Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:22:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557823 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo Za Tvoje Oci

U mojoj smo sobi. Udobno si se zavalila na moj krevet i pijes martini. Znam da ces popiti samo jedan jer to je tvoj stil.Moras biti bistre glave za ono zbog cega smo tu.Muzika je lagana, ne zbog toga sto se u ovakvim situacijama (barem je tako u drugim pricama) slusa uvijek neki sentis. Lagana je zato sto sve u zivotu ti i ja volimo polako. Pricas mi tiho o nekim svojim vizijama i strahovima.Lijepo je s tobom.Nikad ne davis nekim glupostima. S tobom je jednostavno satima cavrljati, jer tu nema glume ni izvjestacenosti. Ma znamo se jako dobro... Posmatram ti grudi. Nisu to ni grudi djevojcice koju sam davno upoznao, ali nisu ni grudi zrele zene. Na košuljici ti se ocrtavaju bradavice mada vjerovatno i nisi nesto posebno napaljena. Kad na slikama vidim grudi nekih drugih zena uvijek ih uporedjujem sa tvojim i trazim razlog da vjerujem da ima i ljepsih od tvojih. Ma sigurno ima, ali ja volim upravo tvoje... valjda zato sto ih najbolje poznajem. I onaj mladez na lijevoj dojci volim.
Odjednom muk prepun iscekivanja. i ti i ja znamo sto sad slijedi. Obadvoje nas podilaze zmarci i nestrpljivi smo da pocnemo onu nasu igricu koja nam je sve. Nijedno od nas nece da to prvi predlozi jer se pravi kao da to i nije neka glavna stvar. Igra koju smo davno zapoceli ima jednostavna pravila. Kad dodjes kod mene ti odlucujes kako cemo se maziti i sta ja sve treba da radim da bi ti ispunio zelju. Kod tebe ja zahtijevam a ti se trudis da mi sto bolje ugodis. Mnogo puta smo obadvoje u talasima svrsavali i obecavali sami sebi da cemo slijedeci put uciniti sve jedno za drugo. Nije postojao nikada limit. Pravilo je da nema pravila. Odlozih casu i upitah te sta ove veceri zelis od mene. Kao razmisljas, mada znam da si to vec smislila. Dok cekam tvoj odgovor skinuo sam majicu i tvoj se pogled zaustavi na mojim grudima. Gledala si me samo casak i onda nam se pogledi susretose...
"Zelim da onanises ovdje ispred mene, zelim da ga izdrkas vrlo polako samo za moje oci" Izgovorila si to polako ne sklanjajuci pogled. Primjetih ti u ocima vatru. Slegnuh ramenima
i odgovorih nesto u stilu da je tvoja volja za mene zakon. Ugasio sam do pola popusenu cigaretu i ustao iz fotelje. Pogled ti je bio prikovan za kopcu mog kaisa koji sam otkopcavao. Skinuh farmerice i upitah te da li si spremna. Pogled je sve rekao. Udobnije si se namjestila i zatrazila da ne pricam mnogo nego da drkam. Skinuh i boxerice pa sam stajao tako potpuno go ispred tebe. Nemam neki posebno velik kurac, cak bi rekao da mi je onako prosjecan kao i u vecine mojih vrsnjaka koji to (pogotovo u pricama na ovoj adresi) preuvelicavaju. Recimo da imam kurac dovoljan da zadovolji vecinu onih koje su ga barem drzale u ruci, ako ne nesto i vise. Nije bio podignut jer smo krenuli u igru naglo. Gledala si ga i od pogleda osjetih trnce u jajima. Stavio sam ruke iza ledja i cekao sam da se sam lagano podize. Vidio sam da u tome uzivas jer su krenuli komentari tipa "maco, uspravi ga samo za mene" Imas stvarno magicne okice jer mi se podigao za samo desetak sekundi. Prihvatih ga lagano rukom i svukoh kožu sa glavica. Glavic mi je bio purpurne boje i na samom vrhu se staklio. Zviznula si tiho i primakla glavu da bolje vidis. Jednom sam rukom lagano setao kozicu gore dole a drugom blago stiskao jaja. Prizor ti je ocigledno godio jer si pocela teze disati. Gledala si mi kitu kao da je nikada prije nisi vidjela. Jezikom si ovlazila usnice i tiho rekla: "daj mazi se samo za mene, zelim da svoje sjeme prospes samo u moju cast... a onda si tiho dodala "molim te". Ubrzavao sam ritam i uskoro mi je kurac bio u svoj svojoj velicini. Pulsirao je na mom dlanu i sada sam vec pravio pokrete od korjena pa do vrha moje muskosti. Primjetih da i ti padas u vatru. Gledala si me pravo u oci i pitala me da li mi je bar upola lijepo kao sto je njoj. Sutio sam i obavljao ono sto se od mene zatrazilo. Nakon nekog vremena upitala si me da li bi volio da mi pomogneš. Pomislih u prvi mah da ces mi popusiti ili u najgorem slucaju izdrkati svojim vjestim prstima. Ali sam se prevario. Tvoja se pomoc sastojala u tome sto si podigla suknju i prekrizila noge.Sjevnuse butine koje su me uvijek dovodile do ludila. Imala si jake noge i bokove i to me kod tebe uvijek palilo. Izmedju prekrizenih nogu vidio se mali bijeli trokutic gacica. Otkad te poznajem uvijek si nosila snijezno bijele gacice bez bilo kakve izrade. I one su se uklapale u moju sliku tvoje cednosti. Namjestala si noge i shvatila da mi taj prizor tjera kurac da skace u mojoj ruci. Zanimalo te da li mi se svidja to sto vidim. Samo sam kimnuo glavom. Pitala si me dalje da li imas najljepse noge. Potvrdih mada i onaj par kod Naomy Campbell nije za potcjenjivanje... Polako si raširila noge i uvukla dlan u gacice. Trljala si se gledajuci me ravno u oci i trazeci u mojim ocima iskre pozude moje ceznje za tvojim tijelom. Ne da je iskrilo nego je moja zelja postala gotovo materijalna. Pomakla si gacice u stranu i mogao sam lijepo da gledam kako tvoj lakirani nokat nestaje i pojavljuje se u gistoj sumici tvojih stidnih dlacica. Stenjali smo oboje bez ustezanja i stida. Kakav je osjecaj stida prema ovom osjecaju obostranog uzitka. Nistavan... Lagao bi i sebe i druge kad bi rekao da kad sam mnogo uzbudjen mogu jebavati satima. Nekad se ne mogu suzdrzati ni par minuta a nekad bi cini mi se potrajalo dok se ne ispraznim. Ovaj put osjetih plimu jako brzo. Krenula je iz dubine jaja, preplavljujuci mi prepone i znao sam brzo cu. Po mom uzdahu i pogledu znala si i ti. Trljala si orosenu picku kruznim pokretima kaziprsta i vrtila bokovima. Suknja ti se vec podigla do struka. Primjetih da ti se vidi pupak. Tu tvoju rupicu, centar mog svemira obozavao sam do ludila. Uzivao sam cesto da ti uvlacim jezik u pupak i osjecam drhtanje tvog stomaka. Koza bi ti se najezila i postala napeta. Znala si za tu moju slabost pa si mi par puta i dozvolila da svrsim po tvom pupku, puneći ga toplom spermom.
Znala si da sam brzo gotov i pocela si me podsticati na prskanje. " hajde maco, spricaj samo za mene... Toliko volim tvoje sokove... Poprskaj me cijelu... Daj pozuri ne mogu vise... isprazni taj svoj kurac... Hajde maco, molim te... Oci su ti postale zazarene i grickala si usnice. Drkao sam snaznim pokretima i napeo sam se kao luk prema tebi. Gledala si u moj glavic i cekala napeto da ti ne bi promakao trenutak mog svrsavanja. Pucalo mi je pred ocima i shvatih u sekundi da vatromet pocinje. Sipalo je u mlazovima, ne bas jako ali barem obilno.
Ili ja to samo mislim, uostalom to nije vazno. Vazno je ko sipa i za koga i u koga sipa. Posuo sam te po licu, rukama, kosulji, suknji... Uvijek sam to volio kod tebe. Nikad kad se praznim ne okreces glavo i ne pazis da te ne uflekam. Moju spermu prihvatas kao moj poklon, kao znak moje opcinjenosti tobom. To cijenim... Još uvijek sam navlacio kozicu istjerujuci posljednje kapi. Osjetih malaksalost i svalih se u fotelju. Iz tasne si izvadile malu bijelu maramicu i klekla ispred mene. Obrisala si mi kurac temeljito, cijelo vrijeme mu tepajuci. Tek onda si obrisala moje ostatke sa lica i garderobe. Upitah jesi li zadovoljna ispunjenjem zelje. Nisi nista odgovorila nego me samo nagradila dugim poljupcem, koji je zavrsio ljubljenjem mojih ociju. Zavalila si se na krevet i u ocima sam ti vidio zadovoljstvo i zahvalnost. "ej.. rekla si, sutra dođi do mene, moji su u gostima. Ispunicu ti neku zelju. Od tog momenta poceo sam razmisljati o tome sta cu od tebe sutra traziti... Vidjecemo...

Eto to je tako... sve vas pripadnice ljepseg spola pozivam da mi se javite i napisete vasu zeljicu koju cu vam ispuniti na vas i-mail.(pod uslovom da ga posaljete) Nije vazno ni kako izgledas ni koliko imas godina vazno je da imas zelju... Poslacu ti i moju zelju pa mi je ispuni
mailom, niko nece znati samo ti i ja...Ne moraju to citati na strani "erotske price" svakakvi bolesni tipovi i tipovice...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mama U Opsadi

Imam 31 godinu. Dve godina sam oženjen. Živimo u Beogradu, imamo dete, moj posao ne dozvoljava mi previse slobodnog vremena. No, u poslednje vreme, kad mogu, trknem do roditelja. Lani su odseilili iz Beograda, zazeleli su se zivota na selu, prijatelja iz detinjstva, prirode, mira...
Moram reci, da ja i mama imamo poseban odnos. Vezani smo nekako, i cujemo telefonom se gotovo svaki dan. Moja zena se sali da smo kao blizanci, krupan, snazan, i blagog lica, cak i fizicki podsecam na nju. Oca pamtim kao dobricinu, koji bi se, cim popije, pretvarao u prznicu i svadljivca, a bio je i ljubomoran na mamu zbog njene nesvakidasnje jedrine, koju je ocuvala i u 60-oj. Retko je to pokazivao, uglavnom, samo kod pića koje ga je izjedalo, pa je postajao sve mrsaviji, usukaniji, zut u licu, dok mama kao da je ponovo cvala, sve rumenija i bujnija. Pobolevao je i mama se brinula za njega. To leto je zavrsio u banjama, na terapiji, jedva smo ga prislili. Nagovarali smo ga puna dva meseca. U kuci su im bili radnici iz Rusije, njih petorice, dovrsavali su potkrovlje. Pronasao sam ih kod poznanika, gde su radili za male pare. Roditelji su im preuredili staru garazu, da bi imali gde spavati, dok ne zavrse posao. Jednu nedelju je mama pripremila rucak za sve. Na dvoristu je razmestila dva stola, spojila ih i prekrila stolnjacima. Radnici su delovali veselo dok ih je posluzivala. Razgovarali su, naime, na ruskome, kojeg sam razumeo, ali nisam bas dobro govorio, pa sam pred njima cutao.
"Stara danas nema grudnjak!"- rece jedan.
"Uh, ala se ljuljaju!!!"- doda drugi.
"Sergej jesi li je vec jebao medju sise?"- obrati se treci, najmladjem, koji se zvao Sergej i podsecao je na mene u mojoj 19 godini. Visok, plav, plavih ociju, mrsav i lep. Sergej je iskrivio lice u osmeh...
Bio sam zbunjen, prestrasen i uzbudjen istodobno. Nisam mogao verovati usima. Mama je setala izmedju njih, u beloj majici, ispod koje su se slobodno ljuljale nabrekle, teske grudi, velike poput kravljih. Kad bi se nagnula, i te bi se mešine zaljuljale obesene sve do struka. Retko ih je oslobadjala jer su tako goleme delovale groteskno, ali ne i za Ruse, koji su tko zna koliko vec bez svojih i bilo kakvih zena.. Odenula je i kracu suknju koja joj je isticala presiroke bokove, i jake listove...Ne mogu reci da je moja mama bila lepa, ali bilo je nesto u njenim nesvakidasnjim oblinama sto je muskarce teralo da se za njom okrenu i danas.
"Jedi zlato, ohladit ce ti se!"- upozorila me.
Nisam izdrzao, morao sam proveriti svoje sumnje. Spava li netko od Rusa s mojom mamom, dok je otac u banjama?
Vrati sam se dve veceri kasnije, parkiravsi automobil podalje od kuce. Pala je noc. Zaobisao sam garazu, vrt s ruzama, i priblizio se spavacoj sobi roditelja. Iznutra je gorelo slabo svetlo, dovoljno da vidim siluete nekolicine ljudi, koji nepomicno zure unutra. Saptali su. Bili su to Rusi.
Dah mi je zastao u grlu. Srce mi je lupalo ludacki. Vratio sam se u vrt, pa zaobisao celu kucu, da bi prisao drugom prozuru, koji je gledao u sobu gde je gorelo svetlo. Lagano sam provukao prste kroz zaluzine i razmaknuo ih tek da mogu proviriti pogledom.
Iznutra me zaslepeo blesak maninih rasirenih butina, izmedju kojih je galopirao Sergej. Svetlo stolne svece je slabo tiralo, ali videlo se da se onako mrsav sav unosi u nju, da je ljubi i da mu ona uzvraca poljupce. Goleme mamine sise, visele su sa strane, razlivene po posteljini, Rus bi povremeno nagnuo glavu ulevo ili u desno da joj dohvati bradavice, i onda bi ih zagrizao i teglio u vis s jos nekoliko kilograma mlecno belog testa... Izgledao ja kao mladi kurjak , na nabrekloj, rasplodnoj kravi!
Vrata se najednom otvorise. Mama se trgnu. U sobu udjose ostali Rusi. Sergej nije prestajao pumpati... Sve se dogadajalo pred mojim ocima.Mama htede ustati, ali Sergej je pritisnu svom snagom o krevet, ostali joj dohvatise ruke, a neki sise i noge... Ona vrisnu, ali jedan od njih zvekne joj samarcinu. Boze, zavapio sam u sebi, pa oni je siluju! Svlacili su se nabrzinu, kurci su im vec bili ukruceni.
Najvisi medju njima odgurne Sregeja, i onako velik, plecat s uzidignutom batinom zalegne na mamu. Ostali je drzahu, dvojica su joj bila na sisama, meseci ih i glockajuci joj vec nadrazene bradavice, a jedan joj je hteo ugurati kurac u usta. Nasta nevidjena guzva. Mama se batrgala neko vreme, onaj Rus koji ju je poklopio vec je razvaljivao krevet odmerenim udarcima. Ostali su hvatali sta je ko sta stigao, njena debela bedra, sise, miske na rukama. Kad je onaj najveci zavrsio, okrenuse je na stomak i ukaze im se golemo, istureno dupe, na koje odmah naskoci drugi, debeljuskat i celav. Nabijao ga je zestoko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dama Perverznih Navika

Danima sam razmisljao i padale su mi razne ideje preko spijuniranja javnih kuca do postavljanja mikro kamera u zenskom veceu u osnovnoj skoli...Nijedna od ideja mi nije bila dovoljno dobra i realna a i glava me je nesto pocela boleti pa mi je i mozak stao.Odlucio sam malo da izadjem.Subota je vece valjalo bi se malo opustiti uz casicu hladnog viskija,zivopisnu disko mjuzu,i duplerice koje vrte svojim glatkim ,oblim,uljem premazanim guzama cije srce strasti skrivaju duboko uvucene uske tange.
Diskoteka je krcata.Zapahnu me miris trave jos na samom ulazu dok sam se polako probijao kroz masu.Slabo osvetljenje mi prija,sedam za sank i narucujem dupli viski sa ledom.Sankerica je veoma privlacna,sa nabujalim peticama koje kipe preko dekoltea.Za trenutak pogled mi se izgubi medju njenim grugima mmmmm kako bih je gricnuo.Primetila je to i uz blag osmeh se udaljila da posluzi nekog kretena sa cirokijem na glavi.Bio je totalno drogiran i jedva je gledao na oci.Okrenuh se na drugu stranu da ne gledam taj prizor jer bila je velika sansa da ce povratiti svakoga momenta.
Sam cosak sale pored vertikalno postavljenih ogromnih zvucnika spazih dve lezbejke.Igrale su doririvajuci se grudima uuuh gde bas to sad...Primam se na lezbo scene i odmah sam zamislio sebe izmedju njih dve...ludilo.Znao sam da ne postoji cena za koju bi prave lezbejke bile sa muskarcem i to me je malo itiralo.
Stari dobri teacher's je bio vec pri kraju i hteo sam poci dalje,da nadjem jos kakvo zanimljivo mesto kad spazih neuobicajenu pojavu... Nije mi bilo logicno ali dobro ,mislio sam da je i to moguce .... - daj jos jedan dupli seceru !Nmignuo sam sankerici ujedno se pomerajuci malo u desno u mrtav ugao gde nije bilo gotovo nimalo svetlosti, gde cu biti gotovo ne primetan... Majka i cerka u diskoteci?Bilo je to za mene pitanje na koje treba naci odgovor.Stajale su tu ne daleko ispred meneNisam mogao cuti sta pricaju alo po gestikulaciji pokreta cerkica je bila srecna....mozda je prvi put izasla sa mamom? Mama, kao i svaka mama,osvrtala se polako ne primetno okolo i posmatrala okolini.Verovatno se brinula za svoju malu mezimicu.Bila je lepo obucena,bas fancy , sa belim cizmicama koje je krasila visoka stikla .Po godinama bi se reklo da ima negde oko 27-28 ali bore na njenom vratu reko se mi da ima tridesetak pa cak i malo vise...Cerkine drugarice odose....bas cudno sa majkom joj se nisu ni pozdravile. Pomerile su se malo u cosak gde je vladao mrak i gde je samo kad kad crveni zrak stroba sekao gust mrak pomesan sa mirisom trave... Mislio sam da mi se ucinilo,malo bolje se zagledah i jasno videh ,,maminu,, ruku kako polako krece niz mala i krhka ledja svoje ,,cerkice,, i zaustavlja se na guzi...Sapnula joj je nesto poljubila je u obraz i pocela da se oblaci.....Bio sam prilicno uzbudjen i tad mi je pala fantasticna ideja na pamet.Gospodin Teofilovic ce biti odusevljen a ako uspim u ovoj zamisli moj honorar ce biti koliko zinem...
Na brzaka sam ispio vatrenu vodicu i ostavivsi sankerici dobru napojnicu zurno sam se obukao i krenuo za njima...Vec su krenule taksijem kad sam ja izasao i srecom jos jedan je bio tu isto,zurno uleteh unutra kazavsi vozacu da prati taksi ispred nas.Zaustavio se pored zgrade starije gradnje ali lepo renovirane.Mi smo produzili dalje do susednog ulaza...Bacivsi vozacu pare bukvalno sm istrcao za njima.Trebalo ih je stici i videti broj stana u kome zivi dama perverznih manira.Lift je vec bio otisao...ne mari ...zaustavio se na 6 spratu i to mi je bilo dovoljno za pocetak.Spratovi su imali po 3 stana,istracao sam napolje i video da gori samo jedno svetlo na sestom.To je to ponovo sam otisao u zgradu i popeo se na sesti sprat.54 broj stana,nista mi vise nije potrebno to je dovoljno za pocetak jer sam vec imao plan kako da udjem i upoznam doticnu gospodicu...
...-Da gospodine ,razumeo sam,recicu im da ste me vi poslali i da moram zavrsiti kures za jedan dan.
Prostorija je bila mala ali veoma lepo dekorisana.Sa predavacem sam se upoznao i rekao mu u cemu je stvar,sumnjicavo me je pogledao odmahnuo glavom i rekao: -Pa da pokusamo gospodine,nije nam ovo praksa ali ako gospodin Teofilovic insistira,uradicemo sve sto je u nasoj moci. Predavanje je pocelo i prvo je govorio o manirima ,,prvog utiska,, o lepom oblacenju a kasnije o pravilima za pridobijanje potencijalne musterije,sta uraditi ako se ona koleba,kako je pridobiti i posle su ostale samo karakteristike samog uredjaja kojih je bilo bas mnogo ali na moj zahtev predavac je skratio na naj osnovnije i naj bitnije delove... Kirbi , masina koja je vise od usisivaca plenila je svojom lepotom i funkcionalnoscu.Po velika cena koja bi trebala da se izdvoji za njenu kupovinu zahtevala je izuzetnu reklamu i dobrog trgo-agenta koji ce je predstaviti u punom svetlu,i naravno prodati je. Bilo je oko pola osam uvece kada smo zavrsili,popio sam kafu sa predavacem koji je bio odvec iscrpljen a kad bi samo znao da ga ja vise od pola nisam slusao mislim da bi me gadjao onim prokletim ,,usisivacem,, pa ma koliko on da kosta. Potpisao sam revers za preuzimanje jedne ,,skupe igrackice,, spakovao ga u gepek svog crnog audia i krenuo polako kuci.
Bio sam umoran a pred ocima mi je igralo samo kirbi,kirbi....Otvori sam vodu da se puni kada i otisao do kuhinje da nadjem nesto da utolim zedj.Tuborg se hladio u frizideru a na stolu je bilo jos jedno hladno parce pizze koje odmah smotah i u samo tri cetri zalogaja pojedoh,zalik pivom a jos jednu limenku poneh u kupatilo... Kupka me je preporodila i iako vise nisam bio umoran legao sam oko 22:15 jer sutra me je ocekivao izuzetno naporan dan...
Taj matori,dovitljivi,i uvek lepo nalickani hostapler gospodin Teofilovic nikada nije nosio mobilni telefon sa sobom niti ga je u opste i imao...sta znam ja sto ,verovatno se plasio da ga neko ne prisluskuje i to je bio razlog sto sam i ovoga jutra morao opet do njega da ga izvestim o svom napredovanju i planovima.
Bio sam zadovoljan kada sam pogledao papir kiji sam upravo dobio od bossa.Zadovoljno se smeskao rekavsi mi:- ovde je sve sto ti je potrebno,a ovde u ovom kofercicu su izuzetno skupe igrackice koje vrede priblizno koliko i tvoja koza-. -Razumem gospodine,vodicu racuna o tome-.Pozdravio sam se i posao da krenem kad zacuh njegov promukao i dubok glas -Sacekaj,nesto si zaboravio-Predao mi je jos jedan kofer.Otvorivsi ga video sam da je to Gericom Hollywood p4 2.0m wide lap top kiji vredi minimum 2000 eura. -Ova stvarcica kontrolise sve uredjaje iz malog kofera,podesi parametre za daljinsku kontrolu , ukljuci skremb-koder i kao takve podatke cuvaj na hard disku za svaki slucaj.Napravi preseke ako dodje do preopterecivanja memorije i te podatke de kodiraj i narezi na disk,mislim da sam bio jasan? -Da gospodine,mogu li sada da idem? -Da , to bi bilo sve.
-Dosavsi kuci prvo sam pogledao papir kiji sam dobio od sefa i gotovo sam bio iznenadjen sa kakvom je preciznoscu uradjen presek uobicajenih radnji dame sa perverznim navikama koju sam trebao da posetim...Kompjuter isprogramiran,parametri podeseni,tehnika proverena,kirbi spreman ,jos samo mi je falilo da se upicanim i da krenem u datom trenutku...Elegantno svetlo plavo Diorovo odelo mi je stajalo kao saliveno,crveno crna kravata zakacena zlatnom snalom za belu kosulju stajala mi je kao da je sivena samo za mene.Cipele visoki sjaj i verna kopija Rolex-a su prica za sebe... Krenuo sam,bilo je i vreme ,kuci je znao sam to...
Dobro poznata zgrada, ulazim u lift i pritiskam broj 6.Stigao sam,stan br. 54 je bio sa leve strane to mi je vec bilo poznato.Pozvonio sam i cuo kako prilazi vratima i pocinje da ih otkljucava.Udahnuo sam vazduh u pluca i sacekao da ih otvori...

-Dobar dan -Dobar dan Odgovorila mi je ljubopitljivo me zagledajuci.
-Vrsim prezentaciji jednog od naj savrsenijih kucnih uredjaja.Bez obaveze ikakve ako ste raspolozeni jedno pola sata sat da pogledate o cemu s e radi i da vam objasnim karakteristike i prakticno pokazem funkciju uredjaja a ko imate vremena... -Vazi samo sacekajte momenat -Aparat mi je u kolima idem da ga ponesem i dolazim. Cekala me je na vratima,usao sam a ona mi pokaza levo u dnevni boravak.Stancic je bio dvosoban,lepo namesten sa skupim namestajem i tepisima...Za oko mi je zapela famozna,orjentalna ikebana koja je stajala u jednoj visokoj vaziu uglu sobe.Nasuprot nje diagonalno je stajala velika drvena hindu maska sa supljim otvorima za oci... -Pa da pocnemo,rekao sam raspremajuci kirbi. -Mozda ste culi do sada za kirbi a mozda i niste ali to nije ni bitno,stvar koja je bitna a to je da ovaj uradjaj ima visestruku namenu i da je najbolji u svojoj klasi... -Ima 3 osnovna i jos 7 dodatnih prikljucaka,svaki prikljucak se moze koristiti u proseku za 8 razlicitih operacija i tako prakticno dobijate 80 razlicitih uredjaja koje predstavljaju druge firme... -Svi ti uredjaji se sadrze u jednom a to je kirbi... -Ako vam nije tesko da mi donesete jedan lavor ciste vode ,da vam prakticno pokazem kako radi...Jos dok je kretala da izadje iz sobe otvorio sam mali kofercic i izvadio jednu od mikro kamera.Polako sam je namestio u srediste ikebane i zamaskirao liskama.Usla je noseci lavor... -Ja se izvinjavam,greskom sam rekao lavor,ustvari mislio sam na bokal posto moram da naspem unutra u masinu...Nije joj bas bilo pravo ali se odmah okrenula nazad,druga mikro kamera je vec bila spremna,brzo sam skinuo masku i uglavio je u otvor za oko.Samo sto sam je ponovo okacio i tek sto sam spustio ruke pored sebe usla je u sobu.... -Lepa maska, prokomentarisao sam. -Da ,dobila sam je na poklon,evo voda...Uzeo sam vodu i poceo da sipam u kanister od kirbija.- Nacin,pranja se moze stelovati znaci od plitkog,srednjg i dubokog usisavanja pa zatim suvog,polu-suvog i vlaznog usisavanja tj. pranja u zavisnosti sta se cisti i koliko je zaprljano... -Evo mozes pogledati kolika je razlika ovog ociscenog i ne ociscenog dela tepiha mada i ne primecuje se na tepihu toliko zato sto je prilicno cist.Naj bolje rezultate pokazuje pri ciscenju presvucenog namestaja,kreveta,stolica i stvari koje se retko kad ciste... -Ako imate stolice sa presvlakama ili jos bolje da vam to demonstriram na lezaju... -Lezaj mi je u drugoj sobi pa ne znam ... -Nista se ne brinite ,casom ce mo da se preselimo ako vam ne smeta.Prolazili smo predsobljem do malo manje spavace sobe.Usavsi spustio sam kirbi dok sam krajickom oka gledao enterijer sobe...
U samom uglu pored prozora bilo je malo tabure sa starim modelom sonijevog kasetofona na njemu koji ocigledno nije bio odavno u upotrebi jer je bio prilicno prasljiv.Do taburea je jedan ormar,mala vitrinica sa staklenim delom i fiokama.U drugom delu jos samo jedan mali stocic na kome je bio kompjuter,mnostvo nekih cd-ova i nekih sitnica,jedna stolica za stolom i nista vise.Nema kreveta,to me je zacudilo i taman sam zinuo da je pitam a gde je lezaj kad mi je rukom pokazala na ormar... -Izvlaci se iz ormara,praktican je a ima i vise prostora...Odmah sam izvukao stolicu i poceo da je cistim i vec posle samo par pokreta bila je kao nova.Video sam zadovoljstvo na njenom licu,bila je odusevljena ovom malom ali skupom ,,igrackicom,,. -Imam ideju,ako vam nije problem donesite mi vas usisivac,uporedo cu cistiti sa jednim pa sa drugim da ih uporedimo, jel moze? -Evo odmah,samo da ga nadjem.Mikro kamera mi je vec bila spremna i zurno krenuh ka prozor.Uzeo sam kasetofon i maska koja je stajala na zvucnikku gotovo da je spala sama.Nije imalo onoliko prostora koliko sam ja predvideo pa sam morao prstima probiti membranu.Uglavio sam je ,na brzaka vratio masku i postavio kasetofon na starao mesto.Poceo sam vec da cistim kada je usla sa usisivacem,naglo sam prestao i iskljucio aparat. -Voda se zaprljala,skinuo sam kanister i pokazao joj mutnu vodu unutra,bila je iznenadjena... -Pokazite mi samo gde je toalet,sam cu zameniti vodu pa onda da probamo sa cistom. -Prva sa leva -Sad cu ja brzo,mozete pogledati ostale dodatke dok dodjem...

Kupatilo je bilo prostrano i prilicno veliko a mene trenutno nije interesovala ni mini djakuzi kada,ni italijanske plocice niti brdo kozmetike ispred i pored ogledala vec samo otvor za ventilaciju u koji sam planirao da postavim i poslednju cetvrtu kameru.Ovo je bilo i najlakse,nisam zurio,okular kamere je gledao pravo na kadu,vratio sam luftazni propeler,sisao ,pustoi vodu u solju,uzeo kanister sa cistom vodom i izasao napolje... Sad sam mogao da odahnem,posao je napola bio gotovKasnije sam jos malo demonstrirao ciscenje ja sa kirbijem a ona sa obicnim usisivacom i pokazalo se da ni posle 10 prevlacenja preko iste oblasti ne moze da ocisti kao kirbi. -To bi bilo sve ,da li ste nesto odlucili? -Pa ,znate jeste lepa masina i korisna ali trenutno nisam u takvoj finansijskoj situaciji da bih mogla sebi da je priustim. -Nema nikakvih problema,hvala vam sto ste se nasli da me saslusate, morao bih sad da krenem dalje jer imam jos dve prezentacije zakazane.Samo jos da proverim da mi nesto nije ostalo u drugoj sobi.Posla je zamnom a ja sam u ruci drzao jednu rezervnu malu usisnu papucicu za kirbi.Dok sam kupio ostale delove sa poda iskoristio sam sekund kada nije gledala i onu malu papucicu podbacio pod tesku i masivnu koznu garnituru,ostale sam delove spakovao u kutiju i krenuo napolje .Pozdravio sam se lepo i jos jednom zahvalio i krenuo ka kolima.Pravac kuci ,da se proveri tehnika i izvrse poslednje pripreme i korekcije. Tehnika je radila kao sat,sve kamere su idealno postavljene sad mi je ostalo samo da cekam,pratim i gledam... Nisam znao kada ce doci njena ,,mala prijateljica,, to je i bio razlog sto sam vecunu dana morao provoditi pored kompjutera. Cetvrtak,na polju je prilicno toplo.Bila je negde,sigurno u kupovini,dosla je sama i samo posle par minuta usla je da se istusira -To lutko ! viknuo sam odusevljeno,dok je otvarala toplu i hladnu vodu da se puni kada...Kada je bila napunjena,sipala je kupku i buckajuci po vodi napravila penu.Bila je u bade mantilu ispod koga se malo nazirao crn brus sa cipkom .Jednim potezom nista elegantno skinula je bade mantil i bacila ga preko masine za ves.Skinuvsi brus ukazale su se jedre sisurdace sa bradavicama kao lesnici.Bile su prilicno cvrste za tu velicinu.Gacice koje su isto bile crne sa cipkom skinula je polako i pre nego sto ce ih ubaciti u ves masinu duboko ih je pomirisala.U kadu je usla lagano i dohvativsi sundjer za masiranje legla je naslanjajuci vrat na rub kade a kosu pustajuci da pada iza.Trljala se sundjerom prvo po grudima pa po stomaku,butinama,listovima a zatim i po pici...Posle penaestak minuta je ustala i otvorila cep od kade da voda istekne a zatim uzela tus i nastavila da se tusira.U levoj ruci tus a u desnoj sapun ,sapunjala se elegantnim pokretimakao da zna da je snimam prvo sise pa stomak,a zatim picku i guzu koja joj je bila za divno cudo zategnuta i nije bila spustena.Sprala je penu sa sebe i iskljucila vodu i izasla iz kade.Taman sam pomislio da je ovaj deo predstave zavrsen kada je uzela neku od mnogobrojnih krema na prst i namazala cmar.Zatim je osafila tus sa creva ,polako ga zavukla sebi u dupe i pustila toplu vodu.Na licu joj se video osecaj zadovoljstva...U prvi mah pomislih perverzija ali ne to je samo obican klisting ,pranje bulje iznutra i sad sam vec bio ubedjen da ce veceras imati drustvo i da ce biti dobra ,,zurka,,.Zatvorila je vodu,izvukla crevo iz bulje i sela na solju da vodu ispiski iz bulje.Ovo sve je ponovila jos dva puta i tek tad se obukla ali u crveni ves i roze bade mantil...Izasla je iz kupatila kao i iz mog dometa a ja sam ostao da sredjujem film jer ga je trebalo narezati na cd . Proslo je pola sedam.Jos malo pa ce poceti da se smracava a jos se nista znacajno ne desava.
Sedim i zurim u monitor lap topa skrecujuci jednu po jednu kameru.Gazdarica je isto sedela i pusila cigaru u dnevnoj sobi.Trebalo joj je da se malo odmori posto je silnu energiju potrosila na sredjivanje stana a narocito spavace sobe.Igrao sam se malo kamerom koja je bila postavljena u drvenoj hindu masci na zidu i impresionirao me je zum kojim je bila opremljena.Zumirao sam cigare na stolu,mallrboro petica video sam ih kao na dlanu...Vrata na kupatilu su bila sirom otvorena pa cak iako je mrak moglo se videti deo predsoblja,vrlo mali deo ulaznih vrata i cuti tih bat sitnih koraka koji je svake sekunde postajao jasniji,blizi i jaci.Zazvonilo je vonce...Gazdarica se prenula iz razmisljanja ,zurno ustajuci posla je da otvori vrata. -Udji malena,kasnis vec vise od pola sata.Rekla joj je a potom zakljucala vrata.
-Izvini Vera-Zacu se piskutav mlad glas devojke -zadrzala sam se sa drugaricama...-Seceru,dogovorile smo se da me zoves mama ili dzeparac otpada... -Dobro mamice,priznajem pogresila sam ,kazni me. -Duso pa to se podrazumeva,naravno da ne mozes da prodjes nekaznjeno.
Usle su u dnevnu sobu i tad se ukaza na mom monitoru mala,krhka,tinejdzerka,duge plave kose,vitke figure sa vragolastim osmehom na licu...Bila je visoka oko 165crntimetara i na sebi je imala plavi lambada minic i zutu bodi maicu.Vera je prosla do prozora,spustila zalizine,okrenula se i sa produzenim ledenim osmehom na licu rekla: -E pa malena,vreme je da te mamica kazni,jer si bila neposlusna devojcica!Rekavsi ovo otvorila je jednu od mnogobrojnih fioka,izvadila bele duboke cizmice sa visokom stiklom i kozni bic ci je deblji kraj imao oblik nabrekle crnacke kite. -Dodji ovamo i klekni na kolena Bez i jadne reci je dosla i klekla dok joj je matora perverzna kucka vezivala bic oko vrata. -Lizi mi vrhove cizmica keruso! Mala se odmah dala na posao i pocela je lizati cizme od vrha do clanjka pa onda stiklu od dna do vrha... -Vislje kucko ! lizi mi listove i kolena.Pocela je polako odozdo lagano zavlaceci glavu pod njen bade mantil.Drzala ju je obema rukama za nodu i lizala joj list pa podkolenicu i potom posto Vera bejase malo vise rasirila noge,klinka podje pravo ustima ka njenim crvenim gacicama kad Vera cimnu bic i klinka se preturi na ledja... -Polako kurvo,zaboravila si butine,ustani i lizi ih smesta Mala je ustala i nastavila sa lizanjem kolena i lagano presla na butine.Vera jednim potezom skinu bade mantil koji pade na pod. -Skini se ljubavi,sve skini sa sebe,vrucina je...Ovo rekavsi odveza joj bic oko vrata i saceka da se mala skine. -Zubima mi sad skini gacice,onako lepo kao prosli put.Rukama joj se drzala za butine dok je zubima lagano vukla gacice prema clancima... -Tako sreco a sad mi lizi mackicu.Ovo kao da je jedva cekala,stegla ju je za dupe i zaronila svoja majusna usta u njenu tek obrijanu i veliku vrelu picku.Polako su obe posle ka koznoj garnituri,Vera je legla maksimalno sireci noge dok je rukama rasirila picku -Sisaj mi klitoris i namesti se da mogu i ja tebi da lizem Klinka se pope preko nje stavljajuci svoju glavu medju njene noge a svoju malu mackicu na njena usta -Gurni mi prst u cmar i vrti Poslusala ju je i pre nego sto ce joj gurnuti prst prvo ga je dobro olizala. -Jos jedan seceru,zelim jos....aaaah-Dahtala je tiho... -Dusice,jel' ti se svidja ovo -Rece guraju ci joj prst u cmar... -Aaaaa ,mama boli me -Znam sreco,ali to je najlepse.Onda ju je uhvatila obema rukama za kukove,rasirila prstima guzove i jezikom jebala u cmar koji se polako otvarao i postajao veci. -Ustani malena i naguzi se kao kerusa,imam za tebe jednu novu igrackicu...svidece ti se.Dok je ona zauzimala novi polozaj klececi na kolenima,,mamica,, se pruzi i dohvati bic.Iz fioke izvadi i jednu kutiju neke kreme,umoci par santimetara debljeg kraja bica u nju i prinese devojcicinoj guzi... -Sviti,ovo ce mozda malo boleti u pocetku ali navicices se...lepo je. Gurala ga je lagano kaziprstom i palcom sireci joj cmar... -Aaaaah boli me,mnogo me bo..i tu je klinka prekinula recenicu.Bic joj je vec usao ,nije je vise toliko bolelo ali je ipak stegla zube praveci se da uziva. -Dusice,sad uradi ti meni isto ovo,i ovog puta budi divlja i ostra...Rekavsi ovo izvukla joj je bic iz cmara i klekla kolenima na pod i licem i sisama dodirujucu ga. -Sreco,prvo ga umoci u kremu,onda mi lizi malo cmar i tek onda mi ga zabi sto dublje...Mala kuckica je tako i uradila.Lizala joj je cmar a potom je malo i jebala jezikom. -Hajde seceru sad,rekla je Vera obema rukama sireci guzove -Sad mi ga gurni duboko -Tooooo ljubavi,karaj me,aaaaah,to,to,tooooo,dublje pile moje.Klinka se trudila svom snagom,gurala je sa dve ruke i bic je skoro ceo bio u cmaru matore kucke koja je bila dovedena do ludila.Videlo se da ne moze jos dugo izdrzati... -Ouuuuh aah,to maco,takooo,gurni mi sad i vibrator u picku,zelim da budem nacisto ispunjena .Dohvativsi vibrator mala ga je prvo malo lizala a potom prilicno zustro ga gurnu ,,mamici,,u vec siroko rasirenu picku.Jecala je dok joj je mala droljica karala sa obe ruke.Telom joj se pruzali talasi sladostrascadok je ispustala neodredjene glasove.Pocela je i rukom sve brze i brze da stimulise klitoris,mumlala je nesto nerazgovetno,pocela da podrhtava i to je to bila je na vrhu ekstaze.Dozivela je produzeni orgazam koji je nailazio u talasima a koji je i sama produzavala energicno trljajuci klitoris.

-Lepo si to odradila ljubavi,bolje nego prosli put.Prokomentarisala je Vera paleci cigaru -Pa tako smo se dogovorili mamice,malo se igramo i zaradila sam dzeparac... -Do kad mozes da ostanes,seceru?Mozda bi mogli kasnije da probamo jos nesto novo? -Rekla sam mojima da cu izaci sa drugaricama u bioskop i da cu biti koci do 22.30 a drugaricama sam sam rekla da necu izlaziti i da me ne zovu. -Lepo si to isplanirala mila,sad ce tek osam sati,znaci imacemo jos dosta vremena za igru...Vera je polako ustala,dohvatila sa jedne od polica papirne maramice,izvadila jednu i njome prvo obrisala picku a zatim i cmar.Oblaceci ponovo svoj roze bade mantil preko ramena je dobacila je malenoj koja se igrala sa svojim malenim bradavicama da predje u spavacu sobu. - -Sacekaj me tamo,sad dolazim samo da ponesem nesto za grickanje i sok.Posla je u spavacu sobu a Vera ode do kuhinje...Usavsi u sobu mala je odmah dosla do ormara,otvorila ga i razvukla krevet.Bila je i dalje gola,nije se oblacila.Lezala je zamisljeno valjuskajuci se po prostranom krevetu. -Keti duso,nadam se da volis pralinice.Vera je usla u sobu noseci posudu sa svega 5-6 pralina i flasu koka kole.Pre nego sto ce leci na krevet,bacila je bade mantil preko stola i legla na krevet.Keti je gledala samo 6 pralina u posudi i nije mi promakao taj zacudjujuci pogled na njenom licu. -Sta ti nije jasno seceru?Uzela je pralinu i stavila joj je u usta pa je zatim ona uzela dve i opet je samo jenu dala Keti a ona pojela poslednje dve. -Ljubavi,pa nisi valjda ljuta sto nema vise pralinica?naravno da ih ima ,ali sam morala da nahranim svoju ,,cucu,, i ,,bucu,,jer su i one bile gladne.Rekavsi to rasirila je noge oslanjajuci se na laktove. -Dodji malena,uzmi ih -Hocu mama,obozavam pralinice.Ubrzo su mali prsti ceprkali po Verinoj picki trazeci pralinice -Izvadila sam jednu.Veselo povika Keti i strpa pralinu u usta -Evo je jos jedna,hoces li ti ovu mamice? -Daj sreco,nema vise,taj trezor je prazan,sad lezi na ledja.Keti je legla na ledja a Vera klekla kolenima pored njene glave tako da je mala ravno gledala u njenu picku.Vera se malo uspravi pridrzavajuci se rukama o zid i njen cmar dodje odmah iznad Ketinih usta. -Evo je duso,dolazi.Verin cmar se polako poceo siriti dok se ne pojavi bela pralina,Keti joj malo rukama razmaknu guzove i doceka je usta.Keti joj je lizala cmar dok je ocekivala jos pralinica. -Evo ih jos pile,mislim da idu sve tri zajedno.Neverovatan prizor,vozic od tri praline izlazi iz cmara pravo devojcici usta. -To je sve ljubavi ,nema vise,mislim da bi sad trebalo praline zaliti kokakolom.Evo sad cu ti napraviti casu.Rekavsi ovo Vera je napravila ,,slomljenu svecu,,sireci noge u kolenima a prstima sireci picku rekla joj je -Natoci i pij kucko,verujem da si zednaKeti je otvorila flasu i pocela polako tociti joj u picku.Kad je bila puna keti se sagela i usisavsi posrkala sve -To too mila,hajde jos,jos koji put,znam da si jos zednaKeti je opet ponovila isto i u flasi ostade jos pola -Sad mi gurni grlic flase i kad ga gurnes cimni je gore dole da se promucka a onda je izvadi i sisaj.Keti je tako i uradila.Zavukla joj je grlic,cimnula gore dole a kad je izvukla flasu veliki mlaz kokakole pod pritiskom joj je iz vrele Verine picke pljusnuo u lice. -Ahh sreco,prelepo si to uradila,hodi sad zelim da ti lizem mackicu.Rekavsi ovo vera leze na ledja i pokaza Ket da je opkoraci. Lizala joj je vesto,cas klitoris pa cmar gurajuci joj prst u pickicu.Keti je pocela da stenje i da podrhtava. -Aauh,aah,ne mogu vise da idrzim,aaaaaaaaaah.Prolomio se njen dugi uzdah zadovoljstva dok joj se kapljice znoja slivale niz telo.Svrsila je a potom se sklupcala Veri u narucju nezno milujuci je po grudima.Lezale su desetak minuta milujuci ce nista ne progovarajuci i onda Vera ustade i obukavsi svoj bade mantil prokomentaris: -Vec je devet i dvadeset,prosto da covek ne poveruje kako lepi trenutci brzo prolaze.Dusice,valjalo bi da se pre no sto odes kuci lepo istusiras...hoces li? -Naravno,mama.Hoces li mi pomoci da natrljam ledja? -Svakako sreco,tusiracemo se zajedno.I ti ces mamici da istrljas ledja seceru. -Hajde mo,ne bi trebalo da kasnis kuci...Presle su u kupatilo.Prve dve kamere su vec odavno bile ugasene,ugasio sam i trecu i ostavio samo cetvrtu onu u kupatilu sto je bila smestena u ventilacioni otvor.Vera je usla prva i dok je namestala toplu vodu Keti je sela na pod kade. -Ljubavi,sta prvo osetis kad cujes vodu kako tece?
Ne valjda znam, se onda zbog mi tog zvuka piski...mogu li sad ovde?
-Ne jos. Rekla je namestajuci vodu.
Zavrsivsi sa vodom klekla je u kadu i lagano je pocela kliziti jezikom po Ketinom vratu,pa nize preko malih slatkih sisica,izmedju njih preko stomaka do pupka preko venerinog brega do pickice.T je za trenutak zastala.
-Sad mila,sad zelim da piskis ddok telizem.Rekavsi ovo nabila joj je jezik u malenu rupicu iz koje je ocekivala vreli mlaz mokrace a zatim se jos malo pozabavila njenim malim ali tako nabreklim klitorisom.
-Hajde ljubavi,opusti se i samo slusaj buckanje vode,hajde,haj... To tooo malena mmm.
Vera ju je lizala dok se mlaz mokrace cas razlivao po njenom licu a cas zavrsavao u sirom
otvorenim ustima.
-Ljubavi,sad se i meni piski. Rekavsi ovo ustala je ,rasirila picku rukama i sarala mlazom mokrace po Ketinom licu,sisama i pickici.
Potom su se medjusobno nasapunjale sapunima i samponom ujedno se dodirujuci telima.
Saprale su jedna drugu i izsle iz kade.
Posusile su se peskirima i izasle iz kupatila.Nisu mi bile u dometu kamere ali se i dalje mogao cuti pomalo prigusen ali ipak dovoljn glasan razgovor.
-Pet je do deset malena,vreme ti je da krenes
-Mogu li da dodjem sledece sedmice u subotu?
-Zasto bas u subottu mila,moze bilo koji dan.
-U nedelju mi je devetnaesti rodjendan pa bih volela da ga je i ti proslavimo dan ranije.
-Svakako ,svakako luce moje malo,spremicu ti tortu i jos nekih iznenadjenja a sad kreni i nemoj neko da posumnja.
-Dobro mamice,vidimo se cao.
-Stani,sacekaj.Zaboravila si da uzmes dzeparac seceru.Verini koraci se cuse kroz predsoblje do spavace sobe i natrag a ja shvatih da sam upravo propustio da snimim kadar kada ona uzima novac.
-Koliko si mi ono rekla da ti je dovoljno
-Dvadeset
-Evo pedeset seceru,kusur zadrzi,bila si fantasticna i sad pozuri stvarno je kasno.
Bio sam presrecan.Film nije da je bio dobar nego je vrhunski bas ono sto se trazi.Nepuna tri sata snimljenog materijala na 4 kamere bio je odlican uspeh.
Moja jedina jos briga je bila da nadjem nacin da uzmem kamere i da predam gospodinu Dzonsu film i preuzmem honorar.
Kamere cu uzeti tako sto cu ponovo sa kirbijem svratiti do Vere da potrazim papucicu koju sam navodno,,izgubio,,ispod njenog kauca u dnevnoj sobi i onada mi jos ostaje da razduzim kirbi i podignem lovu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Marina I Ana

Pocetak juna je vreme maturskih “balova”. Gomila nas po prvi put u odelima se gubila medju do neprepoznavanja skockanim ortakinjama… Par sati lose muzike i par bezuspesnih pokusaja da se nadje neka raspolozena za… Fajronat, 4:00. Odustajem od splavova i krecem kuci. Taman kad sam zamislio kako ce da me pogledaju onako obucenog kad se uvalim u GSP u 5:00, neko mi zatrubi ispred nosa.

Marina za volanom VW Golfa, Ana pored nje. - Oces kuci – rece Ana - Naravno da hocu. Marina je vozila Anu gajbi, a mi smo ziveli u istom kraju, pa sto da ne. Primetio sam i ranije da su bile poprilicno skockane, ali sada sam bas obratio paznju, kolko se sa zadnjeg sedista moglo videti. Marini je pojas bio izmedju grudi, tako da su se, iako male, jako lepo isticale ispod tanke, duge, crne haljine. Dole crne cipelice sa dugom tankom stiklicom. Cesto je, na semaforima, cesuci nogu dugackim crvenim noktima dizala haljinu visoko iznad kolena. Imala je lepe, jake butine. Ana je bila u dugoj, sivoj suknji koja se lepo oblikovala oko njenih malo punijih nogu i sirokih kukova. Gore je imala samo siv fancy brus i nesto providno preko. Brzo smo bili kod Ane. – Ajmo na pice – rekla je – sama sam. Nisam znao zasto bih odbio.

Peli smo se gore. Ispred mene Anina guza lagano seta levo desno, a ja pocinjem da je skidam u mislima. Fina, mala gajba. Seo sam na trosed, Ana je iznela neko vino i ubrzo zmo uzivali uz neki nocni radio program ispijajuci lagano pice i prepricavajuci gluposti sa mature…

Kad je razgovor na sekund zamro, Ana ustade i uze mi casu iz ruke… Marina je sela na ivicu fotelje u kojoj sam ja sedeo, meni izmedju nogu… Isao sam polako rukama od struka, uz stomak, do grudi… Odvezao sam joj zubima haljinu… Ana je vec stajala iza mene i bila duboko ispod moje kosulje… Ruke su joj isle sve nize i nize… Milovao sam Marinin stomak i napredovao ka dole… Koza joj je bila meka, elasticna. Anin jezik je bio negde gde je inace moj. Otkopcala je brus… Osecao sam njene bradavice na ramenu… Gurnuo sam ruku jos malo nize i osetio dlacice… Jos malo nize je bilo lepljivo i vrelo. Marina se izvila ispred mene i haljina joj je skroz spala. Ostala je u crnim, tamnim carapama sa podvezicama i crnoj providnoj tangi. Sela mi je u krilo i mesala, mada sam jos bi u pantalonama, dok je skidala Ani suknju. Ukazalo se okruglo, jako, onako latino dupe u sivom hulahopu, bez gacica ispod… Okrenula se… Bila je cupava, dlacice uvrnute i pritisnute carapama…negde, u toj sumi je nasla djanu i igrala se njom prstima… Gurnula je obe ruke u carape i pocepala ih napred…Povukla je Marinu za ruke, opkoracila me, zubima otvorila kondom, navukla mi ga na kitu usnama, izvadila prste i navukla se… Vrelo… Prvo polako pa onda sve brze i sve dublje me uzimala u sebe… Pod mojim jezikom njene bradavice su bile velike, jake, tvrde… Marina je za to vreme u fotelji, sa nogama preko naslona drkala klitoris pampurom od vina koji je jos bio na vadicepu…

Zavrsio sam na podu… Marina je drzala kitu u ruci i ljubila me po grudima, stomaku i sprovela ga gde treba… Bila je mirna dok je lizala Anu, koja je u raskoraku stajala naspram nje… Kad je Marina pocela da se navlaci, Ana se okrenula, napravila korak i bila tacno iznad moje galve… Brzo se spustila u cucanj i nasla mi se all over my face… Marina je bila sve brza, a ja sve blize…Gurnuo sam jezik u njeno cupavo visocanstvo, dokopao se klitorisa i nisam ga pustao dok mi nije stegla glavu butinama uzivajuci u vrhuncu… Ja sam vec napunio kondom, negde duboko u Marini, a ona je i dalje bila na meni…

Dok sam ja pokusavao da skontam cime sam ovo zasluzio, Marina se trudila da probudi komsije stenjuci i drzeci Anu za kosu dok je ova bila duboko negde dole u njenom medjunozju…
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako Sam Jebavao Malu Anu

Prije dva tjedna sam se opet slucajno sreo sa Anom, koju sam upoznao prije sest godina.

Tada sam jos studirao u njemackom gradu Stuttgartu i ostao sam u jako nezgodno vrijeme
bez stana. Nisam mogao odmah naci novih stan, pa su mi prijatelji mojih roditelja
ponudili da stanujem kod njih, dok ne nadjem novi stan. Oni su imali kucu izvan grada.
Nisu mi bili bas previse poznati, samo sam znao da stanuju u okolici Stuttgarta, da su
moji roditelji odrasli snjima u HR i da imaju sina i kcer. Nisam im cak niti prezime poznavao.
Otac mi je dao njihov broj telefona tako da sam odmah nazvao, jer sam morao u kratkom roku napustiti
stan. Nako kratkog razgovora sam odmah otisao kod njih, jer su mi rekli da nema problema, da mogu
kod njih stanovati koliko god zelim, jer im se je sin odselio u drugi grad tako da je njegov stan
u podkrovlju kuce slobodan. Bili su jako simpaticni i ljubazni i domah mi se svidalo kod njih, a
stan je bio super stime da jedna soba pripadala njihovoj kceri Ani, ali to me nije niti malo smetalo.
Nakon sto smo proveli vrijeme sa ugodnim razgovorima, supruga domacina je spremala veceru i pozvali su me,
da ostanem kod njih na veceri. Ja sam pristao, pogotovo radi tega, sto sam jos htio i njihovu kcer upoznati,
koja je bila u kupovini u gradu. Napokon je i ona dosla kuci. Usla je kroz vrata u kuhinju i svidjala mi se je
odmah na prvi pogled. Mogu reci, da je bila bas moj tip, malo niza, ne bas skroz mrsava i tamnoputa.
Bilo je ljetno doba i nosila je kracu, usku suknjicu i uski top, tako da se je moglo odmah vidjeti kako je gradena.
I mogu vam reci, da je bila prava seks-bomba, lijepe guzica, lijepih grudi i lijepe glavice.
Poslije veceri smo se jos malo bolje upoznali kroz razgovore i bila mi je stvarno jako simpaticna.
Nemog reci da sam se zaljubio u nju, ali sam se jako zapalio. Takodjer sam primjetio, da se i ja njoj dopadam.
Odmah drugi vikend sam preselio moje stvari knjima i bio sam jako uzbudjen, kako ce se to medju nas razvijati, jer
ipak smo postali "cimeri".
Nismo se vidjali citav dan, ali uvecer smo proveli skoro cijelo vrijem zajedno, a bili smo tako reci susjedi,
vrata do vrata. Jednog dana me je zamolila, da joj pomognem kod jednog zadatka matematike.
Kad sam vidio taj jednostavan zadatak bio sam malo iznenadjen pa sam pitao sam Anu: "Pa u koji ti razred ides ?"
Ona je odgovoril da ide u osmi. Tek tada sam doznao da joj je tek 14 godina, a ja sam mislio da joj negdje 18-19 god.
E, jebi ga sad, mislio sam sam u sebi, premlada je, nema nista od tega svega, pa ne mogu maloljetnu djevojcicu napadati.
Ja sam tada imao 26 godina.
Stvarno sam bio jako iznenadjen i razocaran. Nisam mogao vjerovati, da joj je tek 14 godina, jer je izgledala puno
starija, a ponasanje joj je bilo puno zrelije. Ali sta ces ? Morao sam odustati od moje ideja da je zavedem.
Cini mi se da je to ona primjetila, jer smo se u proteklih tjedan dana stvaro sve vise priblizivali,
a sad sam ja totalno popustio, pa je ona preuzela inicijativu. A to bi izgledalo tako, da bih pokusaval sto vise vremena
provesti s menom. A i tjelesno se sve vise priblizavala. Kad bi zajedno ucili matematiku, ona bi se sjela na moje krilo
ili kad bih zajedno gledali televiziju ona bi se naslonila na mene. U takvim situacijama bi mi se svaki put kurac
digao i najradije bih je odmah povalio. Imao sam taj osjecaj, da ce se to kad tad desiti, samo treba najbolju situaciju
pricekati. Ali i treba pricekati, da on krene prva, jer sam se malo i zakona bojao. U Njemackoj je seks sa maloljetnima
ispod 16 godina problematican, nisu mi zakoni bili dobro poznati, pa sam odlucio, da prepustim sve njoj.
A bojao sam se, da njezini nesto ne doznaju, jer su bili ipak dosta konzervativni
A ona fala bogu nije odustajala ni od cega.
Kad bi se naprimjer sjela meni u krilo, sjela bih sa razsirenim nogama, ledja meni okrenuta i naslanjala bih se lagano na
pisaci stol, gledajuci u knjigu. Guzicu bih onda polako mrdala amo tamo, tako da bih si picu stiskala na mojoj mozi.
Bilo je jos takvih "provokacija", kad bih slucajno uletila polu-gola u nase zajednicko kupatilo ili slicno.
Cesto je nosila kratku, usku garderobu, kao da je htjela meni pokazati, da je ona vec "odrasla" zena, ili da je barem je bila
tako gradjena.
Sve je to potrajalo nekoliko tjedana, dok se nije desio smrtni slucaj u njezinoj obitelji.
Njezini roditelji su morali otici u HR, a mi smo ostali sami :-)))). Te veceri je obukla nekakve uske, tanke gacice kao za gimnastiku,
tako da su se svi oblic njezinog tjela, a pogotovo pickice i guzice mogli jako dobro vidjeti. Kao i skoro svaku veceri smo gledali
zajedno televiziju, ona se je sjela u jedan cosak trosjeda i pruzila svo noge k meni i zamolila me da ih malo masiram, sta sam ja
i ucinio s velikim zadovoljstvom. A i nesto drugo je vec bilo veliko........
Nije dugo trajalo i "mala" Ana se sjela na moja koljena, okrenuta prema meni i zagrlila me je i upitala me je kakve su boje njezine oci.
Kad sam joj pogledao duboko u njezine tamne oci, a bila je samo nekoliko centimetara udaljena od mene, pocela me je ljubiti i pitala
me je, koke mi se dopada. Nisam joj nist odgovorio, nego sam joj uvalio jezik. Isti tren sam je polegnuo na trosjed i poceo joj ljubiti
tijelo, pa polako sise. Bojao sam se da sam prenagal, pa sam je upitao, dali je to njoj mozda brebrzo, a ona je odgovorila da joj je cak
presporo. Znao sam, da me izaziva i od teg trenutka nije vise bilo sta cekati. Odmah sam joj svukao gacice i poceo lizati pickicu,
koje je bila vec jako vlazna. Lizao sam je kao zivotinja, sav podivljao od strasti, lizao sam joj i supak, a ona je samo uzjecivala.
Duboko sam joj gurao jeziki prst u picku i koliko sam mogao i u supak. Skoro mjesec dana sam cekao na ovaj trenutak i nisam se jednostavno mogao
vise kontrolirati. Skroz sam zaboravio, da je 12 godina mladja od mene i da je jos djete, ali ona se nije nista branila. Nakon desetak minuta
divljeg lizanja me je upital, hocu li ju jebati. Objasnila mi je da nije vise od 13. godine nevina i da je vec imala pravog seksa.
Jedva sam razkopcao slic na hlacama od uzbudjenosti. Izvadio sam kurac i klecajuci na tepihu joj digao noge u vis u ugurao ga u njezinu picku
i poceo ju jebati. Vidilo se da nema bas previse prakse, jer nije znala sta da radi i kako da se krece, pa sam ju ja zamolio da mi se naguzi
pa da je jebem s odostraga. Nemogu opisati pogled na njezinu predivnu guzicu. Brzo sam ga opet ugurao i poceo jebati.
Jako sestoko i agresivno sam ga nabijao a ona je sam stenjala. Bila je jako glasna sta me je jos vise palilo. Najradije sam ga htio ugurati
i u guzici, ali sam se ipak mogao donekle kontrolirati da ne zajebem citavu situaciju i da se ne prepadne. Nismo vise mjenjali posiciju,
jer sam uskoro svrsio i svu spermu prelio po njezinim ledjima. Ne sjecam se vise, dali je i ona svrsila kod naseg prveg seksa.
Jebavali smo se tu noc sve do pet ujutro u vise navrata.
Nakon tega smo imali jednu fantasticno vrijeme. Bili smo najbolji prijatelji, cimeri i seksualni partneri, uvjek s oprezom, da nitko nista
ne primjeti. Nas seks je bio sve bolji i bolji, bio sam joj prvi, kome je pusila, pokusavao sam je jebati i u guzu, ali nazalost ona to
nije htjela. Bila je prava seks-bomba, nikad joj nije bilo dosta i najbolja jebacica, koju sam do sada upoznao.

Nakon 10 mjeseci sam zavrsio faks i odselio se opet od njih u drugi grad, ali nakon 5 godina zivota u Münchenu sam se opet poslovno vratio
u Stuttgart. Nismo imali nikakvoh kontakta i zato sam bio jako sreten i iznenadjen da smo se opet slucajno sreli na ulici.
Nije mi jos sasvim jasno, dali je to mozda neka sudbina.........

Izmjenili smo brojeve mobitela i uskoro cemo izaci zajedno.
Mogu vam reci da cu sve pokusati da zavrsimo opet u krevetu.........
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ordinacija

Sjedim na zubarskom stolcu u ordinaciji, onako “fino” - blago nagnut .... otvorenih ustiju i uperenim svjetlom u facu.
Zubarka Svetlana snimila situaciju impaktiranog umnjaka – a bila je predivna ... uvijek dotjerana, zračila je senzualnošću i seksepilom ... često sam maštajući drkao na nju.
Znam, da kad sam je posjećivao zbog sitnih pregleda jarcala me i sama pomisao na ...
Bijeli suknjić do iznad koljena privijen uz te predivne dugačke noge, na koje su navučene crne sitno-mrežaste čarape; a što se skriva iza te odjeće pitao sam se sjedeći na jebenom stolcu dok je ona obavljala sitna telefonska ćaskanja.
U takvima pauzicama uglavnom sam smišljao različite scenarije u kojima ju divljački jebem ... a i kurac mi se tada redovito dizao ... uvijek sam se pitao primjećuje li čudne aktivnosti u mojim boxama. Nisam ni slutio u što će se ta večer pretvoriti.
Ona, predivna plavuša – zrela gazela, kratke zurke, izrazito zelenih očiju u kojima sam se topio kad god bi me pogledala, breskaste tvrde guze, preplanulog tijela; i to sve pakirano u 35-togodišnji vamp paketić.
19:20h ... plavuša spušta telefon i prilazi mi, provjerava mi stanje i priča ko navijena ... kako će vjerojatno štrajkati i u petak jerbo je pročitala kako je dotični ministar izjavio kako “oni” i ne zaslužuju veće plaće jer se ordinacije uglavnom, tokom radnog vremena pretvaraju u kupleraj ... ma zamisli ti to Danči (govori sestri koja je pisala po nekim papirima) – a ja nisam bio pretjerano zahtjevan pacijent te večeri.
I meni kao meni spontano iskoči fantastična glupost ... kažem – kako to nije sigurno točno i pretpostavih kak ministar čita neke nemoralne časopise .... izvukoh im lagani osmijeh ... a ona primijeti obrise mog nabreklog kurca u trapericama kako pulsira na što me pogleda i počne se još više smijati i kašljucati (inače je bila strastvena pušačica), odmaknuvši se od mene ....
Pitam ju, glumeći nevinašce – pa doktorice što vam je, ste dobro ... – sve je u redu Borise, i pogleda me očima punih požude .... te reče sestri ....
- Danči (kako ju je odmilja zvala), Boris je vjerojatno zadnji pacijent večeras na što ona jasno potvrdi.
- Ništa, onda draga moja, kako si mi i rekla danas, muž ti se večeras vraća s puta – valjda ti je sve jasno ... slobodna si kao ptica.
Ja nisam mogao vjerovati što se događa, napokon ostajemo sami a Danijela je izletila iz ordinacije dok si rekao keks.
- Izgleda da će Danijeli biti ludo večeras, rekoh ...
- Da, da (reče uzdišući) ... dovršimo mi posao dokraja.
Prislonila se uz stolac s moje desne strane te se sbalansirala cicama o moj torzo (a to je redovito radila ... obožavam kad se žene koriste svim svojim alatima) te čačkajući malo po zubima provjeravajući nepotrebno .... reče kako neće dopustiti da tako besposleno sjedim u ove kasne sate .... (ja sam samo promatrao kako se odvija ovaj scenarij a ovaj put u režiji Svetlane – plavuše u bijelom).
Vidjela je, dakako moj zadivljeni tupi pogled i veselo se nasmijala ... zatim je otišla izvan ordinacije i vratila se u tili čas, te zaključavši vrata reče kako smo izgleda ostali sami večeras. Kad sam čuo škljocaj vratiju shvatio sam da je vrag odnio šalu i odlučio prepustiti se toj igrici.
- Ja izgleda, puno pričam, kaže Svetlana
- Ma ne, nikako, razgovor uglavnom opušta situaciju, zar ne ... (rekoh primijetivši otkopčanih par gumbića na svilenoj bluzici)
I počelo se odvijati ... tim gracioznim hodom prišla mi je s prednje strane, zaustavljajući se uz prozor, prekriživši ruke, okrenula se prema meni, izbočivši lijevu mrežastu “crnu” nogu prema naprijed i tlapkajući po podu, promatrajući me studiozno.
Bila je prekrasna, cice su joj se skupile od prekriženih ruku i zlatile od sjaja ... nešto nevjerojatno ... ja sam ludio.
Prišla mi je i počela otkopčavati remen, čitavo vrijeme ne skidajući pogleda s mojih očiju, traperice je svukla zajedno s tenkama – E sad .. progovori ... da vidimo taj tvoj stroj maleni – a on izletio spreman .... U u uh ... promrmlja nježnim glasom ... simpatičan i božanstven ... vrijeme je da obradim ovaj mjenjač.
- Morate ga prvo zaraditi, draga doktorice ... rekoh i nogama je privučem k sebi i zažvalim strasno svukuvši joj bluzu i provlačeći ruke kroz crni čipkasti grudnjak izvlačim joj sise i ližem bradavice ...
- You are a notty, notty boy .... reče i odgurne me natrag u stolac
Ona je opet preuzela uzde i spustila se onomu što je i naumila ... provukla je kožicu preko glavića nekoliko puta i počela ga pušiti, lizati okretno i znalački .... ližući od korijena kurca prema vrhu, plackajući jezikom i sisajući ga ko kakvu jebenu lizalicu .... svršio sam joj ravno u usta trzajući se i slušajući njeno mumljanje ... pogledala me blago otvorenih ustiju kako prevrće spermu po jeziku ... te proguta ... smijući se.
Vraćam je k sebi i polegnem na stolac i ljubim ju po tijelu, vratu, ližući bradavice, gladim je svojim glatkim rukama po unutrašnjoj strani leđa, spuštam se i ja sve niže i niže .... svlačim joj suknjić , a pičkica izletila obrijana s laganim srebrnim dlakavim potezom, sva vlažna i spremna na obradu – guram svoj jezik duboko, nalazim klitić, nadraživam ga a pičkini sokovi su tekli i tekli ... moja doktorica se izvijala i jecala od uzbuđenja ... bila je spremna za jebačinu, no nisam joj ga htio dati još iako je stenjala i tražilaaa da joj ga zakucam.
U tim trenucima želio sam da doživi tisuće malih orgazama, počela se tresti i duboko dahtati ... nahrulio je val sluzi i soka – pičkica joj je mirisala i bila je jebeno slatka .... svršila je, no htjela je još – daj mi ga, daj mi ga ... daaj .... molila je ...
Primio sam svoj nabrekli tvrdi alat u ruke igrajući se s glavićem po ulazu u vaginu ... te sam prodro polagano u nju kako bi se kanal prilagodio debljini – ona je počela steenjati i procijedila je kroz zube kako je debel i kako takvog još nije probala .... Lagano sam ju nabijao a ona se rukama učvrstila o ručke stolca i čvrsto se opirala mojim nabijanjima .... podrhtavala je od užitka.
Njen pica-snatch me uvlačio svaki ciklusom duboko u sebe – rotirao sam i prepustio se naboju ... cijelo joj se tijelo počelo grčiti ... svrši u mene vikala je – pijem pilule, želim osjetiti kako tvoja vruća sperma štrca u meni i razlijeva mi se niz noge....
Ja sam samo nabijao u tu najebeniju pičku koju sam probao u životu ...
Dahtanja su nam postajala sve grlenija .... mišići njene slatke pičkice sve su me više stiskali ... kraj je bio blizu. Svršili smo znojni, uzdihani i ujedinjeni .... koja jebačina vikala je sva zadovoljna.
Iscrpljen odmaknuh se od nje i oslonih o prozor, gledajući taj prizor nasuprot sebi ... bila je nevjerojatna – dirala se po pičkici prstima i lizala sokove i spermu te se s onim crnim mrežastim nogama spretno spusti sa stolca i krene prema meni spuštajući se na koljena i bez riječi mi uze kurac u usta te ga obliza gledajući me ravno u oči dok je jednom rukom još uvijek draškala svoju još nabubrenu pičkicu i prste pune našeg nektara oblizivala zajedno s mojim kurcem.
Popaljen time okrenuh je i zguza joj uvalih jezik duboko u picu sišući te sokove i jebajući je jezikom – još je više sva zadovoljna izbacila guzu unatrag raširivši još više noge ... tražila je još ... primih je za bokove i ubacih nabrekli kurac nabijajući je snažno – stenjala je i vrištala ... vukao sam ju za kosu i nabijao ejakulirajući u nju opet.
Svršili smo zajedno ko neke jebene srodne duše ... legnuli smo na hladne pločice u ordinaciji i smijali se, pogledavajući se .... – rekoh, vidite draga doktorice Svetlana, sad smo pokazali našem ministru kako se to radi .....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gips

Evo jutros je pocela cetvrta nedelja mog oporavka. Cetvrta nedelja kako nisam video sopstvene noge , stomak, kolena. Lezao sam u gipsanom koritu i jedino sto sam mogao da pomeram bila je leva saka, a od skoro i cela leva podlaktica. Samo to pomeranje je bilo prilicno bolno, kazu doktori atrofija misica. Nisam se bunio, moj pad sa motora bio je toliko zajeban da nikome , pa ni meni samome nije jasno kako sam preziveo. Ne samo da sam preziveo nego nemam ni jednu trajnu posledicu, bar tako kazu. Ali cu zato morati da lezim, i da lezim i da lezim. Dr.Kostic, sef odeljenja kaze minimalno 6 nedelja u koritu a posle cemo videti.
Bolovi polomljenih kostiju su prestali, nagnjecenja misica i razne ogrebotine, oguljotine ,razderotine i sta ti ja jos znam kakve …tine polako prolaze ali sada se javlja novi problem, nepodnosljivi svrabez po kozi koja se usparuje u gipsanom skafanderu. Sve ce to proci jednog dana , samo kad.
Roditelji i brat su mi dolazili svakog dana u posetu. Bili su najpre potpuno izgubljeni ali kako je vreme odmicalo a sa njim i svest da je najgore proslo postajala jaca poceli su i prekori. Znam da su bili na mestu, sve sto mi se desilo napravio sam sopstvenom idioterijom, ali sta sad ja tu mogu da radim.Sta bi bi.
Najpre nisam mogao ni da jedem , primao sam infuzije, onda su mi posle desetak dana po prvi put dali solju caja, zatim i keks . Sada vec jedem manje vise normalnu hranu samo neko mora da me hrani. Jos veci problem od hrane je problem nuzde. I tu je bilo raznih faza , najpre nista, zatim kateter za mokrenje a od skoro kao i svi nesrecni polomnjenia nepokretni na ovom spratu bolnice, guska i lopata.
Prvi mi je gusku postavio moj rodjeni brat, a zatim i svi ostali koji bi se tu zatekli.Prilicino ponizavajuce, zar ne. Ali cudo ti je zivot. Slatko je ziveti i kada se raspadas od raka a kamoli u mojoj situaciji, privremeno imobilisanog a trajno blesavog.
Pre par dana moj oporavak usao je u novu fazu. Probudio sam se u sred noci i shvatio da imam erekciju.Prvo sam pomislio da mi se pisa ali ipak sam uspeo da razaznam razliku. Pade mi napamet da pozovem sestru da mi donese gusku i kada zamislih zensku ruku kako mi namesta nabreklu karu u prljavu flasu, moja erekcija se pojaca.
I pozvah sestru. Prizeljkivao sam Milicu, mladu crnku tek izaslu iz skole , kratke kose i prilicno velikog dupeta, ali pojavi se Rada, debela, znatno starija i prilicno ruzna plavusa, normalno, farbana plavusa.
“ Sta je bre Sumaher,sta se deres? “ odbrusi sa vrata ,” probudices celo odeljenje”
“ Treba mi guska sestro” rekoh razocarano sto nema moje Milice
“ Pa sta se deres, imas zvonce na krevetu” ponovo progundja saginjuci se pored labavoa gde je guska stajala.
“ A sta ce meni zvonce” upitah je iznervirano.
“ Auu, izvini zaboravila sam da ti nemas ni jednu ruku slobodnu” rece ona zaista izvinjavajuci se, nekako pomirljivo.
Zatim mi bez reci podize carsav koji je pokrivao jedini deo moga tela koji nije bio oklopljen, moje genitalije. Kita je malo splasla dok smo se mi raspravljali ali i dalje je to bila erekcija. Ona ga rutinski uhvati levom rukom a desnom na njega nasadi tu plasticnu hladnu flasu sa sirokim grlicem. Iako se obicno tu zavrsavao prvi deo procesa “ davanja guske” njena ruka zadrzala se nekoliko sekundi duze od uobicajenog vremena. Kao da ga je odmeravala, njegovu tezinu, toplotu ,ukrucenost.
“ Ajde majstore toci pa da dremamo , tek je pola tri “ rece nekako obicno ,kao da je u pitanju administrativna usluga a ne najintimniji dodir zene jednom muskarcu. Za nju je i bio pomislih ali ni to nije pomoglo da otpocnem sa punjenjem posude.
“ Pa sta je bilo , imas neki problem? “ upita ona zabrinuto. “ Ajde samo se opusti”
Mene uhvati panika , sta ako me provali, sta ako se naljuti? Pokusavao sam da se napnem, ali jednostavno nije islo.Moj kurac je rastao sve vise. Nabijao se u zidove prljave flase ,zaboleo me. Zastenjao sam , ne znam da li od muke ili od zadovoljstva.
Rada se trze, kao da je dremala.
” Pa sta je bilo ? Cekaj , cekaj da vidim” rece glasom kojim se stariji obracaju detetu u nevolji. Smakla je gusku i moja se kita ispravi svom duzinom ka njoj.
“ Opa , sta mi to imamo” prosaputa i pogleda ka meni. “ Pa nama se ne piski jel da?” poce da se mazi “ nama se nesto drugo radi” U njenim ocima caklilo je nesto. Nesto tako uzbudljivo, tako strasno tako zenski.Ono sto seljaci kazu, viri joj kurac iz ociju. Vec sam rekao da je bila i matora i ruzna i debela ali u tom trenutku bila je zena , bila je zenka spremna da se nabije na moj nesrecni natekli komad mesa koji strcao iz gipsane skoljke.
Uzela ga je u ruku ,stisnula ga jednom ,pa drugi put, kao kada zagrejavate plastelin da bi mogli da ga vajate. Prilicno jako, cak bolno, a zatim je pocela da ga drka.
“ Sad ce Rada tebi da olaksa, samo ti cuti , opusti se i uzivaj “ saputala je , gotovo siktala .Shvatio sam u trenutku da je pukla.Da iz nje govori pohota, da se nesto polomilo i da to nije ona Rada koja umela sve nas jako da nervira svojom bahatoscu i dranjem po hodnicima. Njena figura se najpre udalji od mene a zatim se gornji deo polako poce spustati prema mojim preponama. Kurac nije ispustala iz ruku. U polumraku sobe nazirao sam samo njenu senku koja se nadvijala nad mojim stomakom, pa zatim podskakivala i trzala se. Osetih njene usne na glavicu, vreli dah okupa mi vec nadrazenu kozu a zatim mi kurac nestade u toplini njenih usta.Pusila ga je iz sve snage. Zazmurio sam. Prisecao sam se raznih pusenja koja sam do tada imao. Raznih zena koje su ucile mene, drugih koje sam ucio ja.Kako se to radi , kako se usisava, lize,gricka ali ni jedno moje dosadasnje pusenje nije bilo kao ovo.
Lezao sam kao klada , potpuno nemocan , Rada mi je pusila a ja nisam mogao ni prstom da maknem.Lazem, sakom leve ruke sam guzvao carsav ali to je bilo sve.
Mogla je da mi radi sta hoce, da ga ljubi, sisa ali i da ga odgrize ,odsece a ja pri tome nisam mogao nista. Taj osecaj bespomocnosti preplavi me celog i ja svrsih u trenutku.Rada je izmakla glavu , da joj ne istresem bas sve u usta ali nije prestala da ga drka.Tek tada shvatih da je raskopcala uniformu i da svoju levu ruku zabija sebi u picku. Drkala je sebe drkajuci meni. Savrsena slika.U polumraku razaznah da zmuri, kao u transu. Stiskala mi je karu, cimala je sve jace, povremeno cak bolno za mene ali cutao sam, pustio je da se izivi. Nakon nekoliko polu-uzdaha koji su bili praceni bolnim cimanjem mog kurca, ispusti dubok ali ne i glasan uzdah. Svrsila je.
Cutao sam . Ona se polako sredjivala , zakopcavala uniformu ,brisala znoj sa cela.
“ Super si Sumaher” rece “ steta sto si tako izlomljen”
“ Rado, hvala ti” rekoh
“ Hvala tebi , i ja sam uzivala” , krenula je da izadje a ja osetih da mi se pripisalo:
“ Ej Rado daj sada tu gusku “
“ Evo ti, ali daj zavrsavaj nemoj da me zamajavas” smejala se
“ Kada opet dezuras “ upitah sa namerom da zakazem novo zezanje
“ Tek za mesec dana, idem sutra na odmor” rece pa dodade “ ali sacekaces ti ovde Radu “ i kucnu me po gipsu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rodjendan

Nikada nisam voleo decije rodjendane.Ni moje dece a kamoli kada sam morao da ih vodim kod nekih meni nepoznatih ili ne dragih ljudi. E jedan takav se bas namestio.
Zena je otisla na selo kod bolesne majke i ja sam morao da vodim decu na rodjendan nekog njihovog druga iz obdanista. I to jos u Mek Donalds. Tamo nema cak ni pusenja. Sta je tu je pomislih , proverih kako smo se obukli, pokupih jos prosle nedelje kupljen poklon i krenusmo.
Ljudi kod kojih smo dosli bili su nekih mojih godina , par gore dole, nisam umeo da procenim.Bili su maksimalno ljubazni kako to obicno biva. Deca su otisla u za to pripremljen prostor, ja narucih koka –kolu i sedoh za sto koji je gledao na stepeniste.
I dok sam se dosadjivao pogled mi pade na zenu u tamno zelenom kaputu. Nosila je poklon i shvatih da i ona dolazi na rodjendan ali nije vodila nikakvu decurliju sa sobom. Nasi domacini skocise na noge lagane, presretose je na pola puta od stepenista do mog stola , izljubise je , dovedose i slavljenika kome ona predade poklon. Ponovo sam pogled vratio ka stepenistu kad nasa domacica dovede tu goscu do stola za kojim sam sedeo i rece : “ Ovo je Nikolin i Martin tata, jel to mesto slobodno “
“ Naravno” odgovorih a zelonakaputna zenska mi pruzi ruku i rece “ Hvala, ja sam Drina, “ i pre nego sto je sela skinu kaput i predade ga egzaltiranoj domacici.
Kada je skinula kaput predamnom zaigrase dve ogromne dojke, utegnute u crni dzemper i ja pomislih “ e sto bi se ja rado ulio u ovu Drinu”
“ Vasa deca su sa Milosem u obdanistu? “ upita tek da zapocne konverzaciju.
“ Da jesu ,Milos i moj Nikola su nerazdvojni, zajedno idu i na engleski” rekoh tek da nesto pricam. “ A vi ste ?”
“ E mi smo komsije , vrata do vrata”, odgovori . “ Milosa znam od kako se rodio, a evo vec peti rodjendan, vreme leti”
Osim velikih sisetina koje su pretile da iskoce iz te crne vune , Drina je imala i odlicne noge, prekrstene jedna preko druge kroz poprilican slic na suknji prilicno su obecavale. Kao strastan geograf poceh da razmisljam koje se sve reke ulivaju u Drinu , znao sam za Sutjesku, Ceotinu ali nijedne sa muskim imenom da se setim.
“ A vasa supruga nije dosla ?” upita iznenada. Bilo je to za mene zbunjujuce.
“ Ne nije mogla, na putu je” odgovorih i tog trenutka se setih- Lim , to je muska reka koja se uliva u Drinu.
“ Mi smo se druzile na prosla dva rodjendana” rece, i meni laknu, ni sam ne znam zasto.
“ Ja cu sada da izadjem da popusim cigaretu” rekoh ustajuci “ nadam se da se ne ljutite”
“ Ne, ne i ja pusim” rece “ znam kakva je to muka”
“ Pa nije samo muka, morate priznati,ima tu i zadovoljstva” pokusao sam da budem dvosmislen.
“ Pa zavisi sta se pusi “ odgovori ona potpuno spremno, a meni se kita javi blagim trzajem.
Sisao sam dole , izasao pred zgradu , zapalio cigaretu ali nisam nikako mogao da prestanem da osecam neku blagu dozu uzbudjenja koju je moja laka konverzacija sa zenom u lakom kaputu proizvela.razmislajo sam kako da napravim neku foru na racun njenog imena i moje zelje da se u nju ulijem ali nije mi bas islo.Bas u trenutku u kom sam gasio cigaretu u ogromnu pepeljaru ispred ulaza , ona je izasla. Svoj zeleni kaput je prebacila preko ramena prilazila mi je sa cigaretom u ruci i rece: “ Jel” imas upaljac?”
“Kako da ne” vadio sam upaljac iz dzepa farmerki i nehoticno dodirnuh sopstvenu spravu. Jos uvek je bio u poluerekciji a njena blizina i slucajni dodir izazvase neku vrstu golicanja. “ uvek spreman da upalim vatru ako imam kome” rekoh prilicno trapavo u nameri da nastavim zezanje.
“ Pazi samo da ne izgoris” rece ona “ neko se mnogo lako pali ali moze i da oprlji neoprezne”
Bio sam potpuno sludjen.Ona je bre potpuno u fazonu. Samo kom fazonu?. Da li me samo rajca ili je stvarno toliko otvorena za saradnju.
“ Slusaj Marko “ rece “ da li mozes da mi das telefon?“
Odkuda ona zna moje ime razmisljao sam groznicavo. Upoznali su nas kao N& M tata i Drina.Da li joj je moja zena to rekla? Sta sve ona zna o meni? Sve ovo mi se komesalo u glavi. Iz dzepa jakne izvukoh telefon i pruzih joj ga.
“ Ma ne to.Ne aparat ,da mi das broj telefona” tek sada me je sjebala.
“ Da mogu “rekoh potpuno sludjen” 205-206” rekoh “ normalno “ 063” promucah.
“OK” rece ona upisijuci ga u memoriju svog telefona “ ja moram sada da idem ali cu ti se javiti “
Osavila me je, bez pozdrava i odnjihala se prema Slaviji. Bio sam sokiran. Popusio sam jos dve cigarete ispred zgrade a srce mi je tuklo kao ludo. Ko je bre ova zena? Sta hoce od mene? Sta li je pricala sa onom mojom? Sta li bi ona rekla kada bi znala za ovaj razgovor? Nije da ja nju ne bih odvalio ali nisam bre ja presretac. Nisam nikada smatrao sebe neodoljivim i svi moji osvajacki uspesi rezultat su upornog i predanog rada nikako moje neodoljive spoljsnosti i fizickog izgleda.
Nekako sam se sabrao, popeo na sprat ,iscevcio svoju kokakolicu u cutanju i sacekao spasonosni trenutak polaska kuci.
Deca su usput prepricavala svoj provod na tzv. zuraji, hvalila se dobijenim igrackicama a ja sam vozio nekako mehanicki. Sabrao sam se tek kada sam parkirao auto ispred zgrade i kada su se moji naslednici posvadjali oko redosleda kupanja.
Da bi stvar isla za mene jednostavnije odredio sam redosled a za divno cudo ono su to prihvatili bez protesta.
Kupanje,brisanje , citanje bajke za laku noc bile su moje aktivnosti narednih pola sata a onda je nasa kuca utonula u vecernji spokoj. Deca su spavala a ja se zaputih ka dnevnoj sobi.
Dok sam sedao ispred TV u nameri da odgledam utakmicu Italijanskog prvenstva, setih se da sam planirao da veceras napunim telefon jer je baterija bila skoro prazna. Izvukoh ga iz dzepa jakne i otkrih da imam cak tri propustenih poziva. Jedan je bila moja zena. Pozvah je i podnesoh dnevni tj. bolje receno vecernji raport.Druga dva poziva bila su sa potpuno nepoznatih brojeva. Sledih se: da nije ona, Drina.
Da li da okrenem i da odrcitujem ono cuveno : ovde taj i taj ,imao sam poziv sa ovog broja, ili da se pravim lud.? Bila je to lazna dilema. Sama pomisao da je to mozda bila ona u mojim preponama podizala je pritisak neslucene snage. Pozvao sam prvi broj, bio je fiksni. Telefon je zvonio ali se niko nije javljao.Onda sam pozvao drugi broj, ovaj put mobilni. Zazvonio je, jednom drugi put a onda:
“ Ej,Marko, ja sam te zvala, nisi se javio “
“Kupao sam decu, nisam ni cuo da zvoni”
“Slusaj, nema to veze” rece Drina “ nego hoces li da se vidimo”
“ Hocu “ rekoh “Kada?”
“ Bicu za pet minuta ispred tvoje zgrade” rece “ Plavi Golf trojka”
“ Cekaj, deca mi spavaju “ promucah “ nemam kome da ih ostavim”
“ Ja cu biti ispred zgrade za pet minuta “ nasmeja se i prekide vezu.
Sedeo sam u fotelji i blenuo u sopstveni mobilni telefon. Sta sad? Jel ona luda?
Kako da ostavim decu? Sta ako se neko probudi? Zena ce me ubiti ako se takva stvar desi. Em otiso u kurvanje em ostavio decu. Ma nece se probuditi pomislih . Ova je spremna na sve. Jednom se zivi. Dok sam pokusavao da sredim misli uhvatih sebe da oblacim jaknu i vec izvlacim kljuc iz otvorenih vrata.
Istrcao sam iz ulaza zgrade.Tacno prekoputa stajao je tamno plavi Golf i neko je sedeo u njemu.Srce poce da mi bije kao ludo. Presao sam ulicu, uhvatio bravu i vrata se otvorise. Sedela je i pusila. Seo sam pored nje.
“ Al si tacan, svaka cast” smejuljila se.
“ Takav sam po celom telu” lupih pokusavajuci da se priberem.
Ona se nasmesila a onda rece nekim gotovo svecanim tonom.
“ Marko, ti verovatno to ne znas ali ja sam kuma Tamare Tomovic”
“ Koga ?” upitah
“ Hocu reci sada Tomovic a devojacko Marjanovic”
“ A te Tamare ?” rekoh. Znao sam o kome govori. Bila je to jedna od mojih bivsih devojaka, nekoliko Nedelja zabaljanja jos na I ili II godini faksa. Nista posebno.
“ Kako je ona, sta radi?” pokusavao sam da kupim vreme i shvatim u cemu je fora.
“ Dobro je, radi na fakultetu, ali to sada nije bitno” rece ona otpuhujuci dim cigarete.
“ A sta je onda bitno? “ upitah vec pomalo nadrkan. Deca su mi bila gore a ja sam se igrao nekakvih odgonetalica.
“ Reci cu ti ali samo pod uslovom da me ne prekidas” rece ona a glas je poprimao malo dramaticniji ton . Ucinilo mi se da ce da zaplace.
“ Necu. Ne boj se “ rekoh gotovo pokroviteljski.
Pogledala me ,mislim zahvalno , a oci su joj caklile. Spustih joj ruku na ruku , cisto da joj dam podrsku. Ona uzdahnu i trze se kao da je udarila struja.Bila je to sada potpuno druga zena, ni trunke one sigurnosti, gotovo oholosti sa kojim je razgovarala samnom pre par sati , pa cak i pre samo nekoliko trenutaka.
“ Vidis , sve ovo veceras, nas susret na Milosevom rodjendanu , ovo sada ja planiram vec vise godina” otpoce ona.Bio sam sledjen.
“ Ne prekidaj me, molim te, obecao si” rece i nastavi:” ja sam Tamaru upoznala nekoliko meseci posle vaseg raskida , postale smo cimerke. Zivele smo najpre kod iste gazdarice a onda smo imale sopstveni stan , mislim u kom smo bile same. Ti verovatno ne znas, ali Tamara je jedna veoma senzibilna osoba ali i osoba koja je veoma otvorena i radoznala.”
Znam” izustih ali me ona prekide stavljanjem prsta na moja usta “ Cuti ,molim te “ rece. Ja samo klimnuh glavom.
“ E pa nas dve smo se jako zblizile, najpre emotivno a uskoro bogami i fizicki”
Verovatno sam razrogacio oci , jer ona rece: “ Nemoj tako da me gledas, zbunicu se a ovo je najvazniji deo price” i zapali cigaretu. “ Elem , nas dve smo pocele da eksperimetisemo, mislim u seksu. Najpre je to bilo masiranje, mazenje, a onda je postajalo sve slobodnije i intenzivnije” Na ovu njenu recenicu osetio sam dve stvari. Prva je bila moje uzbudjenje, kurac je hteo da mi izleti iz pantalona , a druga je bilo njeno uzbudjenje. Nisam bio siguran sta je vise pali , sto se seca svojih lezbijskih dozivljajja ili sto to prica meni. Glas joj se menjao, postajao nekako ‘rapaviji a disanje nekako isprekidano.
“ Jednom smo tako resile da probamo vibrator, nabavile smo ga kod nekog svercera.
Posto smo uglavnom bile bez kinte , pristao je da nam ga pokloni a da mu ga ja popusim, ali to nije sada vazno”
Spustio sam joj ruku na koleno. Nije reagovala.
“ E taj vibrator dovodi tebe u vezu sa mnom”
“ Kako ?” rekoh spustajuci ruku niz njenu butinu. Zaustavila me svojom rukom., poklopivsi mi saku.
“ Cuces, polako” rece , raskopcavajuci mi slic drugom rukom” izvadi ga iz gacica, bice ti lakse”
“ Vibrator je u nase seanse uneo novi element, novog clana” pocela je da mi drka karu.Zastenja od zadovoljstva a ja joj gurnuh srednji prst pored gacica u vrelu pickicu.
“ Tamara je rekla da nas vibrator mora imati neko ime ,musko ime a posto je meni bilo svejedno ,postali ste imenjaci, mislim ti i vibrator”
“ A sada kapiram “ rekoh “ pokvario ti se vibrator pa si posla da trazis njegovog dvojnika.”
“ Dobra fora” nasmejala se “ nego da li bi mogla ja sada malo da ti pusim a nastavicu pricu kasnije” rece stiskajuci mi jaja.
“ Nikako” rekoh “ mislim nikako nemoj da nastavljas pricu”
“ Znaci da ti pusim” smeskala se polako spustajuci glavu ka mom kurcu.
“A-ha” promumlah od zadovoljstva
“ Sta A-ha ? “ zaustavila se na par santimetara od glavica.
“ Pa pusi mi” odgovorih , gurajuci joj glavu .
Pusila je fenomenalno. Usisavla je glavic, zatim ga polako jezikom gurala nazad, pa opet unutra. Ja sam joj za to vreme nabio vec dva prsta u picku i radio rukom kao kakva masina za jebanje. Pocela je da mi ga usisava do kraja. Da bi to uspela jos vise se nagla a ja slucajno dodirnuh malim prstom otvor njene guze. Resih da joj i tu zabijem prst pa za to iskoristih drugu ruku. Dopala joj se ideja pa pridignu dupe taman toliko da moja ruka moze da prodje i otpocne ritmicko nabijanje.
Odjednom ona ispusti moj kurac iz usta. Drzala ga je veoma cvrsto u ruci.Podize glavu ,pogleda me u oci pa rece : “ Sta mi to radis? A sta mi to radis? Reci mi”
Bio je to glas raspukle zene, ocigledno je volela da prica u seksu.
“ Nabijam ti prste u picku” rekoh stenjuci, zeleo sam da nastavi da mi pusi ali mi je i ova situacija bila prilicno uzbudljiva
“ I sta jos?” rece trljajuci mi glavic, “reci” zapovedala je
“ I u guzu, razvaljujem ti guzu , zamisli da ti nabijam kurac u dupe, jel te boli ..” prihvatao sam nasu prljavu igru recima
“ Da…” stenjala je “ a ja tebi pusim , sisam ti karu , kako je lepa , tvrda”
“ Sisaj ga kurvetino “ rekoh sad ja, potpuno napaljen i nabih joj glavu skoro do butina.
Rukama sam radio kao da nisu moje, brzina nabijanja u njene rupice tj. rupetine pela se srazmerno nasem uzbudjenju a onda potpuni prekid svesti. Pocela je da svrsava.
Ispustala je neke poluglasne krike, neko roptanje a ja po stezanjima misica shvatih da je to to.. Ja jos nisam. Podigla je glavu, poljubila me u usta , samo ovlas a onda se vratila na karu. Osecao sam da je zahvalna. Sklonio sam svoje ruke sa njenog dupeta , zavalih se u sedistu a ona otpoce zavrsni deo najboljeg pusenja koje sam imao za ovih dvadeset i kusur godina aktivnog bavljenja jabacinom. Nagla se preko mojih butina i ja osetih one njene ogromne sise sa pocetka ove price.
Zavukoh obe ruke i poceh da ih mesim. Bile su stvarno ogromne ali jos uvek prilicno jedre. Gnjecio sam ih, istezao, uvrtao bradavice, trljao jednu o drugu, Drina je stenjala , ocigledno joj se to svidjalo ali nije ispustala moj kurac iz usta. Osetih da cu svrsiti , i poceh da se meskoljim ali osetila je i ona i cvrsto se pripi uz moje butine. Orgazam je dosao iz karlice. Jednostavno se spustio niz kicmu i odjednom je pocela eksplozija
Lepo sam osecao kako mi sperma siklja iz kare ali ona je jos jace sisala . Usta su joj se punila spermom a ona je mumlala od zadovoljstva.I ja sam mumlao, stenjao ,uzdisao. Trajalo je to nekolko desetina sekundi. Onda sam se smirio i osetio kako se moj kurac polako ali sigurno ispumpava. Ona ga je jos uvek drzala u ustima. Zatim je otvorila usta .Svez vazduh hladio je moj izguljeni glavic. Podigla je glavu , okrenula se ka vratima.Pomislio sam da ce da ispljune moje sokove ali ne, ona je potrazila cigaretu, stavila je u usta i pripalila.” Hoces i ti?”
“ Daj “ rekoh potpuno fasciniran cinjenicom da je progutala sve sto sam u nju izlucio
do poslednje kapi.
“ E sada mogu da ti dovrsim pricu na miru “ rece, popravljajuci suknju koja se izguzvala na butinama.
“ Ne “ prekinuo sam je” imamo vremena , moja zena se vraca tek za cetiri dana “
“ Dobar ovaj deciji rodjendan “ rece ona i nasmeja se. “ nego znas, zanimalo me je uvek ko bolje pusi ja ili Tamara”
“ Da ga je ovako pusila , ne bi joj ti bila kuma” nasmejah se i ja
“ Sta hoces da kazes? “ kao da se zabrinula.
“ Objasnicu ti sutra “ poljubih je u usta “ obuci nesto jos provokativnije “ sapnuh I dodirnuh joj grudi.
“ Vazi” uzdahnu.
Kada sam se usunjao u sopstvenu kucu nije bil ni jednog znaka da su se deca budila.
Naprotiv, iz njihove sobe dopirao je dobro poznati zvuk decijeg ravnomernog hrkanja
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kuvarica

Cao sad cu da vam ispricam jednu istinitu pricu koja se desila za vrijeme sluzenja vojnog roka. Imam 21 godinu, zovem se Zdravko i strasno privlacno izgledam a i kurcinu imam 22 cm sto je moj najbolji adut i tim se ponosim.

Znaju svi da se na vojsku tesko naviknuti, rano ustajanje, namjestanje kreveta, ciscenje ... Ja sam bio najlenji vojnik, nikako nisam mogao da se naviknem na taj vojnicki zivot pa sam se raspitivao kako mogu bilo kako da oslobodim sebe tih smrtno dosadnih radnji. Starija klasa me je savjetovala da se javim u vojni stacionar ( bolnicu ) i da se zalim na bolove kicme. To sam i uradio, otisao sam kod neuro-psihijatra i on mi je dao dijagnozu da lezim 7 dana u stacionaru i da mirujem. Na ulazu u odeljenje za stacionarno lijecenje docekalo me je sve i svasta ( vojnici sa opekotinama po cijelom tijelu, bez prstiju ... ), posto sam uzeo pizamu krenuo sam prema svojoj sobi i kretajuci se kroz hodnik pogledao sam u prostoriju gde su bila otvorena vrata i ugledao sam jednu gospodju odprilike ima nekih 40-42 godine. Pogledala me nekako cudno i privlacno, nastavio sam svoje kretanje i usao u svoju sobu. Posto sam primao neku terapiju gdje je bio ukljucen i bensedin odma posle primljene terapije sam spavao kao top. Dan po dan je tekao ja sam pri mom ustajanju uocavao promjene na mojoj pizami uvijek je bila tako oslobodjena skoro da oce da spane. Iz dana u dan ponavljala se ista stvar pa sam rijesio jedan dan da ne spavam nego da sacekam da vidim dali se to neko igra sa mnom. Osvanulo je jutro i posao sam da primim terapiju a posto sam bio dobar sa deckom koji mi je davao terapiju zamolio sam ga da mi danas preskoci. Usao sam u svoju sobu i odmah sam simulirao da spavam. Proslo je 20 minuta i moja vrata su se lagano otvorila, oci nisam otvarao jer sam ocekivao da ce se razjasniti gore navedeni problem. Osoba koja je usla u moju sobu ne gubeci vrijeme odmah je sjela na krevet pored mene i svojim neznim rukama polako razvezivala moju pizamu i izvadila moj nabrekli kurac lagano ga je uzela u usta i navlacila ga u sebe do kraja, ja sma se i dalje ponasao kao da spavam a ona je nastavila da ga obradjuje dok me nije dovela do vrhunca i svu moju tecnost progutala u sebe. Tada me je klimnula i rekla mi tiho na uvo ,, znam da ne spavas ajde mi molim te rascepaj moju vlaznu picku " a ja ne bi da gubim vrijeme znate sta znaci biti vojnik otvorio sam oci i njenu glavu opet navukao na moj kao kamen tvrd kurac, potom sam joj podigao glavu i zaronio sa svojim jezikom u nevjerovatno velike sise, dok sam je lizao po njenim bradavicama uzela je moju ruku i stavila se medju svoje noge lagano sam otkopcao patent na njenim stegnutim farmericama, uvukao sam ruku i odusevio se tim sta me je snaslo po ulasku moje ruke, imala je crvene cipkaste tanga gacice koje su bile potpuno mokre od uzbudjenja, kada sam je dohvatio do njene uzavrele picke ispustila je jedan sjajan uzdah vjerovatno iz zadovoljstva. Dok me je ljubila po vratu ja sam zatrazio od nje da skine sve sa sebe i legne ispod mene, to je i uradila, narode znate sta sam vidio idealno parce mesa kojoj nedostaje svakodnevno jebanje i rasturanje. Spustio sam jezik do njene picke i tako strastveno lizao da sam mislio da ce zena bez pameti ostati kako se ponasala. A to ne da je bila normalna picka nego daleko bilo ko tunel. Dok sam je lizao nekoliko puta me je neka tecnost cudnog ukusa prskala po jeziku i usnama, govorila mi je da joj pocijepam picku svojom kurcinom inace dugom 22cm. Svatio sam to kao naredjenje i ubrzo sam sam njene noge stavio na svoja ramena i stavio kurac lagano u njene odaje. toliko je glasno govorila ,, jace, jace vojnice" i ja komandu izvrsih i nabijah je tako jako da umalo kurac ne slomih ali i to joj je malo bilo pa je svoje ruke stavila na moje guzove i pripomagala da bude to jos jace. Nije mnogo trajalo kad sam ja osjetio da moja sperma oce da izadje i hteo sam da izvadim svoj tako reci polomljeni kurac kad je ona pocela jos jace da me navlaci na sebe, govorio sam da cu da svrsim a ona je na to odgovorila ,, oces ljubavi ali u mene ocu da mi ostane uspomena od tebe, branio sam se da se to desi ali sve price su bile suvisne i to se desilo da sam u nju prsnuo tako ogromnu kolicinu tecnost kao da sam slon jebote. Izvadio sam kurac iz njene razjarene picke i u misli mi je dosla cinjenica da cu biti tata mozda. Ustao sam sa kreveta i pitao sta mi je to uradila ona je odgovorila ,, ne boj se sine i ako bude sta necu te vezati za to, cak me ne interesuje ni kako se zoves " bilo mi je lakse. Obukli smo se i dogovorili da to ostane izmedju nas i da cemo se jos vidjeti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cuvajte Se Spanaca Ili Mozda...

Cao, Ja sam Milica i imam 24 godine. Studiram i radim u jednoj privatnoj
export-import firmi kao sekretarica.
Cesto putujem sa sefovima na poslovna putovanja kad su neki pregovori u
pitanju i cesto prisustvujem pregovorima
kod nas kada dolazi neka delegacija.
Tako je bilo i kad nam je dosla delegacija iz spanije koja je trebala da nam
isporucuje delove za neke stamparske masine,
njih je bilo pewtorica razlicitih dobi, najstariji je imao cetrdesetak a
najmladji nesto manje od trideset godina. Sa nase strane su bili Direktor
moje firme, sef mog odelenja i Marketing menadzerka. Za vreme celokupnih
pregovora sam primetila da na odredjene trenutke spanci nekako cudno gledaju
mene i moju koleginicu
Natasu (Marketing menadzerku). Elem ,nakon pregovora koji su super zavrsili
po nasu stranu direktor je resio da izadjemo
svi na rucak. Otisli smo u restoran Delfin i kako smo se tamo lepo proveli
kada smo napustali restoran, Natasa je predlozila da se nadjemo uvece i da
pokazemo nocni zivot Beograda
spancima. Spanci su dosli oko 10 sati uvece po mene, a Natasu su vec bili
pokupili. Otisli smo u par kafica (Kalemegdanska terasa, Sport cafe i u No
No), u kaficima su poceli da
flertuju sa nama i videla sam da su zainteresovani za nesto konkretno. Oko
pola jedan ujutro smo iz kafica otisli u klub Kan kan gde smo rezervisale
separe. Tamo smo se zezali, pili igrali
i kad smo vec bili malo pripiti poceli su da nas hvataju za struk, butine,
kolena. Kad su videli da nam nesmeta meni je jedan od dvojice koji su sedeli
pored mene zavukao ruku dublje ispod haljine
i kad sam ja rasirila noge sklonio gacice i poceo da milije i gura prst u
moju pickicu. Slicno se desavalo i sa Natasom. Dok
mi se zabavljao sa pickicom jezikom mi je lizao uvo i predlozio da podjemo
kod njih u apartman gde su odseli.
Naravno ja i Natasa smo se slozile. Odveli su nas u Interconti. i tamo smo
poceli lud grupnjak, njih sedmorica (sa direktorom nasim i mojim sefom), a
nas dve.
Sva sedmorica su se redjali na meni i NAtasi, pusile smo odjednom po dva tri
i cetiri kurca lizale se medjusobno i posle dva sata jebanja kad su po ko
zna koji put neki od njih
svrsili seli smo da se odmorimo malo. Onda su nas spanci pitali (mene i
Natasu) da li smo raspolozene za jedan njihov specijalitet. Ja sam pristala
kao i natasa, obecali su da nema nikakvog sadomazohizma i slicno.
Onda su narucili preko roomservica da im donesu sampanjac sa dve case i
nesto voca banane i jagode i slag. Kad su doneli poceli su da spremaju, voce
su stavili u dve cinije i svi su jos jednom svrsili na porcije voca
i u case za sampanjac i dali nam da pojedemo i popijemo. Uzele smo i pocele
da jedemo, kad smo to pojele, uzele smo case sa spermom i popile. Natasi je
bilo malo gadno dok je pila pa je pila iz vise puta ali na
kraju joj se svideo specijalitet.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 10:22:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.