Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova uloga bilborda po Srbiji: zaljubljeni mladići prose devojke, čestitaju rođe  (Pročitano 2875 puta)
26. Feb 2007, 02:52:03
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Nova uloga bilborda po Srbiji: zaljubljeni mladići prose devojke, čestitaju rođendane...
Za sve je kriv Đorđe Balašević

Kada je na bilbordu pročitala "Duco, udaj se za mene", mlada Vrbašanka bila je zatečena ali i oduševljena. Ništa manje od Novosađanke Maze, koja svakoga dana izjavu ljubavi čita sa krova jednog taksija, ili njene sugrađanke, rođene poslednjeg dana januara, koju čestitka dočekuje na centralnom bulevaru.

Poruke ljubavi, čestitke na bilbordima u najvećem vojvođanskom gradu postale su moda. A, kažu naši sagovornici, za sve je kriv Đorđe Balašević i rođendanska čestitka njegovoj supruzi Olji objavljena na bilbordu u centru Novog Sada.

- Taj Balaševićev gest mi se jako, jako dopao i, kada je došao trenutak da zaprosim Ducu, znao sam da je to pravi način. Sve sam organizovao za dva-tri dana, ljudi su mi izašli u susret, čak su mi dopustili da biram bilbord. Ona nije ni sanjala, išli smo u neku nabavku, trebalo je da odemo na kurs, i tada sam je odveo do bilborda. Ubrzo je došao i mladić sa ružama. Baš je bila iznenađena, a i ostali, jer, kažu, tako nešto ne liči na mene. Mada, kažu da ih je oduševio moj potez - priča Bojan Delibašić iz Vrbasa, čija je svadba zakazana za 21. april.

A Bojan, tvrde u firmama koje bilborde daju u zakup, jedan je od retkih muškaraca koji se odlučuju na ovakve korake, jer u javnom izražavanju emocija prednjače devojke. Mada, ako je veza u krizi, i momci otvaraju novčanik i plate 125 evra za nedeljni zakup panoa.

- Uglavnom se javljaju devojke, do sada sam imao desetak ponuda, ali sam realizovao samo jednu. Naš stalni saradnik odlučio je da obraduje devojku i "učvrsti pozicije". Odabrali smo bilbord u blizini njene kuće, on je insistirao da tekst glasi "Jelena, volim te", a meni je pripustio ostalo. I, upalilo je, viđam ih i danas zaljubljene - priča Aleksandar Čuković iz firme "Grafo dizajn".

Ali, otkrivaju u agencijama, nemaju sve priče ovako srećan kraj. Zaposleni u "Promo grupu" ne mogu da prežale to što su se dvoje Novosađana razišli samo nekoliko dana pre objavljivanja bilborda prosidbe.

- Uglavnom klijenti koji imaju ovakve zahteve očekuju punu diskreciju. Jednom nam je u agenciju stigla devojka i zatražila da se na određenom bilbordu postavi poruka "Volim te NNS". Nije se čak ni predstavila - priča Aleksandra Vulić iz "Promo grupa".

Iako su Novosađani ubeđeni da se iza ovakvih poruka kriju uglavnom javne ličnosti, u agencijama tvrde da zvučnih imena ima, ali da se ipak češće javljaju obični ljudi, studenti i bračni parovi. I neretko pokušavaju da zakupe baš Balaševićev bilbord. A on se, priča Olja Balašević, na ovakve poruke samo šeretski nasmeje i upita: "Ko je bio prvi?"

- Bio je to divan osećaj videti takvu čestitku. Bila sam kod kuće kada me je ćerka pozvala i zatražila da hitno dođem u centar jer su joj, navodno, kola ostala u kvaru. Brže-bolje sam stigla u Ulicu Jovana Subotića, a od moje ćerke ni traga ni glasa. Pozvala sam je i rekla joj da sam stigla, ali da je nigde ne vidim. "Mama, pogledaj malo bolje oko sebe", rekla je. U jednom trenutku, ugledala sam bilbord i ostala zatečena. Teško je opisati kako se neko tada oseća, dirnut je i oduševljen - priča za "Blic" Olja Balašević, žena kojoj su bili upućeni stihovi "Pretposlednji dan aprila, srećan ti rođendan, moja mila".

Na Novosađane je ostavio utisak i mladić koji ni dinara nije potrošio a svojoj devojci poruku ljubavi ostavio je na dvadesetak bilborda u gradu. Zahvaljujući auto-laku, inventivnosti i reklamnoj kampanji jedne velike kompanije koja je u svom sloganu koristila reč "volim", ovaj momak uspeo je da se dokaže pred dugogodišnjom devojkom.

- Nazvao me je tog dana i pitao me da li sam pogledala bilborde određene kompanije. Iznenadila sam se i rekla da nisam, ali sam potom zagledala jedan po jedan. Na svakom je bilo precrtano ime proizvoda i ispisano moje ime! I nikada mi nije otkrio kako je to izveo, pa ti bilbordi su previsoki! - priča M.S., Novosađanka kojoj je ta poruka bila upućena.

Hana Dunđerov

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.