Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:22:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UBICU SE!!  (Pročitano 25186 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
da ali nije to uredu kako je postupio prema tebi
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Bedace bre, sta ti je. Znas i sam kakva je bila frka, bio si tu odma, znas da dok sam otvarao ovu temu da sam pricao sa tobom na mircu. Sam si se odmah ponudio, trazio na sve nacine da mi saljes pare, i sami smo se dogovorili da ako ne budem nasao pare ovde od drugova da bi mi ih ti poslao, pa sanjica je se odmah i ona sama nudila i puky i svi ostali. Jednostavno bio sam u velikoj frci, i da iskreno kazem nisam ni razmisljao o tome da nazovem sasu, da nisam ovde nabavio pare, sigurno bih mu se nekako javio jer ne bi bilo nikakvih drugih opcija da odem na ekskurziju. Ovako posto se sve "dobro" zavrsilo, i taj moj komsija-drug mi je dao pare, nije bilo nikakve potrebe da Vas uzbudjujem.
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Bedace, moj brat se uvek izvini kada god pogresi i uvek se potrudi da ispravi gresku. To mu je vrlina. Sa njim nikada nemam problema po tom pitanju i slazem se sa njim odlicno.

I mnogo drugi su postupili lose prema meni, pa ne mogu da ih bijem zbog toga, a kamoli da mi to padne na pamet za mog brata kome verujem i obrnuto. Razumem ga dobrim delom. Mozda je mislio da od mene kao podstanara ne treba da trazi. I cenim sto je takav, ali sam zeleo da zna da ne mora da se ustrucava ubuduce, a jos manje da mu ne daj Boze propadne ekskurzija zbog te sitnice.

Osim toga, Bedace, oprastati je velika i veoma potrebna vrlina. I, kao sto vec rekoh, ja mnogo volim svog brata. I jos bih dodao i to da mu verujem.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
OK razumem ja sve.
Znam tj video sam kako se to s brzo izdesavalo. Ali iskreno receno, prvo bi se obracam nekom svom za pribleme pa onda nekom dalje.
Vazno je da si se ti El_Radisa izvukao iz problema.

Dobro je kad covek ima kome da se obrati.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Imaj u vidu, Bedace, da on i ja ne zivimo u istom gradu. A istina je da je bolje prijatelj koji je blizu, nego brat koji je daleko.

Ja sam daleko od njega, to je cinjenica, a blizi mu je tu prijatelj, komsija, itd. Tako da mi je logicno da se to tako desilo, mada mi je zao sto i mene nije obavestio... ali u opstoj brzini i panici, verujem da mu ja nisam ni pao na pamet, nego se hvatao za prvu slamku. Ja sam zeleo ovde da mu skrenem paznju da sledeci put, pre nego sto ga panika savlada, da se seti i mene, izmedju ostalog, ali nisam nimalo ljubomoran na druge koji ga vole i pomazu mu. Naprotiv! Takvi imaju moje puno postovanje, izmedju ostalog i ti.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
BEDACE dosada sam te smatrao za nekog veoma bliskog i svog ali sada kad tako kazes....


@cbbj

bato, hvala ti na podrsci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Bato, Bedak nije znao sve cinjenice. On nije znao da te ja nisam poznavao 16 godina, kao i to da se nismo nikada videli uzivo. Sve sam mu objasnio veceras i shvatio je. On je mislio da se celog zivota znamo i da smo oduvek zajedno, pa je pogresno povezao stvari. Sada sam mu sve objasnio... mislim da je shvatio.

Mislim da on i dalje oseca da ti je bliska i draga osoba i da je kao neko tvoj... mozda i moj. Neka on to odluci.

Sto se tice podrske Tebi, to uvek! Onaj forum Srpski nacionalizam ti mozda nije trebalo, jer to uvek potpali drdrksu, mog voljenog brata, koji je divan i dobar covek, ali ne znam zasto onako krene i poludi... Ja sam tamo rekao svoje poslednje, jer necu sa njim da se prepirem, a i proziva Tebe da je dobro sto navodno slusas "moje sugestije". Poslednja podrska koju sam ti dao na tom Forumu bila je u potpisu moje poslednje poruke, i to je sve sto sam mogao da ucinim za tebe na tom forumu. Od mene tamo vise nece biti ni reci. Mozda nam takav Forum zaista nije bio potreban... mozda i jeste. Ne znam. Vreme je, naime, da se ova nasa nacija otrezni od nekih stvari, a to ce morati da ucini tvoja generacija! No, da ne duzimo vise pricu. Od mene ces uvek imati podrsku. Ja se ponosim tobom. To sam rekao i Bedaku licno i pravo u lice. I reci cu bilo kome!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
@ Radisa
Stvarno sinoc kad mi je Sasa ispricao sve onako duge ali strahovite price, sad tek vidim neke stvari. Ono sto nas sve on ovde nayiva bracom nije njegova uzrecica. Ima tu i nesto vise. Nezove se svako danas bratom.

Citat
Mislim da on i dalje oseca da ti je bliska i draga osoba i da je kao neko tvoj... mozda i moj. Neka on to odluci.

Kako je uzasno kad covek ostane bez reci. Smile

Kao sto i rekoh nezove se svako danas bratom  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Bedace, istina je da se danas ne zove svako bratom. I istina je da ja potpuno ozbiljno, savesno i sa najvisim standardima dobijam svoju bracu, one koji to hoce, koje mene hoce da im budem brat... i onda se oni rode u moj zivot.

Sto se tice tebe, ako je ovaj post... ne znam sta ni sam... Ali, dobro, ako je ovo tvoja odluka:
DOBRO DOSAO U MOJ ZIVOT, BRATE!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Citat: sarmica
eee...
kolko malo treba coveku, pa da bude srecan


...ali kako to malo uvek nedostaje !!! E ako sam se ubacio onako bezveze izvinite ali nisam u mogucnosti da izlistam sve postove ovde postavljene tako i ako se ponavljam izvinite...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:22:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.