Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li previše emotivni i fini smaraju u vezama?  (Pročitano 9611 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Of course my friend! Smiley Live a life and be cool! Smiley  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
hmmmm, shkakljivo, ali zar to nije ona nasa animalna strana, da uvek mora biti neko jaci da bi stvari tekle svojim tokom, mislim da cesto u ljubavi dolazi do obaranja ruku. Ovo je zanimljiva tema i voleo bih da se vise ljudi ukljuci sa nekim svojim misljenjem.
Dakle dali mirne vode ljubavi i tolerancije, ili uzburkane vode nadmudrivanja i nadjacavanja u vezi?
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Ja sam za "zlatnu sredinu".  Smiley  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat
Mislim... ako idemo njegovom logikom, onda ispada da su samo grubijani, prevaranti i švaleri -"pravi muškarci"???


Sigurno je da ima devojaka koje traze takve muskarce. Neznam....ima svakavih devojaka i muskarac jos pogotovo danas nista netreba da nas iznenadi  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat: ljut123

Dakle dali mirne vode ljubavi i tolerancije, ili uzburkane vode nadmudrivanja i nadjacavanja u vezi?


pa ovo drugo sigurno ne. a ko kaze da su vode ljubavi i tolerancije 'mirne'...ako je nesto 'mirno' ne znaci da je uchmalo Smiley
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Posto sam ja po prirodi peace maker,sasvim ce biti u skladu sa mnom izjava da jednostavno na svetu ne postoje dva potpuno ista karaktera,pa ako samo od toga krenemo i ne idemo dalje mozemo lako zakljuciti da svako ima neki svoj 'gusht' u tim i takvim odnosima Smiley Sve je do karaktera,na svu srecu razliciti smo tako da svako moze da pronadje osobu za sebe(bar bi tako trebalo da bude Smile )
Sad sam primetila da se tema nekako sama od sebe preusmerila na zenski ukus.A koliko sam skontala Shogun je postavio pitanje u oba roda Smile da li i muskarce smaraju previse emotivne i fine devojke ili se nekako podrazumeva da su devojke 'predodredjene' da budu
emotivne i fine?!!
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
ili se njima svidja to kod devojaka? Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Dobre su devojke...dobre, ali su lose jos bolje.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Nije mi jasno kako u ovakvim diskusijama ispadaju mazohiste do bola... Smile Izgleda muskarci previe gledaju svoje majke koje se zrtvuju za sve - od kucnog ljubimca do pater familiasa - i kapiraju da sve zene vole da budu gazene Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
licno nisam za neko namerno nadmudrivanje i nadjacavanje u vezi, mada stoji da jedan od dvoje malo vise "vuce", da se tako izrazim, vezu.
mislim da je potrebno igrati se i to je ono sto vezu cini interesantnom (s' tim sto je potrebno da se dvoje ljudi medjusobno inspirise na tako nesto), sto ne znaci da se to zove i da to jeste "nadmudrivanje".
potrebno je medjusobno postovanje i tolerancija, u smislu da se pusti da svako ima svoju slobodu a pre svega slobodu izbora - jer ako se ja zadrzim pored nekog svojom voljom a ne zbog nekog nadmudrivanja onda je to ono pravo, zar ne?
a to sto je neko emotivan i fin ne znaci automatski da smara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.