Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:26:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bikini depilacija  (Pročitano 11846 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
hm .. ne znam.. mozda bi trebala da odes kod kozmeticara da te izdepilira... mislim da je to mozda i normalna reakcija koze... meni uvek izbiju crvene tackice koje se posle jednog dana povuku. posto danas bila kod kozmeticara, primetila sam i ja tragove krvi...ali jako malo... verovatno ako su jace dlake tj koren onda se kroz to manifestuje...

verovatno koristis i neka mleka za telo koja ti omeksaju kozu.

moja sestra npr ne moze da se depilira jer joj koza ne podnosi depilaciju, izbiju je crveni pecati koji je svrbe i koji se ne povlace po nedelju - dve dana, tako da je ona prinudjena da koristi brijac...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Veet ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
malo skupo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
bolje i to nego da mi iskravirite na smrt , koga cu da smaram po forumu ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Brazilska je najbolja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
LG Google Nexus 5
purelove

pa sto ne pokusas medom i limunom da se depiliras? postoji i ta smesa koja je mnogo bolja i zadravija od voska i aparata.

najbitnije je da dlake cupas uvek u istom smeru. tehnika je jako bitna. tako dlake vremenom gube na svojoj jacini.

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


sve za dusu...dusu nizasta

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson w810i
hvala svima
koristmi mleko svaki dan al mi je koza osetljiva i nemam ovde kozmeticara mislim malo mi je puno da dam 100 chf ili ti 5000 din za depilaciju,a probala sam veet i  samo se ulepim....neznam mozda sam smotana  Smile.....a kako da napravim to sa limunom i medom???
jedva cekam da dodjem  u bgd......volim bgd  Smile
IP sačuvana
social share
daj poljubi me,daj poljubi me..usnama mi svojim lecis rane sve.
daj poljubi me kao nekada,manje znace reci od tvog dodira.
pomozi da zaboravim...tvoje srce zna ono sto sam ja


"Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se plasili,a nije trebalo....trebalo je ziveti" Ivo Andric
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
ma koriscenje depilacijskih krema tipa veeta, ima isti efekat kao i brijanje, jedino se ne mozete poseci, ali uklanjate  samo povrsinski deo dlake, dakle ona se ne cupa iz korena kao kod prave depilacije, i stoga dlake se ubrzo pojavljuju.  mislim da je najbolje resenje prepustiti se strucnim licima.

sada ne znam da li smem da pitam zbog reklame, ali koji salon u bg preporucujete sto se tice depilacije? znaci da rade dobro i nezno...  Smile


i jos nesto... koliko imate problema sa uraslim dlacicama posle brijanja prepona i nogu... kako izbeci tu posledicu brijanja? uvek mi se pojavi bar pet uraslih dlacica. Smile
« Poslednja izmena: 01. Mar 2007, 22:41:13 od kristinaaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
uglavnom su nezne  Smile
sto se tice urastanja ranije sam imala problem, ali samo onda kad sam koristila epilator, kod depilacije nemam tih problema.

mada bi moglo da se resi na dva nacina meni poznata, tj tri... dakle, posle depilacije da se ne koriste losioni i mleka za tela koji zapusuju pore kao i onda kad dlaka krene sa rastom. posle svakog tusiranja, jace hrapavim peskirom preci te delove tela. i treca ( meni je to jednom htela da stavi kozmeticarka, ali nije imalo potrebe) - kao neko ulje posle depilacije cija je namena upravo sprecavanje urastanja dlaka. naravno ako ima u tom salonu.

inace dlaka koja uraste moze napraviti veliko probleme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:26:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.