Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:54:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srebrenica na popravnom  (Pročitano 10331 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Nije poraz nego Pirova pobjeda - ti još nisi ukapirao svu igru oko ove presude i sve njene posljedice , o tome je dosta rečeno u temi o presudi , nema smisla sad ovdje  o tome.
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije poraz nego Pirova pobjeda - ti još nisi ukapirao svu igru oko ove presude i sve njene posljedice , o tome je dosta rečeno u temi o presudi , nema smisla sad ovdje o tome.
Koliko ja znam citati posljedica nema,hoce li mi i objasniti koje su posljedice i nisi mi odgovorio zasto so gore navedeni prijatelji srpskog naroda razocarani ako je i pirova pobjeda?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
HTC Topaz
gggwww, procitaj presudu opet, ocigledno ti nije jasna, ili ako je nisi uopste ni citao, onda nemoj prenosit ono sto si cuo od drugih a nisi sam provjerio - dokazani su svi elementi genocida osim namjere da se on izvrsi, a to se moglo uraditi samo tako da se imao transkript razgovora u kojem slobo naredjuje genocid u srebrenici, ako taj transkript postoji...
ako si ti imao osjecaj srece u tome sto tvoja drzava nije sprijecila i kaznila genocid, a mogla je, onda to ide tebi na cast, a ja se nisam osjecao popisan, naprotiv, znao sam kakva ce presuda biti, jer je sama tuzba bila lose koncipirana i vrlo tesko dokaziva...nisam ocekivao osudu ni po jednoj tacki optuznice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ma da je i bilo dokaza pun kamion , ne bi se presudilo Srbiji kao državi jer time se ne postiže ništa osim obilježavanja Srbije kao genocidne države a to nikom na svijetu nije u interesu , oni hoće stabilan Balkan ALI ono što je ovaj kompletan sudski postupak donio je to da je sad svako gurnut u svoj ćošak , nema više petljanije i igre skrivača , Srbija ima svoju državu ima da šuti i poklopi se ušima , ispoštuje sve što se od nje bude tražilo u vezi sa poništavanjem opaske iz presude , Bosna ima da rješi detaljno ko je i pod kakvim okolnostima počinio presudom dokazani genocid na području Srebrenice . Sva lajanja oko ujedinjenja Srbije sa RS su dobila odjebaus kao i svako očijukanje na toj relaciji .Isto tako i sve fantazije o mogućem otcjepljenju RS iz sastava BiH , jer ne možeš da unosiš nestabilnost u državi u kojoj si počinio (vojska RS ) presudom dokazani genocid na području Srebrenice  +  sve ostale zločine za koje su mnogi Srpski vojni zapovjednici osuđeni u Hagu .

Znači presuda je kompromis - može se reći Pirova pobjeda Srbije , Dodik  još trubi da je nelegalna i da je ne priznaje u cijelosti , mislim ko je on da je ne priznaje , kao da ga neko pita jel priznaje ili nije ......   pas nikad ne laje zbog sela ....  Smile
« Poslednja izmena: 28. Feb 2007, 23:34:45 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
gggwww, procitaj presudu opet, ocigledno ti nije jasna, ili ako je nisi uopste ni citao, onda nemoj prenosit ono sto si cuo od drugih a nisi sam provjerio - dokazani su svi elementi genocida osim namjere da se on izvrsi, a to se moglo uraditi samo tako da se imao transkript razgovora u kojem slobo naredjuje genocid u srebrenici, ako taj transkript postoji...
ako si ti imao osjecaj srece u tome sto tvoja drzava nije sprijecila i kaznila genocid, a mogla je, onda to ide tebi na cast, a ja se nisam osjecao popisan, naprotiv, znao sam kakva ce presuda biti, jer je sama tuzba bila lose koncipirana i vrlo tesko dokaziva...nisam ocekivao osudu ni po jednoj tacki optuznice  Smile


A kojim povodom je Alija "uvezao" nekoliko hiljada dzihad balija iz saudijske arabije i ostalih vukojebina ako ne u cilju vrshenja genocida i etnickog ciscenja nad nemuslimanskim stanovnishtvom (pretezheno srpskim)? Pa ako Srebrenica ide na nash obraz onda i to ide na tvoj. Treba prosto da shvatite da nas savrsheno boli k...c za Srebrenicu bash kao shto vas boli k...c za Bratunac, Kravicu i gomilu logora u koje su zatvarani, mucheni i ubijani Srbi. Elementi elementi elementi bla bla bla... genocid nije dokazan, a pare kojima ste se ponadali necete dobiti.

P.S.I kad smo vec kod transkripta, potrazhi transkript razgovora u vezi Srebrenice, neposredno pred njen pad, izmedju Alije Izmetbegovica i tadasnjeg predsednika Srebrenice pa ce ti biti malo jasnije shta se zapravo i kako dogodilo, u najmanju ruku bice ti jasno da je Alija svesno zrtvovao sve tvoje sunarodnike nastradale u istoj. Wink
« Poslednja izmena: 01. Mar 2007, 00:17:47 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
HTC Topaz
gggwww, procitaj presudu opet, ocigledno ti nije jasna, ili ako je nisi uopste ni citao, onda nemoj prenosit ono sto si cuo od drugih a nisi sam provjerio - dokazani su svi elementi genocida osim namjere da se on izvrsi, a to se moglo uraditi samo tako da se imao transkript razgovora u kojem slobo naredjuje genocid u srebrenici, ako taj transkript postoji...
ako si ti imao osjecaj srece u tome sto tvoja drzava nije sprijecila i kaznila genocid, a mogla je, onda to ide tebi na cast, a ja se nisam osjecao popisan, naprotiv, znao sam kakva ce presuda biti, jer je sama tuzba bila lose koncipirana i vrlo tesko dokaziva...nisam ocekivao osudu ni po jednoj tacki optuznice  Smile


A kojim povodom je Alija "uvezao" nekoliko hiljada dzihad balija iz saudijske arabije i ostalih vukojebina ako ne u cilju vrshenja genocida i etnickog ciscenja nad nemuslimanskim stanovnishtvom (pretezheno srpskim)? Pa ako Srebrenica ide na nash obraz onda i to ide na tvoj. Treba prosto da shvatite da nas savrsheno boli k...c za Srebrenicu bash kao shto vas boli k...c za Bratunac, Kravicu i gomilu logora u koje su zatvarani, mucheni i ubijani Srbi. Elementi elementi elementi bla bla bla... genocid nije dokazan, a pare kojima ste se ponadali necete dobiti.

P.S.I kad smo vec kod transkripta, potrazhi transkript razgovora u vezi Srebrenice, neposredno pred njen pad, izmedju Alije Izmetbegovica i tadasnjeg predsednika Srebrenice pa ce ti biti malo jasnije shta se zapravo i kako dogodilo, u najmanju ruku bice ti jasno da je Alija svesno zrtvovao sve tvoje sunarodnike nastradale u istoj. Wink
twice, gdje sam ja rekao da se ja radujem zrtvama tih ljudi? srebrenica ne ide na tvoj obraz kao djelo, jer ti nisi imao nista sa tim, medjutim opravdavanjem i neosudjivanjem tog zlocina, te kao sto ggww kaze, "radovanjem", e to ide na obraz  Smile
i da, ja za razliku od tebe, osudjujem i zlocine mojih sunarodnjaka...
pare nisu bile poenta tuzbe, sta ces od fukare uzimat pare, ne znam gdje je gore, kod nas il kod vas tamo...poenta je bila da se dokaze da je i srbija ucestvovala u ratu, pruzala podrsku vojsci RS, i vrsila akcije etnickog ciscenja...tuzba za direktno ucesce u genocidu je bila preambiciozna, i realno neostvariva sa sadasnjom politickom klimom medjunarodne zajednice...
a jos jedna ispravka, genocid u srebrenici je dokazan...
ajd laku noc...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@ Dinooo
Citat
pare nisu bile poenta tuzbe, sta ces od fukare uzimat pare, ne znam gdje je gore, kod nas il kod vas tamo...poenta je bila da se dokaze da je i srbija ucestvovala u ratu, pruzala podrsku vojsci RS, i vrsila akcije etnickog ciscenja...tuzba za direktno ucesce u genocidu je bila preambiciozna, i realno neostvariva sa sadasnjom politickom klimom medjunarodne zajednice...

E moj Dino, pare su vama bile na umu. Kakve koristi imaju srebreničke žrtve od dokaza da je Srbija učestvovala u ratu, itd... Nikakve, oni su pokojni, pa pokojni. Ali ovi preživeli, baš bi se omastili od "pravde" (200 milijardi). Kažeš, nije dobra politička klima u MZ. Možda ste vi mislili da će Silajdžić, Cerić i slični da budu sudije u ovom sudskom procesu. Onda bi presuda bila pravedna, jel' tako? Od 15 članova sudskog veća, samo dvojica su bili za osudu Srbije po svim tačkama optužnice. Znaš koja dvojica sudija? AD HOC sudija iz Bosne i sudija iz Jordana.
13 : 2 , toliko o klimi u MZ.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
twice, gdje sam ja rekao da se ja radujem zrtvama tih ljudi? srebrenica ne ide na tvoj obraz kao djelo, jer ti nisi imao nista sa tim, medjutim opravdavanjem i neosudjivanjem tog zlocina, te kao sto ggww kaze, "radovanjem", e to ide na obraz 
i da, ja za razliku od tebe, osudjujem i zlocine mojih sunarodnjaka...
pare nisu bile poenta tuzbe, sta ces od fukare uzimat pare, ne znam gdje je gore, kod nas il kod vas tamo...poenta je bila da se dokaze da je i srbija ucestvovala u ratu, pruzala podrsku vojsci RS, i vrsila akcije etnickog ciscenja...tuzba za direktno ucesce u genocidu je bila preambiciozna, i realno neostvariva sa sadasnjom politickom klimom medjunarodne zajednice...
a jos jedna ispravka, genocid u srebrenici je dokazan...
ajd laku noc...


Po toj tvojoj logici Srbija i Hrvatska bi trebale tuzhiti Saudijsku Arabiju za genocid i zlochine u BiH  Smile I nishta oko Srebrenice ne ide na moj obraz, prosto me savrsheno zabole ona stvar za Srebrenicu Wink


Citat
E moj Dino, pare su vama bile na umu. Kakve koristi imaju srebreničke žrtve od dokaza da je Srbija učestvovala u ratu, itd... Nikakve, oni su pokojni, pa pokojni. Ali ovi preživeli, baš bi se omastili od "pravde" (200 milijardi). Kažeš, nije dobra politička klima u MZ. Možda ste vi mislili da će Silajdžić, Cerić i slični da budu sudije u ovom sudskom procesu. Onda bi presuda bila pravedna, jel' tako? Od 15 članova sudskog veća, samo dvojica su bili za osudu Srbije po svim tačkama optužnice. Znaš koja dvojica sudija? AD HOC sudija iz Bosne i sudija iz Jordana.
13 : 2 , toliko o klimi u MZ.

Ma budale, chitava Bosna ne vredi 200 milijardi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Simić: Presuda obavezuje Srbiju

BEOGRAD - Presuda Međunarodnog suda pravde u Hagu obavezuje Srbiju da se jasno distancira od ratnih zločina, rekao Jovan Simić, savjetnik predsjednika Srbije Borisa Tadića.

Savjetnik predsjednika Srbije je gostujući u emisiji "Poligraf" TV B92 rekao da Skupština mora da donese jasnu rezoluciju u kojoj osuđuje genocid u Srebrenici. Ako Srbija to ne bude uradila, prema Simićevim riječima, ona neće moći da se poziva na međunarodno pravo u drugim slučajevima, a mogle bi da uslijede i teže posljedice.

"To je pitanje političke zrelosti i odluke i nadam se da će se takva deklaracija doneti. Ako se ne donese, izvesno je da će Savet bezbednosti doneti ili rezoluciju ili mere koje će biti predvorje daljeg evoluiranja tog problema koji može da se završi nekim sankcijama", rekao je Simić.

http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=6574&meni=2
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Иначе, дистанцирање од ратних злочина је цивилизацијска ствар. Нешто нисам видео слично у Хрватској и Босни... Такође, постоје "популарни" и "непопуларни" ратни злочини. Сребреница спада у "популарне", злоупотребљене. Па није Сребреница далеко од Братунца, о коме медији, на нашу срамоту и неки српски, ћуте. Алал вера на двоструким аршинима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 17:54:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.