Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Romima onemogućeno usvajanje dece?!  (Pročitano 4898 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mozda je zena gledala film "Andjeo cuvar" sa Ljubisom Samardzicem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
ako su ''obrazovani'' i imaju ''krov nad glavom''  o.k... mada uglavnom imam prilike da vidim kako cuvaju i vaspitavaju svoju decu...drugarica mi zivi u njihovom kraju ovde u Nisu i znam kakve je probleme imala godinama..

Anea u kom smislu
Citat
Neki se cak fizicki ne razlikuju od Srba sa juga Srbije...
i po cemu se srbi s juga srbije razlikuju od srba u centralnom delu srbije npr? mislis nacin govora, siromastvo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
O Boze kakva glupost, Romima treba dati romsku decu na usvajanje, nikako srpsku! Iz clanka jasno proizilazi da je bilo dosta zainteresovanih parova za to srpsko dete a mislim da nije nepoznanica i to koliko ima nezbrinute romske dece koje bi ovaj romski par mogao usvojiti. Taman posla da zdravu srpsku decu saljemo u romska naselja umesto u srpske porodice koje ih zeljno iscekuju, kao da i onako kao narod nemamo sasvim dovoljno demografskih problema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
ako su ''obrazovani'' i imaju ''krov nad glavom''  o.k... mada uglavnom imam prilike da vidim kako cuvaju i vaspitavaju svoju decu...drugarica mi zivi u njihovom kraju ovde u Nisu i znam kakve je probleme imala godinama..

Anea u kom smislu
Citat
Neki se cak fizicki ne razlikuju od Srba sa juga Srbije...
i po cemu se srbi s juga srbije razlikuju od srba u centralnom delu srbije npr? mislis nacin govora, siromastvo?

Po cemu se razlikuju.. telesna gradja, oblik glave, boja kose, nosa, boja ociju, nacin govora, nacin ponasanja...
Vise vucete na mediteranski tip ...
I bez te patetike... molim...
Moji su iz Krajine i taj licko-banijsko-kordunaski-bosanski tip ljudi se i fizicki razlikuju od ovih ovde... Tacno kad vidis coveka mozes da kazes: "Ovaj je Bosanac.", "Ovaj je Krajisnik."
To nema nista sa tim koliko je ko Srbin, vec sa tim sa kojim si se narodima mesao...
Ja sama zahvaljujuci babi koja je sa Kosova vise licim na bulu, nego na suvonjavu Licanku ili okruglu Slavonku...

Sto se tice obrazovanja, jedna od mojih drugarica iz osnovne skole je Ciganka... zivi u centru Beograda... potice iz pristojne i kulturne porodice, zavrsila je srednju skolu, nije imala uslova za dalje skolovanje...
Fizicki se bas toliko ne razlikuje od prosecnog Srbina... Ima crnu kosu i bademaste oci, ali joj je koza potpuno svetla...
« Poslednja izmena: 09. Feb 2007, 15:10:20 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
aha, o.k razumela.. mislis na fizicki izgled. ali sve jedno gresis. i nie bila patetika, vec ironija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko se ja secam, Kostana je bila ciganka...
Kad je tacno doslo do pojave te netrpeljivosti izmedju Srba i Cigana, stvarno ne bih mogla reci...

Ali... poenta mog posta je bila...
Nisu svi Cigani cergari, neki generacijama zive u Beogradu...
Promenili su svoje navike... Ne zive svi u karton naseljima...
Pa i Cigani sirom Evrope se razlikuju... madjarski i fizicki lice na Madjare, spanski na Spance... etc..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
naravno tu se slazem s tobom, ali mislim da takav tip '' mediteranski '' postoji i u drugim delovima srbije. ne samo na jugu ( pitala sam zbog toga sto si se ogranicila na jug ), ja sam juznjakinja a nemam veze sa tim tipom npr...
sto si ti naravno i objasnila zadnjim postom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Анеа како изгледају буле???
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.