Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
Trenutno vreme je: 25. Jun 2019, 10:55:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 54 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 395 396
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 22716832 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 4
Nevina jebulja

Prije nekih 8 godina dopisivao sam se sa jednom curom na smokvi.   Bila je iz Bihaca .  .  .  
Privukla me sto se falila da joj je picka zestoko zarasla, prava dlakavica.   Dopisivanje je trajalo, prilicno.   Rekla je da je punija.   
Upoznavanjem, skuzila je ko sam ja, rekla je da me zna iz vidjenja i da je ona cerka mog radnog kolege.   Prelistavao sam u glavi cerke svih kolega koje sam znao, nisam mogao skuziti ko je ona.  
Doslo je vrijeme da se upoznamo, u njenom stanu, bila je sama.   Studirala je u Bihacu, iz manjeg je mjesta.  
Morao sam joj obecati samo jednu stvar, da je to vece ne jebem u picku .  .  .   cudno, ali sam obecao, naravno .  .  .   samo da je se docepam.   Bas me je lozila.  
Otisao sam kod nje.   Bila je bas, bas, punija, mlada cura.   Odmah smo se poceli fatati, skidati, milovati, maziti .  .  .  
Malo vina, vec goli, uzivali smo, bilo je lijepo.   
Rekla je da voli parove, ali da je zena punija, da joj je picka masnija .  .   uziva lizati takve picke a da je njem muz u isto vrijeme jebe u guzu.   Picku nije dala jer je bila nevina (a jebavala se ko stuka 😊), i htjela je u brak da udje nevina.  
Za ne povjerovati kako je lijep osjecaj lagano i sa puno paznje trljati kurac o njenu picku, i samo ga malo ugurati unutra.   A ona ludi .  .   pripremit joj supak i poslije je silno i zestoko jebati u guzu, kao kazniti je sto neda picku.   Ona bi u toj brutalnosti uzivala.  
Pokazivala mi je parove iz blizine sa kojima se jebala.   Poceli smo ih kontaktirati za cetvorku.  .  .   nekako je to jos malo trajalo, ona sa likom bila u ozbiljnoj vezi i malo poslije toga se udala (nevina 😊).   Nismo uspjeli organizirati cetvorku.   Poslije se vise nismo kontaktirali.  
« Poslednja izmena: 10. Avg 2018, 15:32:57 od dost031 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 395 396
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Jun 2019, 10:55:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.037 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.