Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:41:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vrijedi li pokusati opet...  (Pročitano 13888 puta)
19. Feb 2007, 13:31:51
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hmmm neznam odakle da pocnem.E ovako,upoznali smo se prije neke dvije godine.Bilo je ok,ona izasla iz duge veze od nekih 7 godina i ja naletio ali ok prihvatio sam da joj treba vremena i prvih 6 mjeseci bilo je ja ona i drustvo ali posle je bilo sve bolje i bolje.Sticajem okolnosti morao sam napustiti grad posto mi pocinje sezona a bavim se sportom i to je bilo prosle godine.Nisam joj javio kad mi se zavrsava sezona i iznenadio sam je i tad sam je uhvatio da mi laze i otkrio sam da me varala.Trbebalo mi je dosta vremena da se saberem i oprostim joj posto sam imao taj osjecaj koji mi nikad nije bio znan prije i ja sam imao flertova kojekakvih u tom periodu ali nista ozbiljno.Posle tog incidenta smo bili skupa i dokazivala mi da se kaje sto me lagala i da me voli na moje pitanje sto je to uradila ona mi je govorila neznam sto sam to uradila,al nikad mi nije priznala da me varala.Posle smo poceli ziviti zajedno i ja odlucim da ne igram polu sezonu da bih vidio jel to to i da dam nama priliku.I sve bude ok i skupa zivili 8 mjeseci dok ja nisam trebao ponovo sad u januaru da idem odigrati drugi dio polusezone posto me ugovor veze.Doduse bio sam i u decembru ovde gdje igram i sve je funkcijonisalo kako treba.Medjutim iz dana u dan sve napetije i sve rijedje sam dobijao sms od nje i kad je nazovem ono pricamo ali osjetio sam da to nije to.Cak navece kad joj posaljem sms ona mi ne odgovori tako cesto tj svaki 3-4 put i da bi meni ljudi poceli javljati sta i gdje ona ide,kako se opija sa drugaricama svaki vikend i neki plesovi po diskoteci,flertovi i sl.Moram naglasiti da sam ja taj koji je uvijek trcao kad god bi zaskripalo u vezi i kad sam bio i kad nisam bio u pravu ja sam isao da se izvinem i krenemo opet.Taj stan gdje smo zivili sam ja placao jer ona od svoje plate nije mogla,cak sam joj i auto ostavio da bi mogla ici na posao.I tako meni su poceli javljati i ja sam joj rekao da znam gdje je bila i sta radi da bi ona meni rekla e znas sta ja se osjecam kontrolisano u vezi i imam uvijek osjecaj da mi visis iznad glave,a to isto i njene drugarice rade i drugovi kad sam ja dole u nasem gradu samo sto ja nemam taj osjecaj.I da sam bolesno ljubomoran i to je rekla i ostalim nasim prijateljima cak i mojim roditeljima kada je vratila kljuc od auta.Nisam je zvao sedmicu dana ni sms slao da bi cuo od njene drugarice kako se pocela zabavljati sa nekim drugim likom.Imao sam u planu da je vjerim posto smo skupa 2 godine i da se uzmemo na ljeto.E sad da li je nju strah mozda od ozbiljne veze jer zna moj sledeci potez ili je ne izivljena ili neznam ni ja...U jedno sam siguran a to je da nisam bolesno ljubomoran jer trazila je samo izgovor da bi se pocela zabavljati(to je moje misljenje).
Sad ja vas pitam vrijedi li se ponovo spustati i kad se vratim dole za mjesec i po da je zaprosim jer nemam sta cekati ili da se okrenem i krenem dalje.Ahh da njoj je 26 a meni 30!Molim vas pomozite mi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Kreni dalje ... nema tu nicega dobrog za tebe .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
slazem se s ytp-om
iskreno, mislim da brak nije rjesenje za vas problem ,bas naprotiv
ako je takva u vezi, kakav bi onda tek bio brak
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ja stvarno ne znam zasto jos uvek razmisljas o zajednickom zivotu sa njom

izvini ali to je moje misljenje
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne treba ti takva veza, osuđena je na propast!
zaboravi je, kreni dalje
bila sam u sličnoj situaciji, izašla iz veze i uletela u drugu, tip bio mnogo zaljubljen u mene i prosio me a služio mi je samo da lakše prebolim njegovog prethodnika. naravno, ostavila sam ga i za moje i njegovo dobro i mislim da je to najpametnija stvar koju sam uradila Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Seti se krstaških ratova...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 550
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens A65
Ја се сасвим слажем да треба да је заборавиш... Искрено мислим, да ту нема ничега, тј. она дефинитивно ништа не осећа према теби чим се тако понаша.
IP sačuvana
social share
Šta sanjam, a šta mi se dešava ? - Ivo Andrić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Очигледно, није вредна пажње, бар не за озбиљну везу, а самим тим ни за брак. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ona je pre tebe izasla iz veze od 7 godina, u koju je stupila sa 17....ako sam dobro shvatio.
Devojke, posle takvih veza, uglavnom gube kompas i veru u veze i muskarce.
Cini mi se da ona cak i ne zeli ozbiljnu vezu, sto je donekle i razumljivo i sto opravdava njeno "ko pustena sa lanca" ponasanje.
Tu mesta za tebe jednostavno nema...kao ni za bilo kog drugog.

Da bi neku zaprosio bilo bi pozeljno voleti je. Ti nju ne volis, vec je sazaljevas...jer ona i jeste slucaj za zaljenje.
Ne mozes nikoga na silu promeniti, a pogotovo nekoga ko ne zeli da se menja.
Ti si dobar, ali naivan decko, koji ne zasluzuje takvu vezu a narocito ne takvu zenu...
Produzi dalje koliko god to tesko bilo...
Takva veza je kao gangrena...ako je na vreme ne odstranis, moze se preneti na ceo tvoj zivot.
A zivot je pred tobom...pa ti razmisli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
gangrena? dobro poređenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nastavi svojim putem dalje  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:41:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.