Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:15:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Puder ili ne?  (Pročitano 9191 puta)
06. Feb 2007, 11:05:25
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam veoma los ten pun sitnih crvenih flekica pod kozeom i bubuljica koje,masnu kozu,crvenu...Imam 16 godina i na znam da li da pocenm da stavljam puder stim sto sa puderom imam mnogo vece samopouzdanje!sve moje drugarice stavljaju puder,ali one imaju cist ten i normalnu kozu,tako da ima se ne prave nikakve infekcije!Kada stavim puder sebi izgledam mnogo lepse,dok bez njega ne mogu ni da se pogledam u ogledalo,pogotovu kada ga skinem,pa se koza mnogo vise zacrveni nego obicno i i sve one bubuljice sitne utonu u kozu i pretvore se u kao modre flekice!Mama mi kaze da ne stavljam puder jer tako samo zatrpavam pore i pravim jos gore stanje i mogu da mi ostanu ozilljci,i da vec sada mogu da upropastim lice ,pa je mnogo tesko da ga na kraju izlecim!ja bez pudera ne smem da izadjem na ulicu iako sam svesna da mi je od njega sve gore!bas sam ocajna,samopouzdanje mi se odkako mi se ten skroz promeno mnogo smanjilo jer vise ne licim na sebe!Da li ima neki puder za bubuljice i koji ih dobro prekriva ne prodiruci u kozu!Da li njime mogu da ostavim trajne posledice na kozi i da li je uopste rano za njega,stim sto bih bez njga isla ulicom spustene glave...ocajna sam!Unapred zahvalna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
pa ovako, ja sam u tvojim godinama vise stavljala puder nego danas. i nije mi smetao. mislim da i ti mozes poceti sa stavljanjem pudera, ali ne cesto. mada bi ti bolje bilo da krenes sa mazanjem nekih krema protiv bubuljica koje ti preporuci  dermatolog ili kozmeticar. Danas postoje i mnoge takozvane kreme - puderi ( nivea ima jedan takav proizvod u dve boje, svetliju i tamniju, kosta negde oko 450 din, u veleprodajama je jeftinija). Tako se ostvaruju dve funkcije i prikrivanje bubuljica i njihovo lecenje. Ja vec neko vreme koristim te kreme-pudere, i o.k mi je. Naravno, uvece moras skidati puder, da bi koza disala.

e sad sto ti kaze mama nije tacno, ne mogu oziljci ostati od pudera. bar ja to nisam cula. oziljci ostaju ako gnjavis lice stiskajuci bubuljice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 47
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mozda si u pravu,li ako se bubuljice non stop zatrpavaju bubuljica ne moze da dise i jednostavno se unisti taj deo koze,i dugo ostane fleka!Stvarno bih volela da stavljam puder i da izbrisem nekako,li bar da prekrijem los ten,mad sve sam preparate probala za kozu ali nista ne vredi,samo je gore!Mada,ljudi kazu da preterujem sa tim kremicama,da mi uopste nije toliko los ten koliko sam je umislsila,ali ja jos uvek mislim da imam los ten i uradila bih sve samo da mi je cista  koza,ne znam zasto,ali bas mi je stalo do lepa koze lica... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
taj problem sa kozom lica ce proci, ali moras biti strpljiva. a ko zna, mozda i to nije tako lose, mozda si ti samo malo vise osetljivija  Smile  probaj tu vrstu kreme - pudera koju sam ti rekla, ne moras nivein, raspitaj se koji jos postoji. ne moze da skodi. ja npr. uopste ne stavljam kameni, vec samo taj tecni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
danas su puderi dobri i kvalitetni, naravno postoje i oni koji su losi, uglavnom kupi neki dobar, nosi ga dok si napolju , u skoli, kad stignes kuci skini sminku i to je to. ako je puder kvalitetan on omogucava kozi i da dise, neki i ishranjuju kozu i stite je od uv zracenja, hladnoce itd. idi kod dermatologa i sa njim se posavetuj o nezi koze jer je to prevashodno, jer ipak ni jedan puder ne moze sve prekriti. ja znam, jer iako prekrje crvenilo, ipak se izbocine po kozi vide.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
hm...

kada kupujes kupuje toner-kremu, a ne tecni puder...
izgledaju isto, ali su to razlicite stvari... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia the best
Citat
toner-kremu
da to, nisam obratila paznju  Smile ja je tako nazvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
da, ali tonirana krema nema bas neku prekrivnu moc. kupi neki antibakterijski stik u boji koja ti odgovara, koji ces naneti na bubuljice, kako bi ih prekrila i lecila, a na celo lice toner-kremu.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2007, 18:41:09 od kristinaaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Devojka ima masnu kožu pa joj ne bih baš preporučila niveinu toniranu kremu...postoje mnoge druge, laganije...Green line npr. a koje neće dodatno mastiti kožu.Ili kao što je Kristina napisala kupi antibakterijski stik-korektor.  Ih kad meni nije koža uništena od pudera neće ničija. Smile Imala sam sličan problem i koristila uvek puder u kamenu, tečni puder nisam smela koristiti jer su mi ''teški'' za lice...ne koristim ih ni danas.
Danas koristim korektor i puder u kamenu (kažu da je seventeen kozmetika lagana, odlična..je li neko koristio možda? )i to mi je dovoljno.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Obrni, okreni... ako nije u pitanju neki dobar mat puder... caklices se ko prasence...
Drugim recima.. i ja imam slican problem Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:15:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.