Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:48:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: UBICU SE!!  (Pročitano 25154 puta)
26. Mar 2003, 00:21:32
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Joj ljudi ubicu se, ne znam sta da radim,
Jutros mi keva da pare za ekskurziju da platim 1000 din (nije mnogo ali meni jeste), ja ih stavim u pernicu, dodjem u skolu, izvadim pare odem do blagajnika da platim ali blagajnik nije dosao u skolu, vratim pare u pernicu i posle skole dodjem kuci. Odem na trening, vratim se i keva me pita jesam li platio, ja joj kazem da nisam i da su pare tu. Dodjem sad u sobu i vidm da para NEMA!!!! Nije to toliko strasno da ona nije istraumirana jer su joj pre neki dan na nekom rodjendanu ukrali 2000 din iz novcanika koje je bila namenila da plati struju, posle toga je sva sokirana i onako jedva sklapa kraj sa krajem pa joj ukrali pare za struju. Kako sad ja njoj da kazem? Ne mogu! Da bar imam svoji h para nego juce kupim rezac i dam sve svoj pare, nemam ni dinara, da pozajmim nemam od koga a i kada bih imao od koga vracao bi mu ko zna kako, jedino ako ne bi ni jeo u skoli ni ovako nista kupovao. DA mi bar nije pricala kada mi je davala pare da ih cuvam i da pazim na njih, ne bi me toliko grizla savest.. Kao da je predosecala.
Ne znam da li sam pare JA izgubio ili mi ih je neko ukrao, u svakom slucaju lose cu se provesti.
Da joj kazem, lose bi se proveo, posebno fizicki i plus sigurno ne bi isao na ekskurziju (tj. sad sigurno necu ni ici) i dosta bih noci proveo kod kuce, a sa druge strane ne zelim da joj kazem, slomicu je potpuno, jedva i dobija nesto para od drzave tu crkavicu od prosvetne plate....
I sta ja sad da radim?! Do petka moram da uplatim ekskurziju, nemam svojih para, nemam i nemogu da pozajmim, da joj kazem nije bas pametno....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Uh,Radisa neznam sta ad ti kazem... Smile  Smile: Ako neces da kazes mami onda moras pozajmiti od nekog,a ako nemas od koga onda joj moras reci...Zajebana situacija ali nesto moras uraditi!!!  Moj predlog ti je da prodas taj rezac i platis ekskurziju,ako nemas drugog izbora!  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Da si blize pozajmio bih ti ja...Ali karta dovde je toliko, ne isplati se...Neznam sta da ti kazem...Gledao si Munje? Znaci, jedini nacin da prezivis u Srbiji, je jos uvek otimanje....Drugi uzimaju od tebe, ti od drugih, sve u krug...Znam da to nije u redu, ali sam davno ukapirao da drugacije ne moze...Nemojte pogresno da me razumete, ne kradem, ali dobro naplacujem ono sto radim...Sto se tice tebe...Pa 1000 din...Pitaj nekog ortaka, pa nisu to toliko velike pare, 15 evra bukvalno...
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
U jebote, čitajući ovakve stvari ja tek vidim kako je tamo loše. Ja ovde imam drugova od kojih mogu da pozajmim 1000 eura.

E ali neću još da ti stajem na muku. Pazi, ako možeš probaj nešto da pozajmiš. Ne moraš sve od jednog, pozajmi od više ljudi. Možeš i da daš nešto kao zalog a uzmeš pare. Recimo, ja sam bio u sličnoj situaciji i založio sam neke delove iz kompjutera (ostalo mi je samo ono osnovno da bi mogao da radi). I posle toga, kada sam skupio pare, otišao sam i izmirio dugove i uzeo kompjuter.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
hvala Vam na podrsci, jeste to kada gledas mala para, ali nema niko da pozajmi, i ako bi neko imao ne bi imao kako da mu vratim, vec sam to rekao. Probacu nesto da ukombinujem, da pozajmim, kako cu da ih vratim nemam pojma...   Probacu da se snadjem do petka ako ne uspem reci cu joj pa sta bude nek bude..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Jebiga čoveče
Šta sam imao rekao sam ti na mIRC-u
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Tebi brate hvala do neba!!!
Snasao sam se.
Dace mi komsija-drug pare na zajam da mu vratim kroz dve nedelje, valjda cu uspeti!
Nemate pojma koliko sam sada dobio volju za zivotom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Smile  Smile  Smile
radisa, ja bih ti pozajmila, al ne znam kako da ti "dobacim" odavde.
sto se tice vracanja, nadji nekoga ko ima da ti pozajmi, ali da ne moras da mu vratis odmah, nego kad budes imao (a imaces nekad sigurno)
Smile  Smile  Smile
ih bre, kol'ko mi zao... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1138
Zastava VAljevo
mob
Nokia 5100
Super druže kad si se snašao Wink
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
eee...
kolko malo treba coveku, pa da bude srecan
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:48:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.