Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shabina Begum dobila slucaj u Britaniji!  (Pročitano 7931 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
@ montenegrina

Ne moze ona da poremeti kao jedinka, ali moze njih sve vise kojima se dozvoli ovo. A Kao prvo Denbigh High School je ugledna skola i tu su uniforme pravilo sto se tice odevanja. Ta skola je u pravo poznata kao skola koja je izuzetno tolerantna, i zato se britanci cude zasto je muslimanka dobila taj slucaj. I da li je to bas slucajno sto se to sve desava u jedno uglednoj i postenoj skoli? Zasto je birala bas takvu skolu gde ce terati pravdu. Ne znam da li si bila nekada u zapadnim zemljama. U francuskom gradu mulhouse, kada bi te odveo vezanih ociju i onda te pustio da vidis prizor pomislia bi da si u nekoj arapskoj zemlji. Imaju viskok natalitet i jos sa takvim agresivnim ponasanjem itekako mogu da uticu na verski identiet jedne zemlje. Na BBC je bilo muslimana koji ne da su branili to sto je ona dobila na sudu, nego bi oni isli jos dalje i tvrdili kako treba dozvoliti ucenicima islamske veroispovesti da se mole u skolama???? Zamislte to, jos treba od skola dzamije da se prave!! Pa hriscani nisu gotovo u toj meri zastupali religiju u skolama, a oni bi jos da se mole. I to je to sto pricam. Evropljanima opada natalitet, a muslimani sve vise prisitizu i jos zahtevaju da im se da, da se verski izraze na sve nacine. To nije fer od muslimana, jer kao sto sam reako hriscani su mnogo tolerantniji prema muslimanima, ovi naprotiv jos su gori sto su ovi prema njima bolji. Da li bi se ti montenegrina usudila da sa krstom oko vrata prosetas malo ulicama meke??  Pa ljudi drugo je nositi ne znam neku provokativni odecu ili nesto drugo upadljivo, a drugo je nositi nesto sto je verskog karaktera i sto moze dovesti do sukoba. Nadam se da ce evropljanima jednom puci film i da ce onda napraviti takav poredak kao francuzi koji su zabranili bilo kakve verske nosnje po skolama, bilo da su hriscani jevreji ili muslimani u pitanju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ja sam za to da se licna ili religijska uverenja ispoljavaju sve dotle dok nikog na taj nacin ne ugrozavaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prvo.. moj kolega je bio svedok u Turskoj na letovanju kad je pandur pucao na dzeparosa...
Drugo... konkretno.. kako to tebi smeta, na koji te to nacin ugrozava sto ona nosi odredjenu garderobu?
Ajde da zabranimo farmerke posto su americke, i podsecaju na bolseno vreme zlatne groznice kad je mnogo ljudi zavedeno bajkama otislo u obecanu zemlju Smiley
Ajde da zabranimo crnu gardarobu, posto priziva smrt i crvenu posto je boja krvi u pitanju.. najbolje da svi lepo setamo u metalnim oklopima Smiley Ekstra Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
ali -- posto i u Britaniji deca imaju obavezno fizicko u srednjoj skoli, vrlo me zanima kojim sportom covek (zena) moze da se bavi umotan(a) od glave do pete?

A ako je na casu fizickog u nekakvoj varijanti trikoa, makar i suknjice, koji argument pred samom sobom ima da ne bude tako obucena i na casu hemije?

Uzgred, za one ciji je drug nesto negde (rekao da je) video:

Turkinje su dobile opste pravo glasa 13 godina pre Francuskinja i Srpkinja/Hrvatica/SLovenki itd, odnosno 40 godina pre Svajcarkinja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Da, najvise mi je smetalo to sto toj devojci nije niko branio da nosi zar na ulici ili privatno. Isla je u skolu koja propisuje za vreme svojih nastava nosenje uniforme. I ta devojka je verovatno politicki motivisana od nekih lokalnih imama uradila ovo sto jeste, prekrsila zakon svoje skole. Cudi me kako je uopste dobila slucaj, zasto su Britanci popustili, verovatno je neki neko lobirao za nju! I turska je cist primer kako se resavaju takvi problemi. A dosli su iz nekih gudura da nepostoju zakone i verska osecanja drugih u gotovo 90% hriscanskoj zemlji poput Britanije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.