potom u podne istog dana, kada je doneo glogov kolac, piše beogradski list „Kurir“.

„Mraku mrak, sahranjen je u mraku, sahranjen u dvorištu, moja majka počiva na groblju, a ne u dvorištu, ponoć je, gluva noć, vreme vampira, ovoga puta došao sam bez ičega i glogovog koca, a sledeći put sa glogovim kocem“, zapisao je Foto Mile u knjizi utisaka.

On je nakon akcije dao izjavu u policiji, gde je svoj prepad na Miloševićev grob opisao do detalja. U službenoj belešci stoji da je on pokušao da udje u dvorište Miloševićevih preko dvorišta susedne kuće u ulici Vojvode Dobrnjca.

„Mobilnim telefonom pozvao sam policiju i rekao: "Ja ulazim u dvorište porodice Milošević, da li je to krivično delo ili ne?" Policajac mi je na to odgovorio da sam pogrešio dvorište i da nisam ušao u pravo“, naveo je Foto Mile.

Po ulasku u dvorište porodice Milošević, u koje je dospeo preko zida, pomoću metalnih merdevina, upisao se u knjigu utisaka i, kako je rekao, posedeo na metalnoj stolici, da bi ponovo okrenuo policiju jer nije znao kako da izadje iz dvorišta.

Pošto policija nije reagovala na njegovu žalbu da su zidovi visoki, te da ne zna kako da izadje, pomerio je jednu letvu koja je zatvarala ulazna vrata i "jedva se provukao". „Onda sam otišao pravo u policiju, gde sam pred kamerom interfona pokazao svoju novinarsku legitimaciju NUNS i obratio se policajcu rečima: „Evo, ja se vraćam kući, sve je mirno i mogu da pohvalim korektnost policije“, stoji u izveštaju.

To mu nije bilo dovoljno, pa je u nedelju u podne istim putem ponovo ušao u Miloševićevo dvorište, postavio glogov kolac i slikao se nekoliko puta. Policiji je rekao da je trebalo da to uradi na godišnjicu Miloševićeve smrti, ali da je hteo da izbegne incidente.

„Sam čin ulaska u dvorište porodice Milošević i stavljanje glogovog koca bio je moj zadatak u ime Otpora, ali sam ja to hteo da uradim na bezbolniji način, da ne dolazim u sukob sa narodom koji će tog dana biti na grobu“, priznao je Foto Mile.

On je za „Kurir“ rekao da je po učinjenom, kako ga je nazvao, "performansu", dobio pretnje od Borivoja Tanovića, kuma Marka Miloševića.

„Bora Pekar, koji je iz zatvora pušten na vikend, pozvao me je telefonom i zapretio da će me ubiti. Otišao sam u policiju da prijavim pretnju, ali tamo me je saslušao komandir Milan Šućurović, koji me je hapsio u Slobino vreme. Ne verujem u njegovu zaštitu, tražiću je lično od ministra policije Dragana Jočića“, rekao je Foto Mile.

Bora Pekar je u izjavi za Kurir potvrdio da je razgovarao sa Miloševićem, ali ne telefonom - već lično!
„Bio sam kod njega kući da mu .. i oca i majku“, bio je kratak Borivoje Tanović.

Funkcioner SPS-a Milutin Mrkonjić kaže da je "ogorčen ponašanjem bitangi iz Otpora" i traži od policije da zaštiti grob Slobodana Miloševića.

„To je sramota! Taj ludak treba da je u zatvoru! Ali, to je sramota i Jočićeve policije da se niko ne nadje tamo i da ne spreči tu bitangu, to je neshvatljivo. Utoliko pre što je on svoj odlazak najavio policiji“, smatra Mrkonjić.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
fin neki momak i ucen, nako narodski  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
lud neki narod! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
jadnik,sta uradise B92 i NVO od coveka..........
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N73
Sta reci...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Sta reci...?

...a ne pogrešiti...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N73
A ono bese i Seselj isao u kucu cveca sa glogovim kolcem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A ono bese i Seselj isao u kucu cveca sa glogovim kolcem?
pa kaže ja, lud neki narod, i jedni i drugi i treći
mrtve ostaviti na miru (marković)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N73
[-x . . . A ne,nismo mi lud narod,nego smo mnogo lud narod. . . [-x








[Edit by vlado85: Zabranjeno pisanje ALL CAPS pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 06. Mar 2007, 11:40:46 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
sto ste smesni, pa lepo je covek reko da je to uradijo zbor vampira  Smile
i samoprijavijo se  Smile
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:53:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.