Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:14:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Uporedni horoskopi  (Pročitano 44499 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Imam problema u tumacenju. Smile
Venera i mesec su u 4. kuci, venera je u trigonu za saturnom koji je u 7. kuci, a mesec je u kvadratu sa saturnom. Dc je u devici, a merkur je u isto u kvardratu sa saturnom i u opoziciji sa mesecom.... Kako sve ovo tumaciti?
 U vezi smo vec citavih dva meseca Smile
Hvala unapred Smile

venera i mjesec u IV kuci-vodenoj kuci,osoba kojoj pripada IV kuca,jako osjeca veneru i mjesec od druge osobe,veza se nastavlja iz predhodne inkarnacije,kad su se srele ove dvije osobe kao da su osjetile neku vrstu prepoznavanja,kao da se znaju od ranije...
venera u trigonu moze da doprinese trajanju odnosa,sa tim da saturn htjeti da zadrzi osobu veneru,ona moze da se povremeno hladi,ali prija joj na neki nacin stabilnost osobe saturna,njegovu pouzdanost,veza tezi dugoj stazi....saturn moze da previse zahtjeva od svog partnera
i kod kvadrata mjeseca i saturna postoji jaka veza,ali mjesec ce u razvitku odnosa da osjeca saturna  kao hladnog i strogog,pogresno tumaceci njegova raspolozenja,pa ces e mjesec plasiti da ne bude odbacen,osjecace se kao da ne moze da stigne do svog partnera,koji kao da je ogradio oko sebe ljusturu

kvadrat vladara dc sa saturnom druge osobe,nije dobar za brak,moguce je prilikom tranzita,kao i u sluchaju kvadrata saturna i mjeseca da dodje do razlaza
u tome je razlika,kod tranzita malefika preko trigona,pojacava se trigon,a kod tranzita malefuka kod kvadrata,pojacava se losa energija u vezi...


Hvala Andjela! Sve je super objasnjeno i nazalost vec se sve i odvija u negativnom pravcu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imam problema u tumacenju!! e sad ne umem da protumacim njen saturn na njegovom ASC??rekla bi da je lose ,namece mu ona neki osecaj duznosti,teskobe,obaveze al daje trajnost?Njena venera na njegovom IC???ona njega voli?Njegov saturn na njenom IC?? treba mi pomoc oko ovih aspekata na cvorovima i IC-u,MC-u,ASC-u i DC-u,njih ne umem da protumacim!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo jedne karte ako želite još da vežbate!  Smile

U vezi su 13 meseci, tajna veza. I on i ona su u drugim javnim vezama.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
u ovoj sinastriji ima nekoliko dobrih aspekata (konjukcija mjeseca i ASC, venere i ASC, venera i venera, venera i sunce, venera i jupiter, ASC i jupiter, Asc i sunce, trigon plutona sa stelijem venere, jupitera i  sunca,.                     .                     ) može li to nadvladati kvadrat marsa i saturna, opoziciju mjeseca i saturna?

Moj uran -vladar 7.                      kuće, u kvadratu je s njegovim stelijem, a oboje imamo kvadrate venere s uranom.                      

Ima li kruha u ovoj vezi? brak?  :weirdface:
« Poslednja izmena: 27. Dec 2007, 00:04:10 od ptičica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 

Moj uran -vladar 7. kuće, u kvadratu je s njegovim stelijem, a oboje imamo kvadrate venere s uranom.                     

Ima li kruha u ovoj vezi? brak?  Smile

a tesko draga moja,znas i sama...kakav je uran
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Evo za vezbanje, ako neko zeli.
Bili smo u vezi 3 meseca, pa sam ja raskinula i jako patim zbog toga ali cekam da mi se on vrati, ne znam da li ce do toga doci i da li ima buducnositi. Htela sam vec nekoliko puta da raskinem, on me je uvek sprecio u tome, sada imam osecaj da oboje dozivljavamo pakao.
Zanimljivo je da nam je isti znak i podznak.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_621gw_01_03_on_philomela.42357.27546.gif
(51.45 KB, 748x1102)
astro_64gw_01_03_on_philomela.43037.10457.gif
(51.77 KB, 748x1102)
« Poslednja izmena: 25. Feb 2008, 13:06:05 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Evo sad je opet uspeo da mu se vratim, a ja i dalje patim. Ne razum to  Smile.
Mozda se bolje vidi ovde!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_61gw_01_03_on_philomela.40213.7973.gif
(29.43 KB, 748x1102)
« Poslednja izmena: 27. Feb 2008, 12:14:05 od philomela »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Imam jedno pitanje.Sta se desava kada je Sunce na Algolu, ali na samom Dsc u Davisonu. Negde sam o tome citala, ali ne mogu nikako da pronadjem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Imam jedno pitanje.Sta se desava kada je Sunce na Algolu, ali na samom Dsc u Davisonu. Negde sam o tome citala, ali ne mogu nikako da pronadjem.

svakako nista dobro,sunce je u dejvisonu muskarac,kao muz,znaci ako se veza pretvori u brak,algol ce se potruditi da je na neki nacin razara,isto tako sam DC na Algolu,ne obecava ista dobro
(inace Dupor kaze za algol da je slican Uranu....)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo sad je opet uspeo da mu se vratim, a ja i dalje patim. Ne razum to Smile.
Mozda se bolje vidi ovde!

duso,nije ni cudo da patis,kad njegov Mars 0 tvoj ASCm,a mars vrlo cesto zna biti grub...ne mora to biti fizicki,cak moze biti i psihicki...i jos nesto nije ni cudo sto ste prekidala,i jos cete,jer imate obostrane konjukcije Sunca i Urana...dosta je tu strasti,tvoja Ve 0 njegov Pl-aspket fatalnosti,a koliko fatalne veze mogu biti dugotrajne,ja sam tenutno u jednoj takvoj...on u natalu ima aspekt Ve 0 Ne,a i ti svojim Ne pravis 0 na njegovu Ve,pa kao da ga ti ne razumes najbolje,postoji neko nerazumevanje izmedju vas dvoje,iako ste ista zodijacka kombinacija...mada vi imate i aspkete za dugotrajnu vezu,tvoja Ve 0 njegov Sa,tvoj sa 0 njegovo Sunce...jos nesto konjukcije Sa sa licnim planetama druge osobe znaju cesto biti veoma teske,a vama je oboma Sa jako bitan jer je vladar vasih ASC...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:14:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.252 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.