2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najpotresnija smrt u svetu sporta  (Pročitano 6223 puta)
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
ova tema mozda i nije fer... mislim da niko nije kompetentan da sudi cija smrt je strasnija... tj potresnija....
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
ova tema mozda i nije fer... mislim da niko nije kompetentan da sudi cija smrt je strasnija... tj potresnija....

Lični utisak. Nikakva realnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Смрт Александра Радовића ме је, дефинитивно, померила из места. Толико мржње и бруталности, међу тим младим људима, Србима, навијачима два највећа српска клуба, је нешто са чим се не могу помирити.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
ova tema mozda i nije fer... mislim da niko nije kompetentan da sudi cija smrt je strasnija... tj potresnija....

Lični utisak. Nikakva realnost.

 
nikakva realnost? jer to zato sto si ti postavio temu ili....? opet kazem ...dok se neko ne svadja cija je smrt potresnija meni ne smeta ....... ali rangiranje najpotresnije smrti.......  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
ova tema mozda i nije fer... mislim da niko nije kompetentan da sudi cija smrt je strasnija... tj potresnija....

Lični utisak. Nikakva realnost.

 
nikakva realnost? jer to zato sto si ti postavio temu ili....? opet kazem ...dok se neko ne svadja cija je smrt potresnija meni ne smeta ....... ali rangiranje najpotresnije smrti.......  Smile

Pazi, niko ovde ne traži nikakva rangiranja, samo će svako napisati smrt koja je lično na njega ostavila najjači utisak... Ja ne mogu da pišem o Manceovoj ili Koraćevoj smrti, jer se tada nisam ni rodio, pa samim tim njihova smrt nije ni mogla da me potrese...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NecJu KUSUR.. HocJu ZWaKU..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung E530
ova tema mozda i nije fer... mislim da niko nije kompetentan da sudi cija smrt je strasnija... tj potresnija....

 
slazem se... i nisam to tebi ni napisala.. pogledaj prethodne poruke... na moju poruku je bilo nekoliko tipa.. ne slazem se... mislim da su veci gubitci... bla bla.... samo sam na kontu toga rekla da nije fer da mi rangiramo to..... zato sto sam se na kratko i sama ubacila u polemiku i onda skapirala da to nije ispravno..... mislila sam da samo u tom smislu mozda sve ovo nije fer... mada... tvoje pitanje je jasno.... Wink

Lični utisak. Nikakva realnost.

 
nikakva realnost? jer to zato sto si ti postavio temu ili....? opet kazem ...dok se neko ne svadja cija je smrt potresnija meni ne smeta ....... ali rangiranje najpotresnije smrti.......  Smile

Pazi, niko ovde ne traži nikakva rangiranja, samo će svako napisati smrt koja je lično na njega ostavila najjači utisak... Ja ne mogu da pišem o Manceovoj ili Koraćevoj smrti, jer se tada nisam ni rodio, pa samim tim njihova smrt nije ni mogla da me potrese...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Lunar XZ130
Ayrton Senna Plakao sam dwa dana... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 416
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung 
Bojan Majić - navijač Voždovca izboden u vozu od strane radovaca na prvom gostovanju svog kluba u 1.ligi  Smile. Zlo se uvuklo među ljude da noževe po utakmicama nose nekad prije se samo na šake išlo sada nož nažalost sve češće i češće  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Sledimo duh naših predaka... 1389 

Kosovo je srce Srbije
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 488
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6220 classic
Bojan Majić - navijač Voždovca izboden u vozu od strane radovaca na prvom gostovanju svog kluba u 1.ligi Smile. Zlo se uvuklo među ljude da noževe po utakmicama nose nekad prije se samo na šake išlo sada nož nažalost sve češće i češće Smile Smile
Upravo je ovaj dogadjaj mene najvise pogodio.Covek koji je pre svega iskreno voleo fudbal,kao i FK Vozdovac i FK Crvenu Zvezdu,poginuo je,kao sto je gore navedeno,mucki i brutalno braneci svoje mladje drugare.Sva ta ubistva samo pokazuju da ljudi ne znaju sta je rec cast,ne znaju sta je rec hrabrost.Aca Radovic,Bojan Majic,mladi Grobar(koji je poginuo na fudbalskom terenu u Zelezniku)...hoce li ovo ludilo da prestane.STOP NOZEVIMA.

Vecna ti slava Bojane,pocivaj u miru.Tvoju dobrotu ima ko da pamti,tvoj osmeh ima ko da cuva.
« Poslednja izmena: 14. Feb 2007, 04:41:01 od caporegime357 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
Senna
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.