Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:25:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkrijte prijevaru  (Pročitano 20971 puta)
04. Mar 2007, 17:40:25
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Evo imam malo vremena pa ću se posvetiti jednoj zanimljivoj temi.

Kako otkriti da vas vaš partner vara ?
Ono što je svakako najbitnije u cijeloj priči je da gledate njegovu solarnu kartu i njegove tranzite ili horarnu kartu što je lakši način.

Ono što treba gledati je svakako znak Strijelca i Blizanaca koji su u astrologiji poznati kao najnevjerniji znakovi. Blizanac je lepšrav, neozbiljna voli avanture, voli švrljati, a znak Strijelca pak ako osjeti najmanju dosadu, ako osjeti da mu je nešto zanimljivo izvršiti će prijevaru.

Od planeta treba gledati Mjesec jer je on najvažniji u cijeloj priči. Zapamtite: bez Mjeseca nema pravilne procjene !
Merkur i Jupiter kao vladari Strijelca i Blizanca također su od velikog značenja.
Mars je seksualnost i govori o muškarcu s kojim vas cura vara (ako vas vara) a obrnuto kod žene se gleda Venera. Mars i Venera će opisati osobu sa kojom vas netko vara.
Ulogu u prijevari veliku ima i Neptun, ali samo ako je naglašen i u aspektu sa Mjesecom.
Povremeno u nekim situacijama svoju ulogu tu odigra i Uran, no ne često...
Ako govorimo o kućama treba svakako gledati prvo i osnovno 5 i 11 polje, zatim 8 i 11. 5. polje kada gledamo vezu dvoje ljudi i kada nešto tranzitira kroz 5. polje govori o mogućnosti prijevare...nije dobro 5 polje imati naglašeno kroz tranzite u vezi.

E sada kako otkriti prijevaru.

1. način: Horarna karta

Dakle, postavite pitanje, "da li me X vara" i zapišite vrijeme i sat kad ste to pitanje postavili. Koristite isključivo Placidus kuće i obični zapadni sistem.
Dakle to je ono što ima na www.astro.com dakle jednostavno je. Samo napravite običnu kartu.

Što treba gledati u horarnoj karti ?

1. polje označava vas, a 7. polje vašeg partnera. Obavezno prvo pogledajte gdje su i u kakvom se odnosu nalaze ove dvije planete jer govore o odnosu  dvije osobe. Pogledajte poziciju Marsa i Venera jer govore o muškarcu ili ženi. Osnova proučavanja je u svakom slučaju 7. polje i svi planeti vezani za to polje.
Indikacije prijevare:

- Neptun u 7. polju ili znak Riba na vrhu 7. polja
- Mjesec u aspektu sa Uranom, Neptunom ili Marsom
- Mjesec u 12. polju
- stelij u 12 polju
- mnogo planeta u 5. ili 11. polju
Znam da ovo djeluje prekomplicirano no slobodno pitajte pa ćete na primjeru vidjeti kako se vidi vara li vas partner ili ne.



« Poslednja izmena: 04. Mar 2007, 17:45:40 od Cornix »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2

Pozdrav forumaši!

Mislim da je osnova svega i uvijek i jedino NATALNI horoskop. Ako u njemu piše da će te osoba varati, onda će se to i dogoditi da partner uđe u afere, a vrlo je lako to predvidjeti bez postavljanja nekog horarnog pitanja, jer to samo oduzima vrijeme i nije relevantno.

Ako u muškom horoskopu postoji recimo aspekt Venera u Ribama, sigurno da njega već zanima neka druga djevojka.

Ako je recimo Jupiter sa Marsom, ode čovjek u aferu. To je seksualna potreba. Što je Jupiter nego zavodnik, a slično je i sa Mars Neptun vezom, samo što čovjek to drži u tajnosti.

Za mene je natalna predispozicija od najveće važnosti, a ne nešto što se do sada na neki način pokazalo kao loš odgovor, jer nisam siguran da horarnu možete koristiti kao Lily.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Postoji tema O horarnoj astrologiji. Ostavljam ostalim modovima da odluče šta će sa ovom.

Kao i virgosat, mislim da se uz pomoć natalne, u kombinaciji sa solarnom i tranzitima dobija odgovor na zadatu temu..
Horarna astrologija mi deluje nelogična...skroz
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung D500
Cornix je meni radio horarno pitanje i točno mi je predvidio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
mjesec u blizancima
venera u strijelcu  Smile

rekla bih da sam sklona prevarama..... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung D500
Koliko je Mjesec u Vodenjaku sklon prijevarama? Sklon je distanciranju od emocija, ali prijevara...
No, Venera je u Raku, to nikako nije sklono prijevarama, to spašava stvar.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Mislim da je osnova svega i uvijek i jedino NATALNI horoskop. Ako u njemu piše da će te osoba varati, onda će se to i dogoditi da partner uđe u afere, a vrlo je lako to predvidjeti bez postavljanja nekog horarnog pitanja, jer to samo oduzima vrijeme i nije relevantno.

Slazem se sa tobom,ali nemam nishat protiv da tema stoji,pa nek prilozi svak svoje iskustvo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


I vrag citira sveto pismo za svoje potrebe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 92
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam postavila pitanje dal ja varam decka....

Mjesec u trigonu sa Marsom

Venera u 5.kuci

Znak Riba je vrh 5.kuce

Cudno....
IP sačuvana
social share
Lijecnici prekricaju svoje greske grobom, lijecnici mamorom, a zene dekolteom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


VoLiM JedNOg bLIzanCA... :)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 434
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Moze li meni neko reci....
Jesam li sklona prevarama?

mjesec u trigonu s marsom
mjesec u blizancima u 4oj kuci.
venera u strijelcu u 9oj.

merkur je u opoziciji s jupiterom
vrh 7.e kuce mi je u djevici....

sve neki prevrtljivi znaci
Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Ti i jA, Ti i Ja, bAsH Bi bILi dOBar pAR... Ti i Ja tI I jA POglEDaj mE JednoM BaR Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Samo da dodam, za horarna pitanja se koristi Regiomountanus house sistem!!
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:25:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.