Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:42:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Trbusnjaci  (Pročitano 8033 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung R210
Radi Windshield Wiper
i imaces najjace trbusnjake
IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ma koji google, ogooglao sam trazeci tamo, pa zato sada ovde pitam... Razlicita misljenja, kome verovati ;PP
Znas sta je sklopka, nisam je radio ranije cesto... Mislim i sam da stavim neko opterecenje... Gledao sam snimak Bate Radulovica i Duljaja, i Duljaj je radio sa opterecenjem tj. tegom.... Moram da vidim sta cu dalje Smiley

ti trebas da radis funkcionalni trening zato sam ti i rekao da radis sklopku , nije problem raditi sa tegovima ali postoji opasnost da dobijes kilu , i ne znam zasto si guraju Batu pa nasi igraci su najnespremniji u Evropi , mislim u nasoj ligi a i oni koje on sprema takodje  ja nisam video nekog od njegovih klijenata da se istice spremom

aklopka je najbolja vrsta vezbe za trbusnjake , za fudbalere , ali ja bi ti preporucio da radis kompletne funkcionalne treninge u teretani u zavisnosti od tvojih slabosti   a evo probacu da nagovorim druga da napise u sledecem broju x-fitnessa  jedan funkcionalni trening za fudbalere , inace on je kondicioni u FK Rad pa da uzmes i procitas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
uuu bilo bi extra ))

Batu  sam naveo jer ga hvale po novinama, iskreno ne znam ni za jednog drugog trenera tog tipa... Pogledao sam neki video na njegovom sajtu i sl. Bivsi bokser ^^' Nije meni do toga da mi se vide plocice ( kojoj mrsavoj osobi se ne vide^^) nego da povecam startnost i sut i uopste izdrzljivost, zato mi trebaju saveti...
Pozdrav )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 922
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
uuu bilo bi extra ))

Batu  sam naveo jer ga hvale po novinama, iskreno ne znam ni za jednog drugog trenera tog tipa... Pogledao sam neki video na njegovom sajtu i sl. Bivsi bokser ^^' Nije meni do toga da mi se vide plocice ( kojoj mrsavoj osobi se ne vide^^) nego da povecam startnost i sut i uopste izdrzljivost, zato mi trebaju saveti...
Pozdrav )


probacu nesto od informacija da ti nabavim pa cu ovde postaviti

za to vreme pogledaj radi  sklopku i pogledaj na netu kako se radi jump squat i tu vezbu radi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
hvala Uboje, a i ostalima,
sve najbolje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
imam dosta jake trbusnjake ali preko njih imam manj sloj sala,kako to da skinem da se ocrtavaju i koje vezbe da radim za
jacanje trbusnjaka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nek ostane prazno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3821
Zastava Bosna i Hercegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson C902
Ma ja radim 10 dana pa ne radim 3 mjeseca i bude kao da nikad nisam trbusnjaka uradio
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ma ja radim 10 dana pa ne radim 3 mjeseca i bude kao da nikad nisam trbusnjaka uradio
Smile pa normalno, šta si drugo očekivao, da uradiš 20 trbušnjaka i da ti pločice stoje ceo život?!
ne ide to dečko tako  Smile

goku, uboje ti je lepo rekao, sklopka (sa pruženim nogama i rukama) je odlična stvar. ono na šta još treba da obratiš pažnju, obzirom da ti treba eksplozivna snaga za šut i start, je da ne radiš te vežbe polako, već što brže i eksplozivno, ali pritom vodi računa da ne skraćuješ amplitudu pokreta, da ne bi skratio i mišiće (time dovodiš sebe u opasnost da se povrediš na treningu).
puni pokret, u varijanti sa zamahom, i nećeš pogrešiti. i slobodno svaki dan, u početku 5 serija po 12-15, kasnije povećavaš. prvo broj ponavljanja u seriji, kasnije broj serija. reper neka ti bude onaj osećaj pečenja u stomaku...
naravno, nemoj raditi non stop iste trbušnjake, menjaj malo, varijanta za kose (leva ruka-desna noga, i obrnuto); podizanje nogu (pruženih, ravno napred, levo i desno), podizanje trupa sa rukama pruženim pored glave, ne odvajaj ih od ušiju (isto ravno gore, plus rotacija trupa levo i desno)...

budi kreativan malo dečko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
3 serije po 20 ... postoje razne vrste trbusnjaka koji ce ti samo po sebi otezati ... ne treba ti vise od toga ... jedna serija za gornje, jedna za za srednje i bocne i jedna serija za donje ....

sasvim dovoljno za ono što dečko traži s'tim što možeš sa vremenom da povećaš broj serija... ne treba ni preterivati sa trbušnjacima jer mogu da stradaju primicači ili prepone...
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1124
Zastava Becej
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
pa dobro znas kako je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 06:42:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.