Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da uradite Folder u Folder za OS 9.1  (Pročitano 6315 puta)
09. Feb 2007, 23:50:51
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Tutorijal kako da napravite novi folder i da taj folder premestite  u u drugi folder na primer u My own  


Naj pre posaljite bilo kakvu aplikaciju na vasem telefonu (evo ja na slici imam jedan programcic)



onda ugite u meni i napravite novi Folder New Folder (mozete na nazovete bilo kako u mom primeru je aco_kuna)






onda taj folder nositega (move) i postavite ga na prvoj poziciji u vasem meni



sada sa goistikom zastanite na nekoj ikoni ko je default od samog telefona (u mom primerku je to Galery)
i nek ostane tako da oznacava tu ikonu




sada na dugme meni vratite se na desktopu sada instalirajte tu aplikaciju (aplikacija moze biti bilo kakva,
a i da bi mogli da dogete do Mesage (poruka aplikacije sto ste pre insatalirali moraliste da postavite ili
podesite neke od dugmice tako da mozete uci u Mesages a da u meni ostane naznaceno na toj ikonicu defalt
 sto ste naznacili u mom slucaju Galery, sada instalirajte tu aplikaciju (mozete da instalirate applikaciju
 i sa PC Suet ali u ovom slucaju nemorate prethodno da saljete aplikaciju na vasem telefonu)




sada kada zavrsi instalacija samo pritisnite dugme Meni i odma sa desnim dugmetu pritisnite Options i
drzite pritisnuto i ne otpustajte dok ne primetite da se na meni automacki pomeri ono sto stoi na Galery
(u mom slucaju) na novi Folder (u mom slucaju aco_kuna) e sad osteje opcija za premestanje na  taj folder
gde hocete da premestite (evo ja cu da premestim u folder My Own













Nadam se da sam lepo objasnio ako nesto nije pitajte u ovoj temi

(01. May 2007, 10:35:02)
« Poslednja izmena: 25. Feb 2009, 23:57:28 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Može i na starijim verzijama, odavno je cirkulisala fora koliko se sećam o folderu u folderu, no kome sad i to zaista treba ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 939
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
LG Nexus 4
Može i na starijim verzijama, odavno je cirkulisala fora koliko se sećam o folderu u folderu, no kome sad i to zaista treba ....

Sa tom forom se moze promeniti i sam naziv aplikacijima,kao sto su Messaging,Log,Contacts...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ok mozda nekome netreba a mozda nekome ovo i zatreba a nezna kako nek ima za svaki slucaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
ili mnogo lakši način da osvežite meni: samo prebacite profil na offline
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol
Poruke 324
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 6630 + N95
Može i na starijim verzijama, odavno je cirkulisala fora koliko se sećam o folderu u folderu, no kome sad i to zaista treba ....

Sa tom forom se moze promeniti i sam naziv aplikacijima,kao sto su Messaging,Log,Contacts...
Ajde setite se fore i podelite sa nama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 939
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
LG Nexus 4
Aco kuna je dao prvu varijantu kako se moze napraviti podfolder.Postoji jos jedna koristeci Fexplorer.

Dakle,napravite novi folder u meniju koji bi zeleli da stavite u drugi folder(npr.u Tools).Taj novi folder stavite da bude prva ikona u meniju a do njega postavite neku aplikaciju(npr.Contact).Zatim se odvezite do fexplorera I idite na e\system\apps I izaberite bilo koju instaliranu aplikaciju(npr.Appman) i promenite joj naziv(npr.Appmanaaa),a potom brzo pritisnite crvenu slusalicu I odmah udjite u meni I stanite na aplikaciju(u mom slucaju Contact) I udjite u Options I cekamo oko 5 sec. dok se meni ne restartuje zbog toga sto system vise ne prepoznaje program Appman.(ovo je jako bitno da se brzo odradi)Posle 5 sec. izaberemo opciju Move to folder I stavimo nas folder u drugi folder(u mom slucaju Tools). Potom se vratimo u fexplorer I prepravimo ime Appmanaaa u Appman kako bi ga system ponovo prepoznao I ta aplikacija ce se pojaviti u meniju,a vi je posle vratite na starom mestu.I to je sve.

Ako zelite da aplikacijama promenite naziv slican je postupak.
Na primer, zelimo da promenimo ime alikaciji Contact u Ph.Book.
Postavicemo Contact kao prvu ikonu u meniju a do nje neki folder(npr.Tools).Onda cemo ponovo uci u fexplorer I ici na e\system\apps izabrati neku aplikaciju(uzecemo za primer ponovo Appman)I promeniti joj naziv I onda opet brzo pritisnuti crvenu slusalicu I brzo u meni I stanemo na folder(u mom slucaju Tools) I udjemo u Options I cekamo 5 sec.Onda izaberemo opciju Rename I napisemo nov naziv za Contact. Kad se to uradi vracamo se u fexplorer i vratimo stari naziv aplikaciji Appman I onda ce se ona ponovo pojaviti u meniju.

Ovako deluje da je veoma komlikovano Smile ali kad shvatite uvidecete koliko je prosto.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
qwerty, ne postoji FExplorer za OS 9.1 ....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 939
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
LG Nexus 4
qwerty, ne postoji FExplorer za OS 9.1 ....

Ja sam se vezao za FExplorer,ali moze bilo koji file manager/explorer koji moze uci u sistemske fajlove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
Može i na starijim verzijama, odavno je cirkulisala fora koliko se sećam o folderu u folderu, no kome sad i to zaista treba ....

Sa tom forom se moze promeniti i sam naziv aplikacijima,kao sto su Messaging,Log,Contacts...
Ajde setite se fore i podelite sa nama
ista je procedura, samo u početku treba da ti bude obeležen neki folder, a da na prvom mestu u meniju bude to što hoćeš da preimenuješ(znači obrnuta procedura od onoga što je aco postavio)
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.