Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uporedni horoskopi ~ Sinastrije (uslov min 50 poruka)  (Pročitano 222560 puta)
20. Mar 2006, 13:18:34
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Mislim da bi bilo dobro ,da se na jednom mjestu postavljaju pitanja,vezana za uporedne horoskope.
 Smile

Za analizu odnosa dvije osobe,potreban je dan,mjesec,godina ,sat i mjesto rodjenja.

-Bilo bi dobro kad postavljate pitanja,da kazete nesto o vezi

1.Da li je veza samo zelja
2.Da li  veza zabavljanje
3.Da li je veza brak
4.Da li je nesto van braka....
5.Kad je veza pochela,ako je pochela...

Ne odgovaram na pitanja:"Pogledaj mi za prijateljicu,prijatelja",radi loseg iskustva,svak za sebe nek se registruje.

Sajt http://www.astro.com vam nudi besplatno
tačnije http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp


- crtanje karte za uporedni horoskop - sinastrija: opcija  Extended Chart Selection (vidi aditiona l objests i selektiraj Chiron )

-proverite koliko vam odgovara vaš partner, kakva je vaša veza AstroClick Partner

Sve što je potrebno su podaci: vaš datum i godina rodjenja, mesto rodjenja i vreme rodjenja.











« Poslednja izmena: 12. Avg 2010, 13:16:45 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


On me dit que nos vies ne valent pas grand chose..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
Zastava Serbie
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jeli ovo karta za uporedni horoskop?
Napravila sam AstroClick Partner[i][/i]....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

AstroClick Partner.gif
(12.14 KB, 449x449)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Jeli ovo karta za uporedni horoskop?
Napravila sam AstroClick Partner[i][/i]....
Ja radije koristim,da pocnem iz pocetka za one koji ne znaju,idite na www.astro.com pa na my astro ukucajte podatke,prvo za jednu ,pa za drugu osobu,inace program moze pamtiti samo 4 osobe.
Zatim idite na free horoskopes,pa se spustite na Extended Chart Selection,udjite u njega,izaberite opciju na
Please select the type of chart-i to Synastry chart,interesantno je oznaciti i Lilit,on je malo nize na additional objects,za sada toliko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Jula
Da tebi je podznak Strijelac,mada na kraju znaka,i ako si kasnije rodjena koji minut ide na Jarca,a njemu je Mjesec u Vagi a podznak u Raku.
Jako je dobro kad neciji podznak ide na necije Sunce,po mom iskustvu,cesto je to ljubav.
Ovan i Skorpija imaju istog vladara planetu Mars,pa se i tvoj Mjesec slaze sa njegovim Suncem.
A njegov Mjesec-dusa,u Vagi,slaze se sa tvojim podznakom u Strijelcu,jer vazduh pali vatru.
On bi trebao biti vatreniji od tebe,energicniji,borbeniji,jer ima tri planete u sazvezdju Ovna.
Nad njegovim Mjesecom u Vagi su konjukcija tvog Marsa i Saturna.Saturn moze ukazati na karmicku vezu i trajanje,a Mars ,ne zaboravi da simbolizuje Boga rata,uvjek moze da povrijedi njegov Mjesec,zato oprezno sa njim.
Ne svidja mi se sto uporedno imate opoziciju Urana i Venere*Strijelac,Blizanac-sto ukazuje na mogucnost,pa makar povremenog razdvajanja,fizickog.
Trebala bi biti posesivnija od njega sa Suncem u Raku i Mjesecom u Skorpiji,voda ,emocije,a Ovan,vatra,moze li dugo da gori?
U svakom slucaju od  februara ,do oktobra,ce tranzitirati nad tvojim natalnim Mjesecom u Skorpiji,planeta srece Jupiter i to kroz desetu kucu,a to su tranziti ljubavi i uspjeha,pa iskoristi to Smile
« Poslednja izmena: 14. Nov 2006, 13:43:35 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Hakerka

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V525
Jao...hvala ti punooo!!! Smile
IP sačuvana
social share
Every night in my dreams I see you...I feel you...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


On me dit que nos vies ne valent pas grand chose..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
Zastava Serbie
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala ti puno Andjela na pomoci. Danima vec pokusavam da upecam nekog da pogleda moju natalnu i ne uspeva mi  Smile. Videh tvoju temu pa rekoh da probam bar za ljubav da saznam ono sto mozda ne znam.
Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Synastry chart.gif
(28.63 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Une fille
Odmah se vidi da je tvom momku DC vrh kuce braka sedme kuce u sazvezdju Djevice,sto ukazuje na to da te on vidi kao idealnog bracnog partnera i da ga privlacis.
Formira se lijep trougao u sredini kruga u vatrenim znacima,koji moze da da trajnost,ravnotezu vasoj vezi.
tvoj Mjesec je u sazvezdju Blizanca i pravi konjukciju sa njegovim IC,vrhom mcetvrte kuce,doma,kazu d aje ta kuca i kuca predhodnih zivota,pa je moguce da si mu poklonila dusu vec jednom,nekada davno...

Njegov Llilit je tacno na tvom AC/stepenu na kojem pocinje podznak,pa je moguce da te na neobican nacin privlaci,procitaj malo o Lilitu
On Ovan,sa 4 planete u Ovnu,ti analiticna Djevica,Mjesec ti je u Blizancu pa to popravlja stvar,je rse Blizanac i Ovan dobro slazu,a i njegov \Mjesec koji oznacava duhovnu stranu licnosti je na prvom stepenu Lava.
Njegov Mars,je u Ovnu,tvoj u Raku,pa je dosta aktivniji od tebe isto je i sa Venerama,njemu u Ovnu a tebi u Djevici.....
Prica uvjek ispada kontradiktorna,ali pomaze da uocimo,zbog cega se sa nekim slazemo u nekim stvarima a u nekim ne,eto po knjigama Ovnu ne odgovara Djevica,ali to je njegov idealan partner zbog DC kao sto smo rekli. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


On me dit que nos vies ne valent pas grand chose..

Zodijak
Pol Žena
Poruke 83
Zastava Serbie
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tacno je. Totalno smo razliciti, a ipak zajedno...neke stvari covek ne moze objasniti. Smile
Mislis li da ova kombinacija moze opstati na duze staze?  Smile
Hvala puno!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislis li da ova kombinacija moze opstati na duze staze? Smile
Ljudi trebaju da sagledaju svoje razlicitosti i da se prilagodjavaju jedni drugima,zato astrologija i sluzi,da ako ti je stalo do nekoga,pokusas da prevazidjes te razlicitosti i zivis sa njima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 54
Zastava bgd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Andjela, molim te, kazi mi ima li sanse da ovo uspe....brak....ili se ne isplati ovoliki trud... Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

achart.gif
(18.75 KB, 748x687)
« Poslednja izmena: 22. Mar 2006, 17:14:34 od skakanko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 126
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.