Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:34:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto muškarci vole zloće  (Pročitano 23098 puta)
20. Feb 2007, 22:34:30
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Zašto muškarci vole zloće
Uspeh u ljubavi ne garantuje fizički izgled, već stav žene, tvrdi Šeri Argov, autorka aktuelnog bestselera, i podseća da muškarci cene žene koje cene sebe, ne udovoljavaju svakoj njihovoj želji i ne čekaju njihov telefonski poziv u stanju pune borbene pripravnosti

Sećate li se svih onih saveta sa zajedničkim imeniteljem – kako osvojiti i zadržati muškarca, kojima nas je „zasipao” kolegijum sastavljen od mama, tetaka, komšinica, sestara i drugarica koje su nas do poslednjih atoma snage uveravale da muškarci vole plavuše, crnke, crvonokose, mršavice, žene zanosnih oblina, odnosno slatkorečive, misteriozne, fatalne dame... 

E, pa zaboravite sve te savete – za ljubavnu sreću je najvažnije biti gadura! Tako barem tvrdi Šeri Argov, autorka bestselera „Zašto muškarci vole zloće”, koja zastupa tezu da uspeh u ljubavi ne garantuje fizički izgled, već – stav žene. Autorka ovog bestselera podseća nas na veoma jednostavnu istinu – muškarci cene žene koje cene sebe, ne udovoljavaju svakoj njihovoj želji i ne čekaju njihov telefonski poziv u stanju pune borbene pripravnosti i sa arsenalom lakog i teškog „naoružanja” u vidu korseta, čipkastih brushaltera i scenske šminke.
„Žena kojoj nije previše stalo je zanimljiva muškarcima. Dobra devojka obično misli: ne želim da igram igrice, zašto ga ja prva ne bih nazvala i pokazala mu da mi je stalo? Ali, ona pri tom zaboravlja da preteranim angažmanom sebi pravi medveđu uslugu – postaje neko ko je uvek na raspolaganju, a on misli da je ima u šaci i prestaje da se trudi. Dakle, dobre devojke moraju da nauče ono što zloća već zna – opčinjenost njegovim likom i delom i želja za ugađanjem imaju negativan uticaj na njegovo poštovanje prema njima. Stopostotna predaja muškarcu je smrtonosni poljubac za odnos”, ističe Šeri Argov.

Iako većina žena zna da je telefonski poziv u prvim fazama veze jedan od sigurnih termometara emotivne „zagrejanosti” muškarca, ne zna da muškarci namerno ne zovu ženu samo da bi videli kako će ona reagovati. Ako je žena uznemirena zbog toga što on ne zove lako ju je pročitati. Ako napravi distancu i ne pokaže da je povređena postaje mu izazov. Zaboravite na sve druge teorije, tvrdi Šeri Argov i ultimativno zahteva: nikada nemojte prvi da zovete, da ostavljate poruke i da šaljete i-mejlove. Zašto? Zato što će misliti da ga proganjate. A za muškarca nema ništa neprivlačnije od devojke koja mu se nudi na poslužavniku. „Pokažite mu da nemate apsolutno nikakav stav o tome što nije nazvao – vi znate šta ćete sa sobom i bez njega. Zbog takvog držanja on će postati malo nesiguran i počeće da se pita da li vam nedostaje. Dobre devojke obično ne taktiziraju i spremne su da na prvi poziv pohitaju ka njemu i u gluvo doba noći. Ali, ženi koja usred noći juri na sastanak sa muškarcem nedostaje samo neonska reklama na krovu automobila na kojoj piše: DOSTAVA! Zapamtite – ako muškarcu date veliku sigurnost, kao da ste previše zalili biljku. Istrunuće”, tvrdi Šeri Argov.

Većina žena, u želji da pokaže ljubav i bude voljena, daju celu sebe muškarcu i neretko se odriču svojih hobija, prijatelja i posla sve dok im muškarac ne postane važniji od njih samih. „Zloća” nikada ne donosi odluke iz straha da će ga izgubiti. Ona čuva svoje dostojanstvo i u vezi ostaje onakva kakva jeste: ne zaboravlja prijatelje, ne odriče se karijere, hobija, slobodnog vremena i ne toleriše nepoštovanje! Ona ne poslužuje večeru iz četiri dela. Ne vadi iz ormana svoju najlepšu haljinu. Ne toleriše drskosti tipa – otkazivanje sastanka putem SMS-a deset minuta pre dogovorenog termina. I nikada ne zaboravlja jednostavnu životnu činjenicu – žena koja postavlja uslove pokazuje da ima izbor!
„Zloća nikada ne radi stvari zbog kojih bi muškarac mogao da počne da je doživljava kao mamu: ne traži od njega da joj se javi kada se vrati kući, ne očekuje da sa njom provodi sve svoje slobodno vreme i ne obasipa ga pažnjom tako da on ne stigne da udovolji njoj. Iako muškarca uzbuđuje nezavisna žena, čija ličnost nije sinonim za plastelin koji on može da vaja po sopstvenoj zamisli, on će se nakon određenog vremena ipak potruditi da ta žena postane slična njegovoj mami i poželeće da mu ona kuva, čisti i pere veš. Pametna devojka bi trebala da zna, čak i kada pristane na neku od ovih uloga domaćice, da će on iza zatvorenih vrata spavaće sobe ipak želeti „zloću”. Zašto? Ako se neprestano ponašate kao da ste mu majka, ohladiće se”, upozorava Šeri Argov.
A pitanje seksa svakako je presudno. Jer, svaki muškarac pre svega želi seks, a tek kasnije razmišlja da li želi i devojku. Muškarci žene svrstavaju u dve kategorije – dobra za jednu noć i vredna truda. A na pitanje – koliko dugo treba čekati do prvog seksualnog odnosa i statusa „vredna truda” ona odgovara – platonske odnose treba održavati barem mesec dana.
„Ta taktika omogućava da se upozna druga strana i može da nas poštedi trauma naknadne spoznaje da je on oženjen ili da ima bivšu devojku koju nije prežalio. To ne znači da treba da se ponašate kao da ste u celibatu ili da ste devica. On mora da stekne osećaj da su intimni odnosi za vas vrhunac ljubavi i da mu činom odlaska u krevet poklanjate najintimniji i najvredniji deo sebe. Zloća nije ni promiskuitetnija, ni konzervativnija od dobre devojke – ona očekuje da se muškarac trudi oko nje i da radi ono što ona želi. Tako se razgoreva ona čarobna iskra. A muškarci žive zbog nje”, zaključuje Šeri Argov.
Katarina Đorđević

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Potpuno se slazem ,ja sam uvek bila sigurna u sebe i znala sta hocu kad i kako hocu.To je prava stvar,ne treba mi ni tona sminke ni stikle,dovoljan je jasan stav i to je to.Mada to moze biti i problem jer sam upoznala mnoge muskarce koji se plase jakih zena i beze glavom bez obzira ali to onda i nisu muskarci vredni paznje "bar za mene". Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
Mada to moze biti i problem jer sam upoznala mnoge muskarce koji se plase jakih zena i beze glavom bez obzira ali to onda i nisu muskarci vredni paznje "bar za mene".

Ili zgodan izgovor  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Citat
Mada to moze biti i problem jer sam upoznala mnoge muskarce koji se plase jakih zena i beze glavom bez obzira ali to onda i nisu muskarci vredni paznje "bar za mene".

Ili zgodan izgovor  Smile
Izgovor...za sta...!
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ne znam dal da odgovorim ... uzvicnik je na kraju ... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Leave it...  Smile

Autorka "bestselera" ocigledno muskarce poznaje veoma povrsno...a verovatno pod uticajem kompleksa.
Ne poznajem ni jednog muskarca koji zeli takav tip zene pored sebe...osim za avanturu.
I previse se otislo u krajnost...devojka moze biti i dobra i fatalna u isto vreme.
Cini mi se da ovakvi "Cosmopolitan vodici" za zene nikud ne vode, da stvaraju pogresnu sliku o muskaracima, generalizuju musko-zenske odnose, i ko ovo bude prihvatio zdravo za gotovo...nece se leba najesti u normalnoj i zdravoj vezi.

Posto je knjiga N.Y.Times-ov bestseler, moze se zakljuciti da je pravljen u komercijalne svrhe, i mogu ga progutati samo amerikanci sa svojom kulturom i nacinom zivota "udajem se da bih se razvela". Sex i Grad je provaljena fora...
« Poslednja izmena: 21. Feb 2007, 00:58:06 od vrcomm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Ne znam dal da odgovorim ... uzvicnik je na kraju ... Smiley
To je samo zbog tvog nejasnog odgovora... Smile,da li jesad bolje... Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Leave it...  Smile

Autorka "bestselera" ocigledno muskarce poznaje veoma povrsno...a verovatno pod uticajem kompleksa.
Ne poznajem ni jednog muskarca koji zeli takav tip zene pored sebe...osim za avanturu.
I previse se otislo u krajnost...devojka moze biti i dobra i fatalna u isto vreme.
Cini mi se da ovakvi "Cosmopolitan vodici" za zene nikud ne vode, da stvaraju pogresnu sliku o muskaracima, generalizuju musko-zenske odnose, i ko ovo bude prihvatio zdravo za gotovo...nece se leba najesti u normalnoj i zdravoj vezi.
Da li bi objasnio kakav tip zene ti volis?
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
da li jesad bolje...
Nije  Smile

ps nemoj vise poruka zaredom, da kucas, vec imas dugme izmeni pa dodaj sta pozelis  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
..dobra i fatalna mala razbojnica Smile

..zloca pomalo Smile
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:34:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.