Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:05:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuksanovic?  (Pročitano 2991 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Za razliku od Velje, Vuksanovic potice is ugledne porodice, a i sam je posteno zavrsio fakultet... sto se ne bi moglo reci za vecinu politicara s ove i one strane....
Чак и ако потиче из угледне породице не мора да значи да је он угледан.
Брука за угледну породицу!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Posle skandalozne odluke da se o trosku srbije skoluju crnogorski studenti,sada i zamenici ministra prosvete ucestvuju u korupcionaskim aferama! Ima li obraza kill? Ostavka i politicka smrt za njega i njenu slicne.








[Edit by vlado85: Vrijedjanje zabranjeno pravilnikom Politickog ~ Geopolitickog foruma]


I taman kad sam pomislio da od Ljiljane Colic nema glupljeg ministra u modernoj politickoj istoriji Srbije, gle pojavio se neko ko je i nju zajebao.
Mislim, taj retard nije trebao ni sekretar u nekoj Osnovnoj skoli da bude, a ne ministar! On je bre davno politicki mrtav. Jos u vreme kada je izgubio bitku u DS od Djindjica. Covek je osnovao nazovi neku stranku (zvala se valjda NDS, mislim skracenica, posto se celog imena ne secam) i kandidovao se za gradonacelnika Beograda i u svom rodnom gradu dobio svega 7.000 glasova! Bio je bre ubedljivo zadnji! Njega je i ona nesrecnica iz Kariceve stranke Jasmina Mitrovic-Maric nadmasila za 30.000 glasova! Eeeeeej bre...
O kakvoj mi to politickoj figuri ovde govorimo? On u politici vegetira jos samo zahvaljujuci vestackom disanju koje mu daje Kostunica. Ali dosao je kraj. Njega ce Koshtunije prvog zrtvovati. najgore je sto svaka budaletina mora dobro svoje retardirane "sposobnosti" da istrese na ovoj napacenoj naciji pre nego ga neko otera sa politicke scene.
Zalosno i jadno.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S4
 Smile Smile Smile Smile Smile
Slazem se. Jel' on i ministar sporta, posto su ta dva ministarstva spojena? Mislim da li ima nekog coveka koji je posebno zaduzen za sport?
« Poslednja izmena: 03. Mar 2007, 01:18:31 od sashas »
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia E50
ko god da je...pih...sta sve napisaste...kao da je on neki bitan k.rac u celoj prici... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Za razliku od Velje, Vuksanovic potice is ugledne porodice, a i sam je posteno zavrsio fakultet... sto se ne bi moglo reci za vecinu politicara s ove i one strane....
Чак и ако потиче из угледне породице не мора да значи да је он угледан.
Брука за угледну породицу! Smile

Zato imamo velju kao kontra-teg... em on neugledan, em iz neugledne porodice Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S4
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Velja-selja
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Daleko od toga da simpatisem Velju, ali ipak mislim da je on daleko bolji izbor od bezrepog...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Svi iz DSS-a su sljam za Srbiju,pogotovo on.
On se vazno brine za crnogorce,a srednje skole u Srbiji propadaju a korupcija na fakultetima je na vrhuncu.
Ni sport nije nista bolji.
Sve u svemu DSS srpska bruka i sljam pod hino smenjivati sve iz Kostunicine stranke jer su nesposobni.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Svi iz DSS-a su sljam za Srbiju,pogotovo on.
On se vazno brine za crnogorce,a srednje skole u Srbiji propadaju a korupcija na fakultetima je na vrhuncu.
Ni sport nije nista bolji.
Sve u svemu DSS srpska bruka i sljam pod hino smenjivati sve iz Kostunicine stranke jer su nesposobni.

U pravu je dečko... za sve nabrojano je ovaj Koštunica kriv!!!

Ja sam odmah rekao još pre 2 godine, da nije bio on premijer, osvojili bismo zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Да има имало образа поднео би оставку после оваквог скандала.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:05:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.